MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Rowerami po trofeum

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 8 marca 2007, 0:00
Autor: TEJO
Wyścig kolarski o Puchar Prezydenta Miasta odbędzie się w sobotę, 10 marca.

Zawody zostaną rozegrane w Jeleniej Górze Cieplicach przy ulicy Lubańskiej na błoniach stadionu Międzyszkolnego Ośrodka Sportu. Do rywalizacji przystąpią zawodnicy w kategoriach żak , młodzik, junior młodszy, junior, orlik, elita
mężczyzn i kobiety open.

Organizatorem wyścigu jest Powiatowe Zrzeszenie LZS w Jeleniej Górze a współorganizatorami MOS oraz sponsorzy. Biuro zawodów mieścić się będzie na stadionie MOS przy ulicy Lubańskiej.

Celem zawodów będzie popularyzacja kolarstwa przełajowego wśród dzieci
i młodzieży w Polsce a także promocja miasta Jeleniej Góry i regionu karkonoskiego.

W wyścigu mogą startować zawodniczki i zawodnicy posiadający sprawny
rower, kask, ważne badania lekarskie zgodnie z przepisami sportowymi
PZKol oraz ważną licencję na rok 2007.

Zgłoszenia do wyścigu należy kierować na adres organizatora: Powiatowe
Zrzeszenie LZS w Jeleniej Górze ul. Wolności 56, tel. 0-75/ 75 265-58,
e-mail: lzs@neostrada.pl, wiesio_k@op.pl.
Tam też więcej informacji na temat imprezy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Szachowy Turniej Owocowy

