MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 28 września
im. Marka, Wacława

Ruszają zapisy do Termy Biznes Ligi 2015

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 13 lutego 2015, 15:30
Aktualizacja: 15:37
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Termy Cieplickie zapraszają zespoły piłkarskie reprezentujące firmy, zakłady pracy, instytucje i organizacje z okręgu jeleniogórskiego do udziału w halowym turnieju piłki nożnej "Termy Biznes Liga 2015".

- Wierzymy, że podobnie jak w ubiegłych latach zechcecie spędzić trochę czasu na piłkarskim boisku rywalizując o miano najlepszej piłkarskiej drużyny wśród jeleniogórskich firm. Mecze będą odbywały się w okresie od 23 marca do 25 maja 2015 roku w hali sportowej Parku Sportowego Złotnicza 12 w Jeleniej Górze, w poniedziałki w godz. 19.30 - 22.00, a także w niedziele w godzinach popołudniowych. Jak co roku organizatorzy przewidują dla wszystkich uczestników pamiątkowe puchary oraz wyróżnienia indywidualne dla najlepszego strzelca, najlepszego bramkarza oraz najlepszego zawodnika turnieju, nagrody MVP spotkania, losowania voucherów uprawniających do bezpłatnego wejścia na Termy Cieplickie. Wraz ze sponsorami planujemy przygotować także nagrody niespodzianki, którymi zostaną nagrodzeni uczestnicy tegorocznego turnieju.

Szczegóły dotyczące uczestnictwa w turnieju znajdziecie Państwo w regulaminie TBL 2015. Opłata startowa za udział w turnieju wynosi 900 zł netto. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres ligapilka@parksportowy.pl do dnia 16 marca 2015 r. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia listy startowej, gdyż przewidujemy uczestnictwo 10 drużyn. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 16 marca o godzinie 16.30 w Parku Sportowym Złotnicza 12, sala nr 10. Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie Państwo po numerem 791860817 - mówi Marek Siatrak.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Wystawa świeżych grzybów – tylko na naszym portalu!

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Kubeł zimnej wody na głowy

Powalczyli, ale ciągle bez punktów...

Tak nie parkujemy

Juniorzy starsi z kolejnym zwycięstwem

Jarmark Staroci był skromniejszy tym razem...

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
995
Tak
25%
Nie
72%
Nie wiem
3%