MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Czwartek, 24 września
im. Gerarda, Teodora

Rowerowe zakończenie lata

Wiadomości: Dziwiszów
Piątek, 24 września 2010, 13:05
Aktualizacja: 13:06
Autor: arec
W najbliższą niedzielę na Wzgórzu Dziwiszowskim pod Krzyżem Milenijnym rozpoczną się zawody MTB na Zakończenie Lata.

Do rywalizacji mogą przystąpić osoby nie posiadające licencji. Jest to impreza czysto amatorska, dla młodych miłośników dwóch kółek, którzy chcieliby aktywnie zakończyć sezon letni.

Zapisy rozpoczną się o godzinie 9, a na 11 zaplanowany jest start. Zawodnicy będą rywalizować w czterech kategoriach: junior, junior młodszy, młodzik i żak. Młodzi kolarze będą musieli przedstawić pisemną zgodę rodziców lub opiekunów na udział w zawodach.

Wśród uczestników zostanie wylosowana nagroda główna – rower. Zawody organizuje Izersko Karkonoskie Towarzystwo Kolarsko Narciarskie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Powstaje rondo w Mysłakowicach

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Leszek Z. 26-09-2010 10:00
DZISIAJ ODWOŁANE-PRZEKŁADAMY ZA TYDZIEŃ 03.10.2010 - PRZEPRASZAMY Małe MTB przenosimy na 03.10.2010 - zawody rowerowe dla amatorów bez wpisowego na Wzgórzu Dziwiszowskim pod Krzyżem Milenijnym kategorie ŻAK MŁODZIK JUNIOR MŁODSZY JUNIOR zapisy od godz. 9.00 start godz. 11.00 Nagroda Rower do wylosowania wśród uczestników zawodów . Uwaga: Wymagana zgoda rodziców lub opiekunów na udział w zawodach Zbigniew Leszek - http://jg-kk.blog.onet.pl/
~putin 26-09-2010 23:30
Panie Leszku z całym szacunkiem ale strona klubu na blogu onetu, to nie wygląda najlepiej. Po wejściu na tą \"stronę\" wyrabia się o was negatywne zdanie. Format, kolorystyka pozostawiają wiele do życzenia. Tylu zdolnych webmasterów jest w JG, którzy pewnie chętnie by wam pomogli... proszę zastanówcie się na tym.
~fiss 27-09-2010 7:15
Jaki byl powod odwolania imprezy ?
~mtbowiec 22-10-2010 8:22
Panie Leszku tutaj same negatywne wypowiedzi zainteresowanych , wiec i ja tez jestem też zawiedzony pańska działalnoscia w ITKA dużo pan pisze ale mało robi ciągle tylko sa odwoływane zawody, nawet te poważniejsze , nie tylko dla przedszkolaków którzy jeszcze nie maja nic do powiedzenia, proponuje panu zajac sie czyms innym, np zbieraniem grzybów lub łowieniem ryb. Karjery w sporcie pan nie zrobi, bo i finanse towarzystwa tez na minusie, a pan tu jeszcze pcha sie do władzy i lekcewarzy wyborców tym że nic nie robia , lepiej dla nich bedzie gdy na pana nikt nie zwróci uwagi . Pozdrawiam miłych snów, moze i prezydenckich

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Do miejskiego autobusu tylko ze złożoną hulajnogą

Sankami w memoriale Warzyboka

Wkrótce zegar wróci na "Majówkę"

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Solidarność samorządowców w zakresie turystyki

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
858
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%