MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 1 października
im. Danuty, Igora, Remigiusza

Ruszyły już zapisy

Wiadomości: Żarów
Wtorek, 17 marca 2020, 12:28
Aktualizacja: 12:34
Autor: MDvR
Fot. użyczone
W związku z trwającą epidemią koronawirusa w sporcie dzieje się ostatnio niewiele, a wszystkie imprezy zostały odwołane. Ruszyły jednak zapisy na bardzo ciekawie zapowiadającą się imprezę biegową. To piąta edycja cieszących się coraz większą popularnością Żarowskich Biegów Strefowych. Do Żarowa w końcu tak daleko nie jest...

Po raz piąty biegaczki i biegacze powalczą o triumf w Żarowskich Biegach Strefowych. Organizator Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przygotował w tym roku wiele nowinek. Głównym sponsorem sportowego wydarzenie jest niezmiennie Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna “INVEST-PARK”.

Z okazji dziewiętnastolecia żarowskiej podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej “INVEST-PARK” już 4 października wszyscy miłośnicy biegania będą mogli spróbować swoich sił na dystansie 5 oraz 10 kilometrów. Na najlepszych biegaczy czekają nagrody finansowe. Start zaplanowano przy ul. Armii Krajowej. Konkurencje dla dzieci odbędą się na boisku lekkoatletycznym przy Szkole Podstawowej w Żarowie (ul. 1 Maja 2), tam też zlokalizowane będzie miasteczko biegowe, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

W ubiegłorocznych zawodach na dystansie głównym 10 km zwyciężył Ukrainiec Pavel Stepanenko z czasem 00:32:16. W kategorii pań najlepsza okazała się Anna Ficner (00:37:41). Rekord trasy należy do Mateusza Demczyszaka, który na pokonanie 10 km potrzebował 30 minut i 48 sekund. Wśród pań najlepszy rezultat posiada wspomniana Anna Ficner.

Link do zapisów: https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=5613

Twoja reakcja na artykuł?

1
20%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
80%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Groźne zderzenie przy zjeździe do Piechowic

Kiedy zniknie ten wykop?

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~efendi 17-03-2020 13:22
Nu nam inastrancam oczjeń nrawitsa takije ljubimyje pieszachody ! W naszjej narodnaj stranje lubimaj Ukrainie niczjego takogo njet ! Polsza dajut djengi i igry dla wsjech ! Prigłaszajem do Lwowa na bjeg Stephana Bandery !
~sdasdfsagd 17-03-2020 18:07
do: ~efendi (13:22)
Panie Majka Pisz pan po Polsku
~tuś, tuś. 29-03-2020 21:50
Nie mam nic do was i chętnie wystartuje. Ale rodzi się wielki problem którzy unikają każde gazety regionalnie. Ja jutro od końca marca tracę pracę a razem ze mną straci pracę kilkaset tysięcy ludzi i to tylko w regionie naszej jeleniej Góry, czy Jelonka coś o tym napisze czy będziecie ukrywać prawdziwą prawdę? Tutaj u nas robi się najgorsza tragedia. i to nie rozchodzi się o ten wirus ale o nas ludzi pracujący w branży turystycznej i budowlanej. Tak, tak ona też się rozpada a to wszystko robi się chore.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

"Leniuchem" do kolei na Kopę

Międzyszkolna lekkoatletyka w reżimie sanitarnym

Była przychodnia – teraz będą mieszkania

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Senator zachęca do głosowania na maszty

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
369
Tak
43%
Nie
47%
Nie wiem
10%