MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Ruszają zapisy na Izerski Jarmark Rękodzieła i Sztuk Wszelakich

Wiadomości: Region
Poniedziałek, 3 listopada 2014, 8:02
Aktualizacja: 8:03
Autor: Mea
Fot. Organizator
Można już zgłosić swoje stoisko na świątecznej edycji Izerskiego Jarmarku Rękodzieła i Sztuk Wszelakich, która odbędzie się 13 grudnia w godz. 11.00–17.00 w Artystycznej Galerii Izerskiej w Kromnowie.

Izerski Jarmark to impreza, która ma promować to, co najlepsze w regionie. – Zapraszamy więc twórców, zarówno zawodowców, jak i amatorów, producentów wysokiej jakości żywności, koła gospodyń wiejskich, rolników, pszczelarzy i wszystkich innych, którzy tworzą coś pięknego lub pysznego – zachęca Violetta Pietrzak z AGI.

- Chcemy, by podczas tej imprezy każdy, kto wejdzie pod dach Galerii dowiedział się, z czego słynie Pogórze Izerskie i okolice. Bardzo zależy nam na tym, by możliwie jak największe grono lokalnych artystów i rękodzielników oraz producentów żywności było tego dnia w Kromnowie – mówiła Violetta Pietrzak.

Osoby zainteresowane udziałem w Jarmarku powinny wypełnić formularz zgłoszeniowy oraz zrobić kilka zdjęć swoich produktów i przesłać na adres: jarmark.izerski@gmail.com. Więcej informacji na stronie internetowej AGI.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Warsztaty modelarskie

"Gorące przyciski" w autobusach MZK

Wypadek przy baniakach  

Księżna Daisy von Pless o sobie samej

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Mają w nosie pieszych

Studium na początek

Problemy krwiodawców

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
67
Tak
63%
Nie
36%
Nie wiem
1%