MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Runda jesienna w okręgówce – terminarz

Wiadomości: klasa okręgowa
Piątek, 10 lipca 2015, 12:17
Aktualizacja: 12:21
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Rozgrywki rundy jesiennej sezonu 2015/2016 w jeleniogórskiej klasie okręgowej rozpoczną się 15 i 16 sierpnia. Poniżej przedstawiamy szczegółowy terminarz meczów zaplanowanych w 2015 roku.

1. kolejka (15-16 sierpnia)
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Twardy Świętoszów
Leśnik Osiecznica - Czarni Lwówek Śląski
Olimpia Kamienna Góra - Łużyce Lubań
Piast Dziwiszów - Nysa Zgorzelec
Włókniarz Leśna - Orliki Węgliniec
Hutnik Pieńsk - Piast Wykroty
Olimpia Jędrzychowice - GKS Warta Bolesławiecka
Cosmos Radzimów - GKS Raciborowice

2. kolejka (22-23 sierpnia)
Twardy Świętoszów - GKS Raciborowice
GKS Warta Bolesławiecka - Cosmos Radzimów
Piast Wykroty - Olimpia Jędrzychowice
Orliki Węgliniec - Hutnik Pieńsk
Nysa Zgorzelec - Włókniarz Leśna
Łużyce Lubań - Piast Dziwiszów
Czarni Lwówek Śląski - Olimpia Kamienna Góra
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Leśnik Osiecznica

3. kolejka (26 sierpnia)
Leśnik Osiecznica - Twardy Świętoszów
Olimpia Kamienna Góra - KS 1946 Chełmsko Śląskie
Piast Dziwiszów - Czarni Lwówek Śląski
Włókniarz Leśna - Łużyce Lubań
Hutnik Pieńsk - Nysa Zgorzelec
Olimpia Jędrzychowice - Orliki Węgliniec
Cosmos Radzimów - Piast Wykroty
GKS Raciborowice - GKS Warta Bolesławiecka

4. kolejka (29-30 sierpnia)
Twardy Świętoszów - GKS Warta Bolesławiecka
Piast Wykroty - GKS Raciborowice
Orliki Węgliniec - Cosmos Radzimów
Nysa Zgorzelec - Olimpia Jędrzychowice
Łużyce Lubań - Hutnik Pieńsk
Czarni Lwówek Śląski - Włókniarz Leśna
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Piast Dziwiszów
Leśnik Osiecznica - Olimpia Kamienna Góra

5. kolejka (5-6 września)
Olimpia Kamienna Góra - Twardy Świętoszów
Piast Dziwiszów - Leśnik Osiecznica
Włókniarz Leśna - KS 1946 Chełmsko Śląskie
Hutnik Pieńsk - Czarni Lwówek Śląski
Olimpia Jędrzychowice - Łużyce Lubań
Cosmos Radzimów - Nysa Zgorzelec
GKS Raciborowice - Orliki Węgliniec
GKS Warta Bolesławiecka - Piast Wykroty

6. kolejka (12-13 września)
Twardy Świętoszów - Piast Wykroty
Orliki Węgliniec - GKS Warta Bolesławiecka
Nysa Zgorzelec - GKS Raciborowice
Łużyce Lubań - Cosmos Radzimów
Czarni Lwówek Śląski - Olimpia Jędrzychowice
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Hutnik Pieńsk
Leśnik Osiecznica - Włókniarz Leśna
Olimpia Kamienna Góra - Piast Dziwiszów

7. kolejka (19-20 września)
Piast Dziwiszów - Twardy Świętoszów
Włókniarz Leśna - Olimpia Kamienna Góra
Hutnik Pieńsk - Leśnik Osiecznica
Olimpia Jędrzychowice - KS 1946 Chełmsko Śląskie
Cosmos Radzimów - Czarni Lwówek Śląski
GKS Raciborowice - Łużyce Lubań
GKS Warta Bolesławiecka - Nysa Zgorzelec
Piast Wykroty - Orliki Węgliniec

8. kolejka (26-27 września)
Twardy Świętoszów - Orliki Węgliniec
Nysa Zgorzelec - Piast Wykroty
Łużyce Lubań - GKS Warta Bolesławiecka
Czarni Lwówek Śląski - GKS Raciborowice
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Cosmos Radzimów
Leśnik Osiecznica - Olimpia Jędrzychowice
Olimpia Kamienna Góra - Hutnik Pieńsk
Piast Dziwiszów - Włókniarz Leśna