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

1000 zgłoszeń w 10 dni

Komentarze (12) Dodaj komentarz

~wiesio 8-03-2007 13:40
REGULAMIN WYŚCIGU PRZEŁAJOWEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA JELENIA GÓRA 10.03.2007 Cel zawodów popularyzacja kolarstwa przełajowego wśród dzieci i młodzieży w Polsce; promocja miasta Jeleniej Góry i regionu karkonoskiego 2. Termin i miejsce Zawody zostaną rozegrane w dniu 10 marca 2007 r (sobota) godz.10.30 w Jeleniej Górze-Cieplice ul. Lubańska na błoniach stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu w kategoriach: żak , młodzik, junior młodszy, junior, masters I , II , III, IV,V , Kobiety Open Biuro zawodów mieścić się będzie na Stadionie MOS w Jeleniej Górze ul. Lubańska- czynne od 8.oo do 10.00 3. Organizator Powiatowe Zrzeszenie LZS w Jeleniej Górze ul. Wolności 56 tel . 075/ 75 265-58 4. Współorganizatorzy MOS w Jeleniej Górze ul Złotnicza Sponsorzy 5. Uczestnictwo W wyścigu mogą startować zawodniczki i zawodnicy posiadający sprawny rower,kask , ważne badania lekarskie zgodnie z przepisami Sportowymi PZKol oraz ważną licencję na rok 2007 6. Sposób przeprowadzenia wyścigów Mistrzostwa zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami sportowymi PZKol na rok 2007 Długość rundy wynosi 2.500 m. Kolejnośc startu zostanie podana na odprawie technicznej o godz. 10.15 w dniu zawodów Start pierwszej kategorii o godz.10.30 kategoria żak – 15 min. kategoria młodzik – 20 min. kategoria junior młodszy – 30 min. kategoria kobiety OPEN – 30 min. kategoria junior – 40 min. kategoria masters I - 50 min kategoria masters II - 40 min kategoria masters III – 40 min. kategoria masters IV, - 30 min. kategoria masters V- 20 min 7. Nagrody: Dla każdej kategorii od I - III miejsca nagrody rzeczowe , od I -VI miejsca dyplomy oraz Puchar dla najlepszego klubu wg następującej punktacji 12-10-8-7-6-5-4-3-2-1 (gdy będzie przykładowo 5 zawodników zwycięzca uzyskuje 5 pkt.) Jeżeli w kategorii wiekowej startuje mniej niż 10 uczestników nagrody otrzymują tylko zwycięzcy poszczególnych kategorii 8. Zasady finansowania: Koszty organizacyjne i nagród ponosi organizator Startowe według stawek na rok 2007 wg. decyzji Zarządu PZKol Wyścig jest dofinansowany przez Prezydenta Miasta Jelenia Góra 9. Zgłoszenia: Zgłoszenia należy kierować na adres organizatora: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Jeleniej Górze ul. Wolności 56 tel. 0-75/ 75 265-58 E-mail: lzs@neostrada.pl , wiesio_k@op.pl 10. Postanowienia końcowe zawodnicy startują obowiązkowo w kaskach sztywnych każdy uczestnik wyścigu startuje na własną odpowiedzialność wszyscy uczestnicy powinni być ubezpieczeni przez macierzyste kluby organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki powstałe podczas wyścigu organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zagubione lub skradzione podczas trwania zawodów skład komisji sędziowskiej wyznaczy Organizator z listy Sędziów DZKOL i PZKol w sprawach spornych nie objętych niniejszym regulaminem decyduje organizator w porozumieniu z Sędzią Głównym Odpowiedzialni za prawidłowe przeprowadzenie imprezy są: Sędzia Główny: Wiesław Kucab tel: 0 - 607 – 495 – 737 Dyrektor wyścigu: PIotr Rostkowski tel: 0 - 605 – 420 -- 077 Szpital Miejski znajduje się wJeleniej Górze ul. Ogińskiego 6 tel. 0-75 / 75 371 00 Regulamin zatwierdzono w dniu .....03.03.2007.................... przez DZKol.
~wiesio 8-03-2007 13:40
