MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Środa, 15 lipca
im. Henryka, Włodzimierza

Ruszają zapisy do Ritchey Uphill Race Śnieżka 2013

Wiadomości: Karpacz
Piątek, 12 kwietnia 2013, 14:01
Aktualizacja: 14:02
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W środę 17 kwietnia o godz. 20.00 rozpoczną się zapisy do XXIII edycji kolarskiego Wjazdu na Śnieżkę. Tegoroczny Ritchey Uphill Race Śnieżka wystartuje 11 sierpnia o godz. 10.00, z centrum Karpacza, spod Restauracji Bachus, by po 14 km zameldować się na wysokości 1602 m n.p.m. w najwyższym punkcie naszego kraju, na który można wjechać rowerem.

Dzięki uprzejmości Karkonoskiego Parku Narodowego w tym roku na śmiałków czeka 350 miejsc, aby zgłosić się do wyścigu, należy wejść na stronę www.uphillrace.pl i zapisać się do zawodów.

W tym roku wyścig zyskał sponsora tytularnego w postaci marki Ritchey, która ufunduje nagrody dla zwycięzców. Partner Ritchey Uphill Race Śnieżka 2013, firma Viking, przygotuje dla wszystkich uczestników limitowane koszulki kolarskie. Na wszystkich śmiałków, którzy wjadą na szczyt będzie czekał dyrektor wyścigu, Maciej Grabek, który osobiście wręczy każdemu bezcenny medal Zdobywcy Śnieżki.

Ubiegłoroczną edycję Uphill Race wygrali Michalina Ziółkowska (KROSS Racing Team ) i Dariusz Poroś (MTB Votum Team Wrocław). Rekord trasy należy od kilku lat do Marka Galińskiego, naszego olimpijczyka, a obecnie znakomitego trenera i wynosi 50 min i 53 sekundy. Za pobicie tego czasu organizatorzy przygotowali cenną nagrodę.

Szczegóły na www.uphillrace.pl i facebook.com/uphillrace

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Guwer: To będzie profesjonalny skatepark treningowy

Czyżby Andrzej Duda?

Śmieci przy ścieżce na Perłę Zachodu

Politycy komentują wynik wyborów

Półkolonie z MOS–em po pierwszym turnusie

Dobrej zabawy było jak zwykle pod dostatkiem

Janowiczanie znów z medalami

Spragnieni rywalizacji wrócili na tor w Siedlęcinie

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
720
Tak
46%
Nie
41%
Nie wiem
13%