MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Rozbój przed dyskoteką. „Poszło” o komórkę

Wiadomości: REGION JELENIOGÓRSKI
Wtorek, 19 lipca 2011, 7:23
Aktualizacja: 7:25
Autor: KMP
Przed jednym z karpackich lokali pobili człowieka, a następnie ukradli mu telefon komórkowy oraz klucze do mieszkania. Sprawców (16 i 17 lat) zatrzymała policja.

W nocy z 16 na 17 lipca 2011 sprawcy wspólnie z pokrzywdzonym bawili się na jednej z dyskotek w Karpaczu. W pewnym momencie poprosili go, aby wraz nimi wyszedł. Pod lokalem pobili go, a następnie ukradli mu telefon komórkowy oraz klucze do mieszkania. Pokrzywdzony o przestępstwie powiadomił policję. Podał również dane napastników, gdyż zna ich osobiście – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy policji jeleniogórskiej.

Jeszcze tej samej nocy sprawcy zostali zatrzymani. 16-latek trafił do policyjnej izby dziecka w Wałbrzychu, a 17-latek – do policyjnego aresztu. Tłumaczyli się, że powodem takiego zachowania było to, że pokrzywdzony nie rozliczył się za telefon komórkowy, który kupił od brata jednego z napastników. O dalszym losie nieletniego zadecyduje sąd rodzinny, a 17-latkowi za rozbój grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Urodzinowy prezent z finałem w sądzie

Mina na Zabobrzu

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Komentarze (15) Dodaj komentarz

~temidac 19-07-2011 7:45
ale wielkie halooo napiszcie co dzieje sie co tydzien pod klubami w jeleniej atrapa kaligrafia speluna ze z nozami lataja i bija ludzi na lewo i prawo
~sqandal 19-07-2011 8:06
brak zdecydowanej waliki Policji z bandytami ( bo jak Ich inaczej nazwać ) to skutki co się teraz dzieje i niech nie mówią ze zbyt mało jest policjantów , mało zaangażowania w pilnowaniu porządku i tyle .
~............ 19-07-2011 8:57
Pójdźcie raz do Atrapy, Kaligrafii albo Komitetu, ale po cywilnemu, a nie w mundurach. To będzie swego rodzaju patrolowanie dzielnic. Panowie redaktorzy także mogliby tam wejść czasem, aby napisać artykuł opisujący życie młodzieży. To byłby taki socjologiczny obrazek, materiał na fajny artykuł. Na pewno będzie dużo komentarzy i kliknięć, co przyciągnie reklamodawców.
~Jorge 19-07-2011 9:07
W Madrycie jest takich napadow 20 dziennie. Policja nie jest w stanie upilnowac wszystkich miejsc, knajp, zaulkow itd. Tylko ze w Polsce jak czytam tych bandytow sie lapie albo od razu albo za kilka dni. U nas w Madrycie niestety nie. Tylko sietakie przestepstwa "Rejestruje". Szukanie zaczyna sie od zabojstwa w zwyz. Brawo Policja,
~korek 19-07-2011 9:25
do Jorge brawo "szukanie zaczyna się OD ZABóJSTWA W ZWYż" możesz to rozwinąć?????
Tomy M. 19-07-2011 10:37
Atrapa to żenując melina, pod tą knajpą i w środku można spotkać tak patologię że głowa boli. Picie tanich win z gwinta do standard w tamtej okolicy. To nie jest KLUB ... to ATRAPA KLUBU.
~ 19-07-2011 11:43
Grozi do 12 lat więzienia,a dzisiaj obaj sprawcy chodzą na wolności.
~Niggers 19-07-2011 11:57
Dajcie im więcej Wódki ! ! !
~siwko 19-07-2011 12:09
rancho bylo fajne, nie Tomy?
~Tyramisu 19-07-2011 12:33
Na sylwestra 2010 w cieplicach piwek i lulas taki sam numer wycieli ale motyw był inny koleś składał im życzenia to dostał prezent noworoczny co jak co nie korzystny
~no cóż 19-07-2011 18:39
Taka Atrapa to wybór,chcesz być popychany przez wiejskich buraków z angżem w charakterze szatniarza,albo atakowany przez pekińskich elegantów w ortalionach-idż tam,bardzo proszę.Miasto oczywiście nie powinno tolerować takiej mordowni i ją zwyczajnie zamknąć.Wszystkie piwniczne,ruderowate pseudoklubiki w podziemiach wyciąć w pień.Pozwolić inwestorowi z zewnątrz postawić nowy jasny obiekt,do którego byłby wręcz zakaz włażenia w obuwiu sportowym (dla niektórych bariera nie do przeskoczenia heh) z ochroną w ilościach z góry skazujących na niepowodzenie każde stadne próby wejść siłowych (wszelkie tyfusy są odważne w liczbie powyżej 5 to przecież oczywiste)Otworzyć Izbę Wytrzeźwień.Wymóc robienie czegokolwiek przez Straż Miejską,której dyżurni z reguły zniechęcają do zgłoszeń.Tylko tyle i aż .
~Tyramisu 19-07-2011 19:09
Powiem krótko na temat och - Tak mnie śmieszy jak ochrona się cieszy połowa to głąby w to co mówi nie wieży jestem Paweł nie janek spod wieży ale tak czy inaczej głupota się szerzy a my szczerzy mocno po nad tym jakieś 2 lata temu zgubiłem kontakty jestem aktiv ale sam z sobą nie dam nikomu satysfakcji sami ją zdobyć mogą temat xxl został piaskiem zasypany a atrapa to ludzkości zaszczyt pogrzebany nastoletnie mamy sami przekreślamy szanować szanuj ale tych doskonałych tamta ekipa tematy zamknięte zostały
~do tyramisu 19-07-2011 20:31
Jezu....zmniejsz działę albo zmień dilera
~Jorge 19-07-2011 23:14
Po prostu nie prowadzi si€ procesu "wykrywczego" w przypadku innych przestepstw jak zabojstwo, zorganozowana przest€pczos, narkotyki i handel ludzmi. Od tego jest policja. Oczywiscie jak jakis leszcz wpadniei sie przyzna do czegos tam to idzie do sadu. Szuka si€ nie od przest€pstwa ale od zodzieja. Np. mlody lepek ma dobre auto, telefon i kupe euro, to sie kolo niego dlubie, az sie go ukruci. A dziesiatki tysiecydrobnych przestepstw sa "rejestrowane". Ostatnio w jeleniej mnie okradli. Sprawa beznadziejna. Jakie bylo moje zdziwienie jak dzwonia do mnie, ze moje auto jest do odebrania. Szcunek jeleniogorskiej policji.
~ 20-07-2011 0:08
legnica-jelenia goro bierz przyklad z imprezy SEVEN pelna kultura zadnych adidasow ochrona na poziomie a nie banda nakoksowanych palantow o inteligencji ponizej 60 IQ KTORYCH JEDYNYM ZAJECIEM to ZASTRZYKI I LUSTERKO I POKAZ SILY NA JAKIMS DYSKOTEKOWICZU BY ZABLYSNAC I POKAZAC SIE LALCE O TEJ SAMEJ WARTOSCI. A CO DO GOSCI TO JAKI LOKAL TACY GOSCIE-!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Drzymały i Flisaków niemal gotowe

Kąpieliska pod kontrolą

Tam już hazardu nie będzie

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
313
Tak
48%
Nie
40%
Nie wiem
12%