MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Rusza "Biblioteka Podróżnika" w Kowarach

Wiadomości: Kowary
Wtorek, 24 stycznia 2017, 7:48
Aktualizacja: Sobota, 28 stycznia 2017, 14:44
Autor: A–W
Fot. Organizator
"Biblioteka Podróżnika" to nowa inicjatywa kowarskiej Biblioteki Publicznej, która ma zachęcić do wspólnych spotkań i rozmów, do oglądania zdjęć, które będą ilustracją do snutych opowieści. Pierwsze spotkanie odbędzie się 26 stycznia o godz. 17.00 w czytelni. O Lazurowym Wybrzeżu, jego historii i tajemnicach opowie Danuta Bunij, przewodnik po Francji, bibliotekarka.

W ramach "Biblioteki Podróżnika" będą się odbywać spotkania z przewodnikami, pasjonatami podróży, zarówno tymi znanymi, jak i mieszkańcami naszego regionu. Wytrawni globtroterzy będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadać o rzeczach, o których nie dowiemy się z przewodników. Spotkania odbywać się będą w każdy ostatni czwartek miesiąca o godzinie 17.00 w kowarskiej bibliotece.

- Zachęcamy do podzielenia się ciekawymi opowieściami, doświadczeniem i zdjęciami z własnych podróży. Przyłączcie się do naszej Biblioteki Podróżnika! Zapraszamy do zgłaszania swoich wystąpień na rok 2017. Zgłoszenia prosimy składać na adres mailowy: mbpkowary@gmail.com – apelują organizatorzy

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kto do Sejmu? (aktualizacja)

Po festiwalu "Sztuka włókna"

Poranki rodzinne: czas – start!

Celadon? Ćwiczenia z obcości w BWA

Laboratorium Szkła już działa!  

Kto do Senatu?

Wyjazd na operę w Görlitz – bezpłatnie

Tłumy we dworze

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
637
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%