9. kolejka (3-4 października)
Włókniarz Leśna - Twardy Świętoszów
Hutnik Pieńsk - Piast Dziwiszów
Olimpia Jędrzychowice - Olimpia Kamienna Góra
Cosmos Radzimów - Leśnik Osiecznica
GKS Raciborowice - KS 1946 Chełmsko Śląskie
GKS Warta Bolesławiecka - Czarni Lwówek Śląski
Piast Wykroty - Łużyce Lubań
Orliki Węgliniec - Nysa Zgorzelec

10. kolejka (10-11 października)
Twardy Świętoszów - Nysa Zgorzelec
Łużyce Lubań - Orliki Węgliniec
Czarni Lwówek Śląski - Piast Wykroty
KS 1946 Chełmsko Śląskie - GKS Warta Bolesławiecka
Leśnik Osiecznica - GKS Raciborowice
Olimpia Kamienna Góra - Cosmos Radzimów
Piast Dziwiszów - Olimpia Jędrzychowice
Włókniarz Leśna - Hutnik Pieńsk

11. kolejka (17-18 października)
Hutnik Pieńsk - Twardy Świętoszów
Olimpia Jędrzychowice - Włókniarz Leśna
Cosmos Radzimów - Piast Dziwiszów
GKS Raciborowice - Olimpia Kamienna Góra
GKS Warta Bolesławiecka - Leśnik Osiecznica
Piast Wykroty - KS 1946 Chełmsko Śląskie
Orliki Węgliniec - Czarni Lwówek Śląski
Nysa Zgorzelec - Łużyce Lubań

12. kolejka (24-25 października)
Twardy Świętoszów - Łużyce Lubań
Czarni Lwówek Śląski - Nysa Zgorzelec
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Orliki Węgliniec
Leśnik Osiecznica - Piast Wykroty
Olimpia Kamienna Góra - GKS Warta Bolesławiecka
Piast Dziwiszów - GKS Raciborowice
Włókniarz Leśna - Cosmos Radzimów
Hutnik Pieńsk - Olimpia Jędrzychowice

13. kolejka (7-8 listopada)
Olimpia Jędrzychowice - Twardy Świętoszów
Cosmos Radzimów - Hutnik Pieńsk
GKS Raciborowice - Włókniarz Leśna
GKS Warta Bolesławiecka - Piast Dziwiszów
Piast Wykroty - Olimpia Kamienna Góra
Orliki Węgliniec - Leśnik Osiecznica
Nysa Zgorzelec - KS 1946 Chełmsko Śląskie
Łużyce Lubań - Czarni Lwówek Śląski

14. kolejka (11 listopada)
Twardy Świętoszów - Czarni Lwówek Śląski
KS 1946 Chełmsko Śląskie - Łużyce Lubań
Leśnik Osiecznica - Nysa Zgorzelec
Olimpia Kamienna Góra - Orliki Węgliniec
Piast Dziwiszów - Piast Wykroty
Włókniarz Leśna - GKS Warta Bolesławiecka
Hutnik Pieńsk - GKS Raciborowice
Olimpia Jędrzychowice - Cosmos Radzimów

15. kolejka (14-15 listopada)
Cosmos Radzimów - Twardy Świętoszów
GKS Raciborowice - Olimpia Jędrzychowice
GKS Warta Bolesławiecka - Hutnik Pieńsk
Piast Wykroty - Włókniarz Leśna
Orliki Węgliniec - Piast Dziwiszów
Nysa Zgorzelec - Olimpia Kamienna Góra
Łużyce Lubań - Leśnik Osiecznica
Czarni Lwówek Śląski - KS 1946 Chełmsko Śląskie

16. kolejka (21-22 listopada)
Twardy Świętoszów - KS 1946 Chełmsko Śląskie
Czarni Lwówek Śląski - Leśnik Osiecznica
Łużyce Lubań - Olimpia Kamienna Góra
Nysa Zgorzelec - Piast Dziwiszów
Orliki Węgliniec - Włókniarz Leśna
Piast Wykroty - Hutnik Pieńsk
GKS Warta Bolesławiecka - Olimpia Jędrzychowice
GKS Raciborowice - Cosmos Radzimów

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Karkonoskie witraże

Radni KO przeciw kupcom?

WORD w Jeleniej Górze... jest zagrożony

Droga pod Reglami

Derby dla Karkonoszy

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Terma Liga już po raz piąty!



Po błocie na śnieżne boisko

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
930
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%