MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Rozwijają talenty pod okiem Jacka Szreniawy

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 10 lutego 2017, 14:08
Aktualizacja: Piątek, 24 lutego 2017, 19:27
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Przemek Kaczałko
W czwartek (9.02) w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury odbył się semestralny przegląd wokalno–instrumentalny uczniów Jacka Szreniawy. Wystąpiło 22 wykonawców.

- Staram się dwa razy w roku organizować te koncerty, bo po to się uczą, żeby występować - powiedział Jacek Szreniawa, który nie musi specjalnie reklamować się z prowadzeniem warsztatów, bowiem ma już wyrobioną markę i chętni sami się zgłaszają.

Na lekcje u wszechstronnie uzdolnionego muzyka uczęszczają nie tylko młodzi ludzie z Jeleniej Góry, ale także z Leszczyńca, Kamiennej Góry i innych miejscowości. - Uczę śpiewu, a więc emisji i higieny głosu, interpretacji piosenek, a także gry na gitarze akustycznej i elektrycznej - wymienił J. Szreniawa, który przyznaje, że nasz region obfituje w uzdolnioną młodzież. - Bardzo się cieszę, że mogę z nimi pracować. Biorę od nich przynajmniej tyle samo, co oni ode mnie - dodał.

W koncercie wystąpili:
Oliwia Wiśniak, Natan Brzozowicz, Wiktoria Wojno, Robert Wilczyński, Agata Smyka, Weronika Plewka, Jagoda Maląg, Jakub Waśko, Julia Byszkowska, Benita Barska, Kamil Kramarczuk, Jagoda Ładzińska, Julia Sawka, Karolina van der Biezen, Julia Potoniec, Kasia Skóra, Mikołaj Kłak, Szymon Stęchły, Jędrzej Suchecki, Dominika Prosyniak, Natalia Rozum i Julia Żywicka.

Ogłoszenia

Czytaj również

W szkole o używkach

Jeleniogórskie BWA w Paryżu  

Ktoś zniszczył choinki

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Ja 10-02-2017 23:26
A już myślałam że się zapiszę do pana Jacka na naukę, ale... tam same młode gwiazdy. Zostaje szczotka i lustro w łazience :(

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kolejna przygoda z Rytmem i Melodią

Integracyjna wigilia literacka w ODK

Od niedzieli z nowymi przystankami

Rok niespełnionych obietnic

Error Label w finale!

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
977
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%