MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 11 lipca
im. Karoliny, Olgi

Rodzinny festiwal "Mamy! to"

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 5 października 2018, 15:17
Aktualizacja: Sobota, 6 października 2018, 8:29
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Organizator
Już jutro (6.10) w Osiedlowym Domu Kultury w Jeleniej Górze odbędzie się pierwsza edycja festiwalu, skierowanego do rodzin, który będzie doskonałą okazją do integracji. Szereg wydarzeń pod wspólnym hasłem "Mamy! to" organizują jeleniogórskie mamy, które są bardzo aktywne w życiu miasta.
- Mamy dla Was dwie sale, w których będziecie mogli uczestniczyć w ciekawych wykładach przygotowanych przez naszych jeleniogórskich ekspertów. Po każdym wykładzie zapraszamy do aktywnego udziału w dyskusji, a wierzcie nam: nie będziecie chcieli wychodzić. Do tego warsztaty z pierwszej pomocy prowadzone przez ratownika medycznego - jak reagować w sytuacjach zagrażających zdrowiu naszych dzieci. Będą również animacje dla dzieci, które zostaną przygotowane przez jeleniogórskie kluby oraz animatorów. Będzie zabawnie oraz radośnie. Do tego strefa kawowa, gdzie będzie miejsce na plotki, porozmawianie z dawno nie widzianymi znajomymi, zjedzenie pysznego ciasta oraz relaksu - informują organizatorki.
- Przewidziana jest loteria fantowa, z której cały dochód zostanie przekazany na wsparcie działalności p. Anny Sinicy, która jest prezesem Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom przy Oddziale Pediatrycznym. Za zebrane fundusze planujemy zakupić termometry, kocyki oraz stojaki na kroplówki. Na korytarzu będziemy mieć przyjemność gościć lokalnych twórców z rękodziełami, pisarzy, kosmetyki lokalne oraz wiele innych. Zapowiada się wspaniałe 6 godzin! - dodają organizatorki.

Szczegóły imprezy na plakatach w galerii.

Twoja reakcja na artykuł?

6
75%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
13%
Nudzi
0
0%
Smuci
1
13%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tak nie wolno parkować!

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Zebrali 3 tony odpadów

Spotkanie z prezydentem Andrzejem Dudą

Monitoring w Radomicach

Budowa światłowodu w gminie Kamienna Góra

Jednokierunkowo Zakosami na Śnieżkę

Senator zaklejał plakaty? Jest odpowiedź K. Mroza

Sonda

Powstała miejska plaża nad Bobrem, czy to dobre miejce, także na rodzinny, relaks?

Oddanych
głosów
206
Tak
45%
Nie
41%
Nie wiem
14%