MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 9 lipca
im. Sylwii, Weroniki

Rozkopane ulice problemem Cieplic

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 16 kwietnia 2013, 14:08
Autor: karkonoszeplay
Woda dostarczana nowym wodociągiem i ścieki odprowadzane również nową instalacją. Sieć wodnokanalizacyjna w Cieplicach niebawem ma zostać w znacznej części wymieniona. Prace trwają pełną parą jednak pojawiają się również problemy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Odnowili Kostiala i Kamienne Schodki  

Jest pomnik przyrody

Komentarze (10) Dodaj komentarz

~wieslaw. 16-04-2013 15:00
Jak oni to robią to pararanoja
~mars408 16-04-2013 17:08
czy pan się nie wstydzi panie Marcinie ?
~` 16-04-2013 17:35
na ulicy Jagiellońskiej w Cieplicach prace trwają już od ponad roku, non stop utrudnienia, że nie wspomnę o mądrych panach którzy to rozkopują ulicę przez którą nie ma przejazdu i kierowca dowiaduje się o tym w momencie gdy do nich dojedzie, brak jakiegokolwiek wczesniejszego oznakowania - MASAKRA!!
~ 16-04-2013 18:10
Langego jedno wielkie błoto z domu na podwórko wyjść się nie da bo po kostki brodzi się w błocie, a na miasto żeby dojść w czystych butach można zapomnieć !!!!! Jak długo jeszcze ???????
~ag22 16-04-2013 19:48
Przychylam się do opinii. masakra faktycznie w czystych butach dojsc do przedszkola sie nie da brodzi sie bez przerwy po kostki w blocie i to ile juz czasu??albo niech robia to bardziej starannie albo niech juz koncza swoja robote.mieszkam na zjednoczenia narodowego i jak nie brud i syf to przerwy w dostawie wody.ludzie zyjemy w 21 wieku.pomijajac fakt ze jak postawia znak slepa ulica to zeby dojechac z konca ulicy zjednoczenia na jagiellonska to tzeba objechac osiedla dookola a powinni jakos lepiej zorganizowac objazdy.wstyd!!!
~gość97 16-04-2013 20:03
Zgadzam się z wcześniejszymi opiniami .Na ul Zjednoczenia Narodowego nie można przejść na druga stronę ulicy ,bo jest istne błoto .Zaś autem przejechać ulicą się nie da, bo są takie dziury , strach że zawieszenie się pourywa.Ktoś mógłby pomysleć i choć jakąś szlakę wysypać.Czekamy z niecierpliwością na zakończenie prac na naszej ulicy.
~łubudubutoja 16-04-2013 20:12
Pierdusie kiedyś miasto było wojewódzkie i nie mialo ka...lizy. Wyprowadzić mieszkańców na czaas remontu ,najlepiej pod palmy jak radził Kaczyński.
~spacerowicz 16-04-2013 23:44
A tak niedawno zakończono remont 13 - tu ulic za unijną kasę! Teraz je rozkopano. Czy jest jakaś instytucja która to kontroluje? Dlaczego nikt nie rozlicza odpowiedzialnych za utrzymanie chodników wzdłuż ul. Wróblewskiego od"transformatora" do zakładu uzdatniania wody? Chodniki zarosły do połowy szerokości. A to co z nich zostało jest notorycznie rozjeżdżane przez samochody. Tak,tam chodnikami jeżdżą samochody , rozpędzając spacerowiczów! Fakt ten był wielorotnie zgłaszany Polcji i SM. Zero reakcji.
~ 17-04-2013 11:16
niech rada cieplic wymyśli płatne parkowanie dla koparek
~jeżozwierz1 17-04-2013 14:36
Panie Prezydencie Miasta Jeleniej Góry Marcinie Zawiła. Jak Pan to robi, że w naszym mieście , ładnie zrujnowanym , udaje się Panu "ROBIĆ SWOJE"? Jest Pan obrażony nie tylko na bezrobotnych. Nie lubi Pan Cieplic. Czym mieszkańcy sobie zasłużyli na mega-obojętność władzy, którą z poczciwości serca wybrali?. Cieplice Zdrój, niegdyś uzdrowiskowa perełka, dzisiaj wstydzi się swojego wyglądu. Zapyziałe zakamarki, dziurawe nawierzchnie jezdni Osiedla XX Lecia, zarośnięta trawą kostka brukowa chodnika wiodącego do stacji uzdatniania wody, porzucone odpady w przydrożnych rowach - tak ma wyglądać Jelenia Góra w XXI wieku? Nie ma Pan pomysłu jak zrobić kasę na odnowę aglomeracji? Może trzeba zajrzeć do internetu i skorzystać z dobrych wzorów lepszych gospodarzy. Bez obrazy.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Łagodny wyrok za zakatowanie kota

„Zielony” przystanek

Monitoring w Radomicach

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Mobilizacja przed II turą

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
2154
Andrzej Duda
40%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%