MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Rozkład jazdy inaczej

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 26 maja 2006, 0:00
Autor: TEJO
W piątek autobusy jeleniogórskiej komunikacji miejskiej kursują tak jak w ferie i wakacje. Ograniczeń kursów można spodziewać się także w weekend.

W związku z wizytą papieża Benedykta XVI w Polsce szkoły oraz niektóre urzędy i zakłady pracy w piątek mają dzień wolny.

– W tym dniu nie będą wykonywane kursy szkolne oznaczone literą U w rozkładach jazdy. Autobusy jeleniogórskiej komunikacji miejskiej będą kursowały tak jak w okresie ferii i wakacji – poinformował MZK.

W dniach 27 i 28 maja (sobota i niedziela) z uwagi na XXIII Mistrzostwa Polski Szkół Wyższych w Kolarstwie Górskim, autobusy linii nr 4 i 18 w relacji do Przesieki w godz. 8:00 - 16:30 nie będą dojeżdżały do przystanku „Chybotek”. Skończą i rozpoczną bieg na przystanku „Pod Lipami” w Przesiece.

Ogłoszenia

Czytaj również

Szkoła jak nowa  

Wykłady o otępieniu i demencji w KSON–ie

Wybory: Zwycięstwo PiS

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~kamil 26-05-2006 17:27
Wogule tego nie rozumiem z jakiej racji autobusy kursuja w piatek jak w wakacje??? conajmniej jak by papiez odiedzal jelenia góre dlamnie to jest smiesne
~max 27-05-2006 13:55
Człowieku umiesz czytać?? Papież może i nie odwiedza Jeleniej Góry, ale w tym dniu większość sklepów, szkół itp. rzeczy jest pozamykana! To po jaką cholere miałyby jeździć autobusy do szkół, skoro nie ma ludzi?? A i dodatkowo są mistrzostwa w kolarstwie... Ślepy czy co? Tak wogóle to "wogule" pisze się przez "ó" < zamknięte i "dlamnie" pisze się oddzielnie, aż wstyd wpisywać się na stronę... Nie dość, że nie umie czytać to jeszcze pisać też go nie nauczyli... hyhy:D I to nie wszystkie błędy:P:P

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Kto do Senatu?

Promesy dla OSP

Odnowią parking przy cmentarzu

Nagrody dla nauczycieli

Stop marginalizacji średnich miast

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
637
Tak
14%
Nie
65%
Nie wiem
21%