REGULAMIN WYŚCIGU PRZEŁAJOWEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA JELENIA GÓRA 10.03.2007 Cel zawodów popularyzacja kolarstwa przełajowego wśród dzieci i młodzieży w Polsce; promocja miasta Jeleniej Góry i regionu karkonoskiego 2. Termin i miejsce Zawody zostaną rozegrane w dniu 10 marca 2007 r (sobota) godz.10.30 w Jeleniej Górze-Cieplice ul. Lubańska na błoniach stadionu Miejskiego Ośrodka Sportu w kategoriach: żak , młodzik, junior młodszy, junior, masters I , II , III, IV,V , Kobiety Open Biuro zawodów mieścić się będzie na Stadionie MOS w Jeleniej Górze ul. Lubańska- czynne od 8.oo do 10.00 3. Organizator Powiatowe Zrzeszenie LZS w Jeleniej Górze ul. Wolności 56 tel . 075/ 75 265-58 4. Współorganizatorzy MOS w Jeleniej Górze ul Złotnicza Sponsorzy 5. Uczestnictwo W wyścigu mogą startować zawodniczki i zawodnicy posiadający sprawny rower,kask , ważne badania lekarskie zgodnie z przepisami Sportowymi PZKol oraz ważną licencję na rok 2007 6. Sposób przeprowadzenia wyścigów Mistrzostwa zostaną przeprowadzone zgodnie z przepisami sportowymi PZKol na rok 2007 Długość rundy wynosi 2.500 m. Kolejnośc startu zostanie podana na odprawie technicznej o godz. 10.15 w dniu zawodów Start pierwszej kategorii o godz.10.30 kategoria żak – 15 min. kategoria młodzik – 20 min. kategoria junior młodszy – 30 min. kategoria kobiety OPEN – 30 min. kategoria junior – 40 min. kategoria masters I - 50 min kategoria masters II - 40 min kategoria masters III – 40 min. kategoria masters IV, - 30 min. kategoria masters V- 20 min 7. Nagrody: Dla każdej kategorii od I - III miejsca nagrody rzeczowe , od I -VI miejsca dyplomy oraz Puchar dla najlepszego klubu wg następującej punktacji 12-10-8-7-6-5-4-3-2-1 (gdy będzie przykładowo 5 zawodników zwycięzca uzyskuje 5 pkt.) Jeżeli w kategorii wiekowej startuje mniej niż 10 uczestników nagrody otrzymują tylko zwycięzcy poszczególnych kategorii 8. Zasady finansowania: Koszty organizacyjne i nagród ponosi organizator Startowe według stawek na rok 2007 wg. decyzji Zarządu PZKol Wyścig jest dofinansowany przez Prezydenta Miasta Jelenia Góra 9. Zgłoszenia: Zgłoszenia należy kierować na adres organizatora: Powiatowe Zrzeszenie LZS w Jeleniej Górze ul. Wolności 56 tel. 0-75/ 75 265-58 E-mail: lzs@neostrada.pl , wiesio_k@op.pl 10. Postanowienia końcowe zawodnicy startują obowiązkowo w kaskach sztywnych każdy uczestnik wyścigu startuje na własną odpowiedzialność wszyscy uczestnicy powinni być ubezpieczeni przez macierzyste kluby organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki powstałe podczas wyścigu organizator nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy zagubione lub skradzione podczas trwania zawodów skład komisji sędziowskiej wyznaczy Organizator z listy Sędziów DZKOL i PZKol w sprawach spornych nie objętych niniejszym regulaminem decyduje organizator w porozumieniu z Sędzią Głównym Odpowiedzialni za prawidłowe przeprowadzenie imprezy są: Sędzia Główny: Wiesław Kucab tel: 0 - 607 – 495 – 737 Dyrektor wyścigu: PIotr Rostkowski tel: 0 - 605 – 420 -- 077 Szpital Miejski znajduje się wJeleniej Górze ul. Ogińskiego 6 tel. 0-75 / 75 371 00 Regulamin zatwierdzono w dniu .....03.03.2007.................... przez DZKol.
~heh... 8-03-2007 15:00
no ciekawe co pokaze nasz jeleniogorski IMPEL;) no chlopaki liczymy na was:P
~?? 8-03-2007 15:22
wie ktos moze o ktorej jest start pierwszej kategori?
~Zbigniew 8-03-2007 18:18
W sobotę trzy zimowe imprezy Na Hali Szrenickiej - Slalom Gwiazd zapraszam do udziału w zabawie. W Jakuszycach Zawody o puchar Bronka Czecha, a w Karpaczu mieszkańcy Kalisza użadzją sobie zawody narciarskie w slalomie.
~drin 8-03-2007 19:26
ale w cieplicach i tak bedzie najlepiej:) mam nadzieje ze pogoda dopisze i bedzie naprawde fajnie:)
~wiesio_k@op.pl 8-03-2007 19:37
Wiadomość z ostatniej chwili -start elity w wyścigu przełajowym o Puchar Prezydenta M.Jelenia Góra w dniu 10.03.2007 Organizatorzy
~do wiesio_k@op.pl 8-03-2007 20:44
a mialo byc inaczej? a o ktorej startuje elita?
~wiesio_k@op.pl 9-03-2007 7:37
