MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Sala przy ul. Bankowej do remontu

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 30 kwietnia 2008, 8:25
Aktualizacja: 8:26
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Twarde i rozpadające się fotele oraz wszechobecny kurz – oto uciążliwości, na które napotyka widownia w sali Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul. Bankowej. Na modernizację obiektu trzeba będzie jeszcze poczekać.

Dopiero w przyszłym roku są szanse na jej remont. Dzisiejszy stan pomieszczenia nie przynosi chluby gospodarzom. Obiekt był zmodernizowany w 1985 roku. Wtedy także wykonano elewację gmachu nawiązującą do pierwotnego wyglądu, który został bezpowrotnie zeszpecony bezmyślną przebudową z lat 60.

Teraz niewygodne fotele rozsypują się, a wnętrze jednego z większych tego typu obiektów w Jeleniej Górze aż prosi się o odnowienie. Jak nam powiedział Jarosław Gromadzki, dyrektor JCK, placówka oczekuje na pozytywne rozstrzygnięcie o wsparciu finansowym przedsięwzięcia z funduszy unijnych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Karpacz rezygnuje z fajerwerków

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Remont Drzymały – czasu coraz mniej

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~wielbiciel wystepów 30-04-2008 10:24
Typowe dziadostwo i brak gospodarza - lepiej tam nie chodzic bo świerzb, pchly i inne insekta przechodza na ubranie i pod skórę. W tej instytucji nie znają dezynfekcji , odkurzania, mycia , zamiatania i bieżącej naprawy. Po prostu wali socjalizmem , czyli wspólne to niczyje.
~przesada "wielbicielu" 30-04-2008 14:27
Ktoś kogoś nie lubi (wielbi) :-)??? O insektach ani o świerzbie nie słyszałam a i sama nie doświadczyłam choć bywam często. Ale remont rzeczywiście by się przydał i ponoć coś mają robić. Pewnie jak zwukle chodzi o brak kasy.
~ktos 30-04-2008 14:55
No gosciu chyba przesadziles ,,gospodarz jest ale co on moze ,a jesli Ci sie nie podoba znajdz sobie co innego moze teatr w cieplicach Ci odpowiadac bedzie :)
~brydzia 30-04-2008 14:57
Na ul. Skłodowskiej Dom Kultury się wali, na Pl. Bankowym też sie wali. Jelenia Góra obchodzi 900-lecie!!!
~do brydza 30-04-2008 18:40
wszystko się Wali co prawda ale to nie wina dzisiejszych gospodarzy wprawdzie kasy brakuje ale mozna robic wszysstko stopniowo i zawsze by cos lepiej wygladalo ,a sala jck przeciez nie wyglada tak zle tylko wiadomo krzesla niewygodne ktore mozna by wymienic a przy tym sale odswiezyc podremontowac ile czasu na to potzreba ? teraz ekipy szybko sie uwijaja bo dobrze zarabiają:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wieści z rejsu Pogorią

Młodzi przeciw zmianom klimatycznym

Rok niespełnionych obietnic

Maroko w Casparze jeszcze do 15 grudnia  

Gwiazdy przy ratuszu

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
984
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%