MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Rumcajs i moc prezentów dla młodych widzów

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 2 czerwca 2011, 9:37
Aktualizacja: 9:38
Autor: Petr
Fot. Petr
Musical „Przygody Rozbójnika Rumcajsa” Katarzyny Gärtner na podstawie opowiadań Václava Čtvrtka dwukrotnie oklaskiwała wczoraj najmłodsza widownia Teatru im. Norwida w Jeleniej Górze.

Kolorowy i pełen radosnych rytmów spektakl od ubiegłego roku nie schodzi z afisza i wciąż podoba się dzieciom. Tak również było wczoraj, kiedy to niemal cała widownia zapełniła się najmłodszymi widzami, którzy oklaskiwali aktorów w rolach znanych z czeskiej kreskówki. Tytułową postać zagrał Igor Kowalik. Atrakcją były armaty wybuchające confetti, a także – balony, które na finał „sfrunęły” z nieba.

A po sztuce w reżyserii Kazimierza Mazura dziewczęta i chłopcy zostali obdarowani słodkimi prezentami. Teatr im. Norwida dziękuje tym samym za wsparcie sponsorom. Wśród nich są: sieć telefonii PLUS GSM, Firma Motoryzacyjna Ligęza Sp.z o.o. zs w Jeleniej Górze, Janina Dąbrowska - Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Delikatesy – Karpacz, C.P.U. Zeto Sp. z o.o. zs w Jeleniej Górze, Sklep Komfort zs w Jeleniej Górze, Tauron Ekoenergia, Stacja Paliw Müller Phu Sp. J. "Müller" B.H.R. I Jarosz U. zs. w Kowarach.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Apel Pamięci w SP 15

Inauguracja klas patronackich Rainbow

Radni KO przeciw kupcom?

Jesienne drzewo przedszkolaków

O rozpadających się górach

Zielone warsztaty w Leroy Merlin

Dzień Patrona w Lemie

Z wizytą w Bautzen

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
841
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%