Informacja dotyczaca startów zostanie podana na odprawie technicznej w dniu wyścigu o godz.10.15
~Krzysiek 10-03-2007 18:19
Czy ktoś zna wyniki wyścigu ?
~wiesio_k@op.pl 10-03-2007 22:13
Wyniki przekazałam do zamieszczenia na jelonke , jeżeli nie będzie rano to chyba sam zamieszcze a ponadto miały być razem ze zdjęciami . Ponadto każdy kto na mojego emalia prześle swojego to otrzyma wyniki wszystkich kategorii. wiesio
~wiesio 11-03-2007 12:29
Wyniki wyścigu przełajowego o Puchar Prezydenta miasta Jelenia Góra -10 marca 2007 Kategoria Żak (dziewczęta) 1 POL19950916 KURCZAB Iwona WIEZA ANNA SZCZAWNO ZDRÓJ 10 31 00 2 POL19950419 PIOTROWSKA Krolina KK JAREX SIRUD WAŁBRZYCH 12 07 00 3 POL19950730 STELMACH Anna KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA 12 12 00 4 POL19980101 WYBRANIEC Zuzia BASZTA ZŁOTORYJA 18 18 00 Kategoria Żak (chłopcy) 1 POL19951212 NAWROCKI Mariusz TRASA ZIELONA GÓRA 18 09 00 2 POL19950215 KONWA Piotr TRASA ZIELONA GÓRA 18 09 00 3 POL19950110 KLIMEK Piotr KKE ZYWER LEGNICA 19 25 00 4 POL19950424 SOŁTYS Aleks KAROLINA JAWORZYNA śLĄSKA 21 10 00 5 POL19961113 SZLACHETA Andrzej BASZTA ZŁOTORYJA 21 59 00 6 POL19960129 CHOJNACKI Kamil UKS ORIENS CHOJNÓW 23 09 00 7 POL19950702 GIBKI Marcin MKS KAROLINA JAWORZYNA SL. 23 09 00 Kategoria kobiety Open 1 POL19910531 KUNIEJ Anna MTB WIEżA ANNA SZCZAWNO ZDRÓJ 26 38 00 2 POL19910310 REPCZYŃSKA Karolina LUKS BASZTA ZŁOTORYJA 27 04 00 3 POL19920605 KAZIMIERCZAK Martyna LKKS "GÓRNIK" WAŁBRZYCH 27 22 00 4 POL19910310 STOKŁOSA Agata LKKS "GÓRNIK" 27 57 00 5 POL19910407 SZWINTA Angelika JELENIA GÓRA 28 22 00 6 POL19930101 PAWLIK Anna UKS CENTRUM NOWA RUDA 28 57 00 7 POL19890920 SZWINTA Anna JELENIA GÓRA 29 05 00 8 POL19940121 PRZEWIĘDA Marlena LKKS "GÓRNIK" 29 30 00 9 POL19920131 CHOJNACKA Natalia UKS ORIENS CHOJNÓW 30 26 00 10 POL19940923 DUDA Justyna LKKS "GÓRNIK" 31 35 00 11 POL19930809 EKSTEROWICZ Roksana LKKS "GÓRNIK" 31 35 00 12 POL19930101 WOJTAS Agnieszka ROWERY DEJNEK JAWORZYNA ŚL. 32 02 00 13 POL19940417 KOZŁOWSKA Anna UKS CENTRUM NOWA RUDA 33 53 00 14 POL19930419 SZEWCZYK Kamila ROWERY DEJNEK JAWORZYNA ŚL. 35 11 00 Kategoria Młodzik 1 POL19930423 BRUDZIŃSKI Dawid IKTK HOTEL LAS PIECHOWICE 24 00 00 2 POL19930212 ZAJĄC Bartosz LKKS "GóRNIK" 24 04 00 3 POL19930419 KOLARSKI Łukasz MKS KAROLINA ROWERY JAWORZYNA 25 04 00 4 POL19930808 KIEJDA Mateusz TRASA ZIELONA GÓRA 26 13 00 5 POL19941203 PYTKA Jakub WIEŻA ANNA SZCZAWNO ZDRÓJ 26 51 00 6 POL19930714 KUŁACZ Karol UKS ORIENS CHOJNÓW 27 10 00 7 POL19930507 MICHALEWICZ Adrian UKS ORIENS CHOJNÓW 27 36 00 8 POL19931015 REMBIASZ Przemysław UKS CENTRUM N.RUDA 28 04 00 9 POL19931209 PASTERNAK Damian UKS CENTRUM N.RUDA 29 01 00 10 POL19940627 NIEWIADOMSKI Michał KKS JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH 30 23 00 11 POL19930410 CICHY Michał KKS JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH 33 48 00 Kategoria Junior młodszy 1 POL19910103 PĘCIAK Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA 31 16 00 2 POL19911229 KURCZAB Piotr WIEŻA ANNA SZCZAWNO ZDRÓJ 31 57 00 3 POL19921230 BARTOLEWSKI Piotr KS "SCOUT" CZĘSTOCHOWA 32 13 00 4 POL19910508 GĄSIOROWSKI Kosma KK IMPET JELENIA GÓRA 32 49 00 5 POL19910131 JĘDRASIEWICZ Jacek KK IMPEL JELENIA GÓRA 32 54 00 6 POL19910909 STARZYK Tomasz. LKS TRASA ZIELONA GÓRA 33 11 00 7 POL19910721 FRANCUZ Ernest KKG ZYWER LEGNICA 33 58 00 8 POL19910501 ŁAZARSKI Patryk LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH 35 02 00 9 POL19910713 MARTYNÓW Kamil KK JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH 35 18 00 10 POL19920101 WOJTAS Kamil MKS KAROLINA ROWERY JAWORZYNA 36 21 00 11 POL19911203 HUKIEWICZ Daniel KK JAREXS SIRBUD WAŁBRZYCH 38 21 00 12 POL19910315 GĘBSKI Emil SZCZAWNO ZDRÓJ WIEŻA ANNA 39 23 00 Kategoria