MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 1 października
im. Danuty, Igora, Remigiusza

Rozmaitości nad Bobrem

Wiadomości: REGION
Niedziela, 1 sierpnia 2010, 8:49
Aktualizacja: 8:50
Autor: Angela
„Kolorowe jarmarki, blaszane zegarki...” i wiele innych znajdą już w najbliższą sobotę (siódmy sierpnia) w Bobrowie mieszkańcy Kotliny Jeleniogórskiej oraz turyści.

W programie kiermasz domowych wypieków, jazda konna, loteria fantowa, yjeżdżalnie i dmuchane zamki, gry i konkursy oraz pchli targ. Początek godzina 15.00, zabawa potrwa do północy.

To już trzecia edycja cyklicznej imprezy, jaka odbędzie się pod murami pałacu w Bobrowie. Jak zapewniają organizatorzy, każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz licznych konkursów i zabaw oraz najtańszego w Polsce targu rozmaitości, do północy potrwa zabawa taneczna pod chmurką. Coś dla ciała i ducha znajdą też wygłodniali. Stoiska gastronomiczne będą bowiem serwować przepyszne dania i przekąski.

- Proponujemy więc miłą, swojską rozrywkę w klimacie „kolorowych jarmarków”, moc atrakcji i humoru. Przybywajcie więc Drodzy Państwo całymi rodzinami, z przyjaciółmi oraz znajomymi. Z pewnością dla każdego znajdzie się coś miłego – zachęcają organizatorzy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zachęca do głosowania na maszty

Kiedy zniknie ten wykop?

"Leniuchem" do kolei na Kopę

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~Dama Kier 1-08-2010 9:32
byłam w tamtym roku i była świetna zabawa :) teraz też zawitam do Wojanowa :)
~Joco 1-08-2010 15:07
Faktycznie nad Bobrem jest mnóstwo rozmaitości!!! Jechałem ostatnio szlakiem rowerowym nad naszą rzeka w stronę Siedlęcina.Masakra.Bród,smród,masa śmieci.Szkoda,że tych rozmaitości nie ma kto posprzątać.Są przecież w Jeleniej Górze służby odpowiedzialne za śmieci. A tam niby jest park krajobrazowy.Masakra krajobraz.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Była przychodnia – teraz będą mieszkania

Rok Anioła?

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Stadion XXI wieku

Uroczyste posiedzenie

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
366
Tak
43%
Nie
47%
Nie wiem
10%