MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 13 lipca
im. Małgorzaty, Henryka

Są chętni do gry w Karkonoszach

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 16 lipca 2016, 10:45
Aktualizacja: Niedziela, 17 lipca 2016, 13:56
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Tomasz Raczyński
Na środowym treningu piłkarzy Karkonoszy zjawiło się ponad 20 zawodników – obecnych i tych aspirujących do gry w IV lidze w zbliżającym się sezonie. Trener Marek Siatrak obserwował poczynania obu składów, ale na decyzje personalne jeszcze potrzeba czasu.

W meczu będącym castingiem do gry w Karkonoszach pojawiły się znajome twarze z gry w biało-niebieskich koszulkach, jak chociażby Klim Khodzamkulov, Paweł Walczak, czy Szymon Kozołubski. „Stara gwardia” Karkonoszy bez większych problemów poradziła sobie z rywalami, ale wynik nie był to nawet sprawą drugorzędną, a znacznie odleglejszą.

Z ekipą ze Złotniczej pożegnał się Maciej Firlej, który w przyszłym sezonie powalczy o miejsce w „jedenastce” Ślęzy Wrocław (III liga). W barwach biało-niebieskich nie zobaczymy ponadto Łukasza Kusiaka, Jacka Bochni, czy Maćka Kraśnickiego, ale jak widać chętnych do gry nie brakuje, a wygląda na to, że reforma ligi sprawi, że poziom piątej klasy rozgrywkowej będzie jeszcze niższy niż w poprzednich latach.

Najbliższy sparing jeleniogórzanie rozegrają już dzisiaj (16.07) o godz. 18:00 na stadionie przy ul. Złotniczej 12. Ich rywalem będzie beniaminek klasy okręgowej prowadzony przez Marcina Pacana – Woskar Szklarska Poręba.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sprawdzian z beniaminkiem

Po przerwie znaleźli drogę do bramki

JBO: Ogrodzenie boiska w Parku Norweskim

Cieplickie place

Terminarze jeleniogórskiej B–klasy

Terminarz jeleniogórskiej A–klasy

Prezydent na Polanie Jakuszyckiej

Derby Jeleniej Góry w Pucharze Polski

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
602
Tak
46%
Nie
40%
Nie wiem
13%