MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Równi na rynku pracy – może to szansa dla Ciebie?

Wiadomości: Region
Piątek, 11 lipca 2014, 7:59
Aktualizacja: 8:00
Autor: Org
Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP zaprasza do wzięcia udziału w projekcie systemowym „Równi na rynku pracy” realizowanym w MCK w Kowarach. Projekt będzie realizowany od sierpnia br. do grudnia 2015’.

Aby zostać zakwalifikowanym do udziału w projekcie uczestnik w momencie przystępowania do projektu musi mieć ukończone 18 lat, ale nie więcej niż 25. Musi być osobą niepracującą/nieaktywną zawodowo, niekształcącą się i nieszkolącą się. Powinien posiadać niskie kwalifikacje zawodowe lub kwalifikacje niedostosowane do potrzeb rynku pracy.

Na jakie formy wsparcia mogą liczyć uczestnicy? Bezpłatne szkolenia zawodowe, bezpłatne kursy (do wyboru m.in. kurs językowy, kurs komputerowy, ECDL START, prawo jazdy kat. B, przedsiębiorczość),staże zawodowe u pracodawców wraz ze stypendium dla uczestników, wsparcie zatrudnienia, nauka aktywnego poszukiwania pracy, konsultacje specjalistyczne, doradcze, psychologiczne i poradnictwo zawodowe.
Udział w projekcie jest bezpłatny. Organizatorzy zapewniają zwrot kosztów dojazdów, wyżywienie oraz ubezpieczenie NNW.

Zapisy do projektu w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Kowarach: tel. 667 025 165; tel. 506 583 328, e-mail: mck.kowary@ohp.pl ; osz.kowary@ohp.pl, adres Kowary, ul. Szkolna 2 (MOK). Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Gwarancji dla Młodzieży.

Ogłoszenia

Czytaj również

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa działa!

Motocykliści dla Niepodległej

Udany Piknik Strzelecki

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~rattlehead 11-07-2014 13:10
Świetnie, !
~do świetnie 11-07-2014 14:38
co tu dadzą warsztaty, tutaj trzeba tworzyć miejsca pracy. Ludzie nie mają ich po studiach a wy chcecie po kursach??? top fajny pomysł, ale gdy rejon ma jakieś zaplecze a tutaj, hmm......
~` 11-07-2014 15:58
Każdy polak to niewolnik pracujący na obiadki i rauty naszej władzuni.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Stoi kolej na Kopę

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Wypadek przy baniakach  

Studium na początek

Święto Białej Laski

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
880
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%