MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 4 lipca
im. Malwiny, Odona

Rozkład jazdy I–ligi Jeleniogórskiej Halówki

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 16 listopada 2011, 22:00
Aktualizacja: 22:01
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W kolejny poniedziałek 21 listopada zainaugurowane zostaną rozgrywki I–ligi Jeleniogórskiej Piłki Halowej. Start zaplanowano na 18.45, na początek starcie Chojnik Jelenia Góra – Dreaxlmaier.

I kolejka - 21.11.2011 – 18:45
Chojnik Jelenia Góra – Dreaxlmaier
Street Squad – Maracana
Krycha Chadży – Gimnazjum nr 3
Pub Gol – Budom
WodInstal – Restauracja U Ducha Gór
Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa – Central Bar 49 Karpacz
Pauza – Juniorzy Karkonoszy

II kolejka – 28.11.2011 – 18:00
WodInstal – Gimnazjum nr 3
Maracana – Pub Gol
Central Bar 49 Karpacz – Juniorzy Karkonoszy
Budom – Krycha Chadży
Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa – Restauracja U Ducha Gór
Chojnik – Street Squad
Pauza - Dreaxlmaier

III kolejka – 05.12.2011 – 18:00
Pub Gol – Chojnik
Central Bar 49 Karpacz – Street Squad
Krycha Chadży – Maracana
WodInstal –Budom
Juniorzy Karkonoszy – Dreaxlmaier
Gimnazjum numer 3 – Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa
Pauza – Restauracja U Ducha Gór

IV kolejka – 12.12.2011
Maracana – WodInstal
Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa – Dreaxlmaier
Street Squad – Pub Gol
Chojnik – Krycha Chadży
Restauracja U Ducha Gór – Juniorzy Karkonoszy
Dreaxlmaier – Central Bar 49 Karpacz
Pauza – Gimnazjum nr 3

V kolejka – 19.12.2011 – 18:00
Central Bar 49 Karpacz – Pub Gol
Krycha Chadży – Street Squad
WodInstal – Chojnik
Maracana – Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa
Juniorzy Karkonoszy – Gimnazjum nr 3
Dreaxlmaier – Restauracja U Ducha Gór
Pauza - Budom

VI kolejka – 02.01.2012 – 18:00
Central Bar 49 Karpacz – Restauracja U Ducha Gór
Gimnazjum nr 3 – Dreaxlmaier
Budom – Juniorzy Karkonoszy
Chojnik – Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa
Street Squad – WodInstal
Krycha Chadży – Pub Gol
Pauza - Maracana

VII kolejka – 09.01.2012 – 18:00
WodInstal – Pub Gol
Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa – Street Squad
Central Bar 49 Karpacz – Krycha Chadży
Gimnazjum nr 3 – Restauracja U Ducha Gór
Maracana – Juniorzy Karkonoszy
Budom – Dreaxlmaier
Pauza - Chojnik

VIII kolejka – 16.01.2012 – 18:00- 1 mecz
Gimnazjum nr 3 – Central Bar 49 Karpacz
Juniorzy Karkonoszy - Chojnik
Budom – Restauracja U Ducha Gór
Maracana – Dreaxlmaier
Wod Instal – Krycha Chadży
Pub Gol – Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa
Pauza – Street Squad

IX kolejka – 23.01.2012 – 18:00
WodInstal – Central Bar 49 Karpacz
Krycha Chadży – Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa
Juniorzy Karkonoszy – Street Squad
Dreaxlmaier – Chojnik
Maracana – Restauracja U Ducha Gór
Gimnazjum nr 3 – Budom
Pauza – Pub Gol

X kolejka – 30.01.2012 – 18:00
Chojnik – Restauracja U Ducha Gór
Budom – Central Bar 49 Karpacz
Pub Gol – Juniorzy Karkonoszy
Gimnazjum nr 3 – Maracana
WodInstal – Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa
Dreaxlmaier – Street Squad
Pauza – Krycha Chadży

XI kolejka – 06.02.2012 – 18:00
Budom – Maracana
Chojnik – Gimnazjum nr 3
Restauracja U Ducha Gór – Street Squad
Juniorzy Karkonoszy – Krycha Chadży
Central Bar 49 Karpacz – Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa
Dreaxlmaier – Pub Gol
Pauza - WodInstal

XII kolejka – 13.02.2012 – 18:00
WodInstal – Juniorzy Karkonoszy
Streeet Squad – Gimnazjum nr 3
Dreaxlmaier – Krycha Chadży
Central Bar 49 Karpacz - Maracana
Pub Gol – Restauracja U Ducha Gór
Chojnik - Budom
Pauza – Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa

XII kolejka – 20.02.2012 – 18:00
Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa – Juniorzy Karkonoszy
Dreaxlmaier – WodInstal
Gimnazjum nur 3 – Pub Gol
Budom – Street Squad
Restauracja U Ducha Gór – Krycha Chadży
Maracana – Chojnik
Pauza – Central Bar 49 Karpacz

Ogłoszenia

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Drastyczne billboardy

Okazałe zwycięstwo Karkonoszy

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~jest błąd 7-12-2011 21:15
IV kolejka – 12.12.2011 - Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa – Dreaxlmaier Dreaxlmaier – Central Bar 49 Karpacz - to Dreaxlmaier GRA DWA MECZE JEDNEGO DNIA???

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Orlik poznał rywalki w III lidze

Trwa rozbudowa SOSW

Czernica wygrała w Dąbrowicy

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Młodzież zdemolowała seniorów

Sonda

Przed nami II tura wyborów prezydenckich w Polsce. Kto ma większe szanse na wygraną?

Oddanych
głosów
1288
Andrzej Duda
41%
Rafał Trzaskowski
55%
Nie wiem
5%