MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 3 lipca
im. Jacka, Tomasza

Rozkład jazdy piłkarskiej klasy A

Wiadomości: Klasa A
Niedziela, 10 lipca 2011, 16:54
Aktualizacja: 16:56
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Zawodnicy walczący o ligowe punkty w jeleniogórskiej klasie A wystartują 21 sierpnia, ostatnia 13. seria spotkań rundy jesiennej rozegrana zostanie 6 listopada.

Terminarz rundy jesiennej grupy I klasy A

1 kolejka (21.08)
NYSA WOLBROMEK – PIAST BOLKÓW
HALNIAK MIŁKÓW – VICTORIA CZADRÓW
KS 1946 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE – KS ŁOMNICA
PUB-GOL JELENIA GÓRA – ORZEŁ LUBAWKA
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN – CZARNI STRZYŻOWIEC
ORZEŁ MYSŁAKOWICE – WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
CHOJNIK JELENIA GÓRA – POGOŃ ŚWIERZAWA

2 kolejka (28.08)
PIAST BOLKÓW – POGOŃ ŚWIERZAWA
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA – CHOJNIK JELENIA GÓRA
CZARNI STRZYŻOWIEC – ORZEŁ MYSŁAKOWICE
ORZEŁ LUBAWKA – ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
KS ŁOMNICA – PUB-GOL JELENIA GÓRA
VICTORIA CZADRÓW – KS 1946 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE
NYSA WOLBROMEK – HALNIAK MIŁKÓW

3 kolejka (31.08)
HALNIAK MIŁKÓW – PIAST BOLKÓW
KS 1946 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE – NYSA WOLBROMEK
PUB-GOL JELENIA GÓRA – VICTORIA CZADRÓW
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN – KS ŁOMNICA
ORZEŁ MYSŁAKOWICE – ORZEŁ LUBAWKA
CHOJNIK JELENIA GÓRA – CZARNI STRZYŻOWIEC
POGOŃ ŚWIERZAWA – WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA

4 kolejka (4.09)
PIAST BOLKÓW – WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
CZARNI STRZYŻOWIEC – POGOŃ ŚWIERZAWA
ORZEŁ LUBAWKA – CHOJNIK JELENIA GÓRA
KS ŁOMNICA – ORZEŁ MYSŁAKOWICE
VICTORIA CZADRÓW – ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
NYSA WOLBROMEK – PUB-GOL JELENIA GÓRA
HALNIAK MIŁKÓW – KS 1946 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE

5 kolejka (11.09)
KS 1946 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE – PIAST BOLKÓW
PUB-GOL JELENIA GÓRA – HALNIAK MIŁKÓW
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN – NYSA WOLBROMEK
ORZEŁ MYSŁAKOWICE – VICTORIA CZADRÓW
CHOJNIK JELENIA GÓRA – KS ŁOMNICA
POGOŃ ŚWIERZAWA – ORZEŁ LUBAWKA
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA – CZARNI STRZYŻOWIEC

6 kolejka (18.09)
PIAST BOLKÓW – CZARNI STRZYŻOWIEC
ORZEŁ LUBAWKA – WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
KS ŁOMNICA – POGOŃ ŚWIERZAWA
VICTORIA CZADRÓW – CHOJNIK JELENIA GÓRA
NYSA WOLBROMEK – ORZEŁ MYSŁAKOWICE
HALNIAK MIŁKÓW – ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
KS 1946 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE – PUB-GOL JELENIA GÓRA

7 kolejka (25.09)
PUB-GOL JELENIA GÓRA – PIAST BOLKÓW
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN – KS 1946 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE
ORZEŁ MYSŁAKOWICE – HALNIAK MIŁKÓW
CHOJNIK JELENIA GÓRA – NYSA WOLBROMEK
POGOŃ ŚWIERZAWA – VICTORIA CZADRÓW
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA – KS ŁOMNICA
CZARNI STRZYŻOWIEC – ORZEŁ LUBAWKA

8 kolejka (2.10)
PIAST BOLKÓW – ORZEŁ LUBAWKA
KS ŁOMNICA – CZARNI STRZYŻOWIEC
VICTORIA CZADRÓW – WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
NYSA WOLBROMEK – POGOŃ ŚWIERZAWA
HALNIAK MIŁKÓW – CHOJNIK JELENIA GÓRA
KS 1946 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE – ORZEŁ MYSŁAKOWICE
PUB-GOL JELENIA GÓRA – ENDICO-MITEX PODGÓRZYN

9 kolejka (9.10)
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN – PIAST BOLKÓW
ORZEŁ MYSŁAKOWICE – PUB-GOL JELENIA GÓRA
CHOJNIK JELENIA GÓRA – KS 1946 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE
POGOŃ ŚWIERZAWA – HALNIAK MIŁKÓW
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA – NYSA WOLBROMEK
CZARNI STRZYŻOWIEC – VICTORIA CZADRÓW
ORZEŁ LUBAWKA – KS ŁOMNICA

10 kolejka (16.10)
PIAST BOLKÓW – KS ŁOMNICA
VICTORIA CZADRÓW – ORZEŁ LUBAWKA
NYSA WOLBROMEK – CZARNI STRZYŻOWIEC
HALNIAK MIŁKÓW – WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
KS 1946 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE – POGOŃ ŚWIERZAWA
PUB-GOL JELENIA GÓRA – CHOJNIK JELENIA GÓRA
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN – ORZEŁ MYSŁAKOWICE

11 kolejka (23.10)
ORZEŁ MYSŁAKOWICE – PIAST BOLKÓW
CHOJNIK JELENIA GÓRA – ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
POGOŃ ŚWIERZAWA – PUB-GOL JELENIA GÓRA
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA – KS 1946 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE
CZARNI STRZYŻOWIEC – HALNIAK MIŁKÓW
ORZEŁ LUBAWKA – NYSA WOLBROMEK
KS ŁOMNICA – VICTORIA CZADRÓW

12 kolejka (30.10)
PIAST BOLKÓW – VICTORIA CZADRÓW
NYSA WOLBROMEK – KS ŁOMNICA
HALNIAK MIŁKÓW – ORZEŁ LUBAWKA
KS 1946 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE – CZARNI STRZYŻOWIEC
PUB-GOL JELENIA GÓRA – WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA
ENDICO-MITEX PODGÓRZYN – POGOŃ ŚWIERZAWA
ORZEŁ MYSŁAKOWICE – CHOJNIK JELENIA GÓRA

13 kolejka (6.11)
CHOJNIK JELENIA GÓRA – PIAST BOLKÓW
POGOŃ ŚWIERZAWA – ORZEŁ MYSŁAKOWICE
WOSKAR SZKLARSKA PORĘBA – ENDICO-MITEX PODGÓRZYN
CZARNI STRZYŻOWIEC – PUB-GOL JELENIA GÓRA
ORZEŁ LUBAWKA – KS 1946 CHEŁMSKO ŚLĄSKIE
KS ŁOMNICA – HALNIAK MIŁKÓW
VICTORIA CZADRÓW – NYSA WOLBROMEK

Ogłoszenia

Czytaj również

Trwa rozbudowa SOSW

Czernica wygrała w Dąbrowicy

Drastyczne billboardy

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 10-07-2011 21:49
Orzel Myslakowie do B-Klasy....Piast Bolkow gora...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Okazałe zwycięstwo Karkonoszy

Działka nad zabytek?

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Orlik poznał rywalki w III lidze

Młodzież zdemolowała seniorów

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1206
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
4%