Zalogowanych: 14

IV liga piłkarska: Rozstrzelali się po przerwie

Poniedziałek, 24 września 2018, 20:00
Aktualizacja: 20:07
Do przerwy pachniało niespodzianką w meczu pomiędzy czerwoną latarnią IV ligi – Spartą Grębocice a Karkonoszami Jelenia Góra. Nasi piłkarze przegrywali do przerwy 0:1, ale po zmianie stron zdołali odwrócić losy pojedynku.

Jedyne trafienie w pierwszej części gry padło już w 10. minucie, kiedy to do siatki piłkę skierował Tomasz Bieleń. Po zmianie stron warunki dyktowali już jeleniogórzanie. Do wyrównania doprowadziliśmy już w 48. minucie po golu Bartosza Poszelężnego. Na prowadzenie wyszliśmy po godzinie gry, a na listę strzelców wpisał się Oskar Giziński. Ostatnie dwa trafienia zanotowaliśmy w końcówce meczu. Receptę na golkipera rywali znaleźli Oleksandr Garbar i Norbert Walczak. Po tej wygranej Karkonosze Jelenia Góra awansowały na piątą pozycję w tabeli grupy zachodniej IV ligi. W swoim dorobku mamy 11 punktów, na które składają się trzy wygrane, dwa remisy i jedna porażka. W następnej serii spotkań zagramy na własnym boisku z Orkanem Szczedrzykowice (30.09 - godz. 15.00).

Sparta Grębocice - Karkonosze Jelenia Góra 1:4 (1:0)

Karkonosze: Marceniuk, Buzała (55' Woźniczka), Garbar, Skydan, Wawrzyniak, Pytel, Walczak, Poszelężny (88' Staniszewski), Kraiński (70' Lekszycki), Giziński (80' Gargas), Firlej