Junior 1 POL19900925 SIARKA Mateusz LKS OGNIWO DZIERŻONIÓW 48 09 00 2 POL19891211 GOLEŃ Damian LEGNICA 48 26 00 3 POL19900719 ŁYSAK Bartosz KK JAREX SIRBUD WAŁBRZYCH 48 56 00 4 POL19890101 ĆWIĄKAŁA Grzegorz STOSZOWICE 49 07 00 5 POL19890507 CICHY Ernest IKTK JELENIA GóRA 50 01 00 6 POL19900627 WOJCZAL Paweł LKS TRASA ZIELONA GÓRA 51 03 00 7 POL19890605 KUSIAK Maciej UKS CENTRUM NOWA RUDA 51 12 00 8 POL19900902 OKARMUS Paweł MKS KAROLINA ROWERY JAWORZYN 51 40 00 9 POL19900116 STOKŁOSA Arkadiusz KK JAREX SIRBUD WAŁBRZYCH 53 08 00 11 POL19900904 MOKRZYCKI Maciej KKG ZYWER LEGNICA 54 47 00 12 POL19901216 KAZARYN Łukasz KKG ZYWER LEGNICA 55 47 00 13 POL19900727 WALERAK Piotr KK JAREX SIRBUD WAŁBRZYCH 56 45 00 0 POL19900122 STANISŁAWEK Mateusz MTB WIEżA ANNA SZCZAWNO ZDRÓJ Aban 0 POL19901205 BIELA Patryk I-KTK PIECHOWICE Aban 0 POL19890505 POKRYWKA Maciej UKS CENTRUM N.RUDA Aban Kategoria Elita 1 POL19810420 IWAN RafaŁ CYKLOPSPORT BOLESŁAWIEC 44 47 00 2 POL19820531 FORMICKI Piotr GK CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC 45 41 00 3 POL19861017 HANCZYN Mateusz PRUSICE 46 17 00 4 POL19720201 WYBRANIEC Grzegorz LUKS BASZTA ZŁOTORYJA 47 49 00 5 POL19790417 JARMO PaweŁ LKS "OGNIWO" INTERMARCHE 47 54 00 6 POL19840709 SZCZUCKI Przemysław CYKLO SPORT BOLESŁAWIEC 48 17 00 7 POL19810805 KOTOWSKI Adrian BIKER RE-WO FORD LUBIN 48 45 00 Kategoria Master I 1 POL19731126 KACZMAREK Marek STOSZOWICE 32 12 00 2 POL19720710 TYSZECKI Krzysztof JELENIA GÓRA 32 17 00 3 POL19690927 PIOTROWSKI Mariusz WAŁBRZYCH 33 30 00 4 POL19760104 CZECH Grzegorz JELENIA GÓRA 34 01 00 Kategoria Master II 1 POL19640301 SIARKA Karol LKS OGNIWO DZIERŻONIÓW 31 18 00 2 POL19600703 BARTOLEWSKI Wojciech KS. "SCOUT" CZĘSTOCHOWA 31 48 00 3 POL19600113 KURKIEWICZ Bogdan Huragan ŻAGAŃ 32 06 00 4 POL19610419 SURWIŁO Armand KTS TYCHY 32 58 00 5 POL19670331 PAWŁOWSKI ARKADIUSZ ŻTC "HURAGAN" ŻAGAŃ 33 36 00 6 POL19660727 HARTMAN Mariusz WAŁBRZYCH 33 40 00 7 POL19630921 TURCZYŃSKI Zbigniew CYKLO SPORT BOLESŁAWIEC 33 45 00 0 POL19640910 DAMSZEL Bogdan JELENIA GÓRA Aban Kategoria Master III 1 POL19510514 SOKOłOWSKI Mirosław KOWARY 33 15 00 2 POL19550421 LENKOWSKI Krzysztof WROCŁAW 33 51 00 3 POL19530618 FILIPIAK Krzysztof KARPACZ 33 54 00 4 POL19530221 JOWIK Franciszek PSL WAŁBRZYCH 34 48 00 5 POL19500920 GARTKIEWICZ Janusz TK "KARKONOSZE TOUR" J.GÓRA 37 49 00 Kategoria Master IV 1 POL19470101 LASCIOLI Edward SZKLARSKA PORĘBA 31 45 00 Kategoria Master V 1 POL19330327 PICHURSKI Bronisław OPOLE 38 14 00 2 POL19360101 JANCZEWSKI Jan LUBIN 41 39 00 Wystartowało 91 zawodników/czek ukończyło 87 zawodników/czek Puchar w klasyfikacji drużynowej otrzymał klub LKS Baszta Złotoryja Sekretarz Sędzia Główny Tadeusz Daszkiewicz Wiesław Kucab Dziękujemy sponsorom za dofinansowanie i ufundowanie nagród dla wyścigu kolarskiego o Puchar Prezydenta miasta Jelenia Góra w dniu 10. 03. 2007 : 1.- PREZYDENT MIASTA JELENIA GÓRA MAREK OBRĘBALSKI 2- ALUFORM KOWARY wlasciciel RALF i LUCYNA GADLOCH producent zabudowy naczep (wywrotek -Kiper) 3- P.W. JURO-TRANS wlasciciel GADOMSKI JERZY KOWARY Transport,Przeglady techniczne ,produkcja palet,Architektura Ogrodowa. Automyjnia. 4-PHU INTER-CAR wlasciciel RYSZARD CWIZYK KOWARY ul. Pstrowskiego 5 transport specjalistyczny naczepy niskopodwoziowe. 5- FORM-TRANS wlasciciel ELZBIETA FORMICKA KOSTRZYCA Jeleniogorska 51 transport naczepami typ chlodnia oraz plandeka. Cala Europa. 6. – P.H.U. Verge Sport Sp. Z o.o. Kowary ul. 1 Maja 80

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Będzie bezpieczniej

Karkonoszman 2019

Lista Lewicy do Sejmu

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Współpraca z Huangshan

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
414
Tak
80%
Nie
16%
Nie mam zdania
4%