MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Rozkład w sieci wcześniej

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 1 grudnia 2009, 8:28
Aktualizacja: 8:29
Autor: Angela
Fot. .....
Zanim zacznie obowiązywać, pojawi się w Internecie, aby rozwiać wątpliwości i ułatwić pasażerom planowanie przedświątecznych wojaży. Mowa o nowym rozkładzie jazdy pociągów.

Pasażerowie przed planowanym wyjazdem nie będą musieli biegać na stację, by dowiedzieć się jakie zmiany przygotowało im PKP. Już w najbliższą środę nowy rozkład pojawi się na stronie internetowej PKP oraz na www.rozklad.pkp.pl.

Jak poinformowało PKP, będzie on obejmował wszystkich przewoźników. Koleje ten sposób chcą ułatwić życie podróżnym i odpowiedzieć na liczne pytania dotyczące nowego rozkładu, którymi są obecnie zasypywani. To także metoda na rozwianie tzw. przecieków, które niejednokrotnie wprowadzają zamęt.

Od początku grudnia, będzie również możliwość wcześniejszego nabycia biletu na pociągi spółki PKP Intercity, kursujące po 13 grudnia 2009.

Ogłoszenia

Czytaj również

Lech Majewski na festiwalu Zoom Zbliżenia

Takie schronisko

Wirtualne zwiedzanie

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~ 1-12-2009 9:40
no i git
~toja 1-12-2009 10:35
Aby rozwiać wątpliwości, proszę poinformować zainteresowanych podróżnych, którzy planowali korzystać z usług Kolei Dolnośląskich (Kolei Urzędu Marszłkowskiego) na linii od Jeleniej Góry do Lwówka i Zebrzydowej o swoich planach. Z zamówionych 8 par pociągów (wcześniej ujętych w rozkładzie jazdy) p0ozistało ich tylko trzy pary.
~Noema 1-12-2009 12:05
Takim specjalistą od fałszywych przecieków jest skubi! Uważajcie na niego, na pewno też zabierze tutaj głos, podejrzewam że pod zmienionym nickiem. Skubi - pamiętaj, centrala czuwa!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Szpital na krawędzi!

Rada za zmianą nazwy powiatu

Domagają się odwołania J. Szlachty

Dyktando z "ucztą zmysłów"

Miejski przetarg dla... dyrektora ZGKiM?

Sonda

Rząd przyznaje, że pomimo 500+ dzietność spada. Czy to świadczenie zlikwidować?

Oddanych
głosów
1198
Tak
59%
Nie
37%
Nie wiem
4%