MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 15 grudnia 2017, 6:24
Autor: Manu
Fot. Archiwum Muzeum Karkonoskiego
W sobotę (16.12) w godzinach od 10.00 do 15.00 w Muzeum Karkonoskim w Jeleniej Górze (przy ul. Matejki) odbywać się będzie “Rodzinne malowanie bombek”. Jest to doskonała okazja, by w przedświątecznej atmosferze spędzić czas z rodziną i wspólnie wykonać oryginalne choinkowe ozdoby.

Podczas warsztatów w jeleniogórskim Muzeum Karkonoskim odbędzie się malowanie wybranej ilości bombek. Ich różnorodne kształty powodują, że mogą być nie tylko elementem wystroju bożonarodzeniowego, ale także efektownym gadżetem zdobiącym mieszkanie przez cały rok. Ozdobiona bombka będzie wspaniałym motywem dekoracyjnym nadchodzących świąt. Rodzinne warsztaty bożonarodzeniowe, nie tylko łączą pokolenia, ale także uczą cierpliwości i szacunku dla misternej pracy artysty.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dużo drożej za śmieci

Wędrówka na Grodną

Kolejowa po remoncie

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Rofi 15-12-2017 13:17
Masz ukończone 18 lat? Potrzebujesz szybkiej gotówki a bank odmawia Tobie udzielenia pożyczki? Skontaktuj się z nami! Pożyczka aż do 25 tysięcy zł. Minimum formalności. Przyjdź do nas a pożyczkę otrzymasz już tego samego dnia. Zapraszamy! 721520195

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Cenna lekcja dla młodych muzyków

Wizualnie w BWA

"Zielono mi" wakacyjnie

Popił i chciał okraść ulicznego grajka

Bilety MZK też podrożeją?

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
439
Tak
22%
Nie
76%
Nie mam zdania
2%