MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Rodzinne warsztaty wielkanocne w Mysłakowicach

Wiadomości: Mysłakowice
Niedziela, 25 marca 2018, 9:11
Aktualizacja: 22:51
Autor: WAC
Fot. Użyczone
Palmy wielkanocne i pisanki, koszyczki, wiosenne wianuszki oraz inne świąteczne ozdoby wykonywali uczestnicy Warsztatów Wielkanocnych, które odbyły się w Gminnym Ośrodku Kultury w Mysłakowicach oraz Świetlicy Wiejskiej w Łomnicy.

W warsztatach uczestniczyły głównie dzieci ze swoimi mamami. Miały one do swojej dyspozycji mnóstwo materiałów i ozdób. Zajęcia prowadziły pracownice Gminnego Ośrodka Kultury Agnieszka Birulo i Celina Białowąs.

- Było mnóstwo radości i zabawy. Każdy mógł się wykazać inwencją twórczą i odkryć swoje ukryte zdolności artystyczne - mówi dyrektor GOK-u Grzegorz Truchanowicz. - Był to również czas na wspólną rodzinną zabawę. Nasze mamy zapowiedziały, że wspólnie z dziećmi pojawią się na kolejnych warsztatach, które planowane są w maju – dodaje dyrektor.

Ogłoszenia

Czytaj również

Chcą powtórki wyborów!

Magiczny wieczór z Cleo i Pectus

Marcin Sójka wystąpił w JCK

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~FFF 25-03-2018 9:16
Brawo !!!!!!
~Gość 25-03-2018 10:54
Brawo dzieci chociaż w naszej gminie coś udowodnił że potraficie bo nasze władze nic nie potrafią tylko dla siebie teraz ciągnom bo wiedzą że to już koniec jch durnych obiecanek bo za jch kadecja było jeszcze gorzej
~Krysia uczestniczka 25-03-2018 17:11
Bardzo sympatyczna zabawa z dzieciakami, mnóstwo materiałów, już czekam z dzieciakami na kolejne. Pozdrowienia dla pani Celinki i Agnieszki.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Nagrody i wyróżnienia JFOON

Nie będzie spalarni

Podatkowa „nowość”  

O jeleniogórskim rynku

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
775
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
9%