MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Rusza "Biblioteka Podróżnika" w Kowarach

Wiadomości: Kowary
Wtorek, 24 stycznia 2017, 7:48
Aktualizacja: Sobota, 28 stycznia 2017, 14:44
Autor: A–W
Fot. Organizator
"Biblioteka Podróżnika" to nowa inicjatywa kowarskiej Biblioteki Publicznej, która ma zachęcić do wspólnych spotkań i rozmów, do oglądania zdjęć, które będą ilustracją do snutych opowieści. Pierwsze spotkanie odbędzie się 26 stycznia o godz. 17.00 w czytelni. O Lazurowym Wybrzeżu, jego historii i tajemnicach opowie Danuta Bunij, przewodnik po Francji, bibliotekarka.

W ramach "Biblioteki Podróżnika" będą się odbywać spotkania z przewodnikami, pasjonatami podróży, zarówno tymi znanymi, jak i mieszkańcami naszego regionu. Wytrawni globtroterzy będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, opowiadać o rzeczach, o których nie dowiemy się z przewodników. Spotkania odbywać się będą w każdy ostatni czwartek miesiąca o godzinie 17.00 w kowarskiej bibliotece.

- Zachęcamy do podzielenia się ciekawymi opowieściami, doświadczeniem i zdjęciami z własnych podróży. Przyłączcie się do naszej Biblioteki Podróżnika! Zapraszamy do zgłaszania swoich wystąpień na rok 2017. Zgłoszenia prosimy składać na adres mailowy: mbpkowary@gmail.com – apelują organizatorzy

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Zaczytaj się z Jelonką.com

Świętowali nasi strażacy

Start Wiosny Cieplickiej

KSWiK bez prezesa

Konferencja PiS: Wybory i lokalne połączenia

Laboratorium Szkła coraz bliżej

W BWA – Gry w sztukę

Dziś wybory do Europarlamentu

Sonda

Wg. rządu najlepiej zarabiający mają finasować 500+ dla osób niepełnosprawnych. Czy to jest słuszne?

Oddanych
głosów
380
Tak
34%
Nie
61%
Nie mam zdania
6%