MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ruszyły już zapisy

Wiadomości: Żarów
Wtorek, 17 marca 2020, 12:28
Aktualizacja: 12:34
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W związku z trwającą epidemią koronawirusa w sporcie dzieje się ostatnio niewiele, a wszystkie imprezy zostały odwołane. Ruszyły jednak zapisy na bardzo ciekawie zapowiadającą się imprezę biegową. To piąta edycja cieszących się coraz większą popularnością Żarowskich Biegów Strefowych. Do Żarowa w końcu tak daleko nie jest...

Po raz piąty biegaczki i biegacze powalczą o triumf w Żarowskich Biegach Strefowych. Organizator Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przygotował w tym roku wiele nowinek. Głównym sponsorem sportowego wydarzenie jest niezmiennie Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna “INVEST-PARK”.

Z okazji dziewiętnastolecia żarowskiej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej “INVEST-PARK” już 4 października wszyscy miłośnicy biegania będą mogli spróbować swoich sił na dystansie 5 oraz 10 kilometrów. Na najlepszych biegaczy czekają nagrody finansowe. Start zaplanowano przy ul. Armii Krajowej. Konkurencje dla dzieci odbędą się na boisku lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej w Żarowie (ul. 1 Maja 2), tam też zlokalizowane będzie miasteczko biegowe, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

W ubiegłorocznych zawodach na dystansie głównym 10 km zwyciężył Ukrainiec Pavel Stepanenko z czasem 00:32:16. W kategorii pań najlepsza okazała się Anna Ficner (00:37:41). Rekord trasy należy do Mateusza Demczyszaka, który na pokonanie 10 km potrzebował 30 minut i 48 sekund. Wśród pań najlepszy rezultat posiada wspomniana Anna Ficner.

Link do zapisów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5613

Twoja reakcja na artykuł?

1
20%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
80%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Druga osoba z Jeleniej Góry zarażona

Inauguracja przesunięta

Place zabaw i siłownie zewnętrzne otaśmowane

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~efendi 17-03-2020 13:22
Nu nam inastrancam oczjeń nrawitsa takije ljubimyje pieszachody ! W naszjej narodnaj stranje lubimaj Ukrainie niczjego takogo njet ! Polsza dajut djengi i igry dla wsjech ! Prigłaszajem do Lwowa na bjeg Stephana Bandery !
~sdasdfsagd 17-03-2020 18:07
do: ~efendi (13:22)
Panie Majka Pisz pan po Polsku

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Igrzyska też przełożone

Pilne! Koronawirus w Jeleniej Górze!

Informacja wojewody w sprawie koronawirusa (aktualizacja)

Wyniki badań pasażerów – 3 osoby zarażone

Draexlmaier wstrzymuje produkcję i wspiera szpital

Sonda

Czy środki ostrożności podjęte przez rząd wz z koronawirusem powstrzymają pandemię?

Oddanych
głosów
412
Tak
15%
Nie
37%
To od nas wszystkich zależy
45%
Nie wiem
3%