MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Rodzinne malowanie bombek w Muzeum Karkonoskim

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 5 grudnia 2012, 7:24
Aktualizacja: 7:26
Autor: Mea
Fot. Organizator
Warsztaty „Rodzinne malowanie bombek” odbędą się 8 grudnia (sobota) o godz. 11.00 w sali oświatowej Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze. – To okazja, żeby rodzinnie wykonać przepiękne ozdoby choinkowe – powiedziała Aneta Sikora–Firszt, kierownik Działu Oświatowego w Muzeum Karkonoskim. Udział w zajęciach kosztuje 10 zł, w cenie jest zwiedzanie muzeum.

Organizator zapewnia (w cenie 10 zł) bombki, farby, brokat i inne materiały potrzebne do zrobienia świątecznych ozdób. – Już po raz trzeci organizujemy „Rodzinne malowanie bombek”. W ubiegłych latach te warsztaty cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród jeleniogórzan. Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestniczenia w tegorocznych zajęciach. Potrwają one do godz. 14.00 – zachęca Aneta Sikora-Firszt, która wraz z Natalią Kryszpin, plastyczką, poprowadzi warsztaty.

Czytaj również

Janowice za zmianą nazwy powiatu

zDolne NGO nagrodzone – wśród nich jest KSON

Karolina wśród najpiękniejszych!

Komentarze (6) Dodaj komentarz

rymcycymcy 5-12-2012 9:11
Malowanie bombek ! ...świetny pomsł, że ja na to wcześniej nie wpadłem ! ;) ...idę zaraz do sąsiadki ! :)
~ 5-12-2012 9:22
a na wielkanoc? odwrotnie?
~ 5-12-2012 14:20
He he:) Już im się pokiełbasiło z tą tradycją, ultra katolicy są bardziej pogrzani od samego papieża, który ostatnio wyśmiał stajenki, kolędowanie, choinkę i inne pogańskie naleciałości o jajeczkach i pisankach pewnie też ma swoje zdanie, ale w Muzeum Karkonoskim, za tej dyrektorki pewnie będą jajka robić przez cały rok:) Bo nic im innego do głowy nie wchodzi i gazetkę ścienną powinni robić, oraz dzierganie czerwonych sweterków na drutach dla prezydenta Zawiły! Już pędzimy do was na warsztaty i na imprezę, pędzimy na bezdechu... :)
Nοstradamus 5-12-2012 18:47
Mimo mojego hajterskiego charakteru akurat ten pomysł bardzo mi się podoba. Nie wiem kto to wymyślił, ale gratuluję ciekawej cyklicznej imprezy, być może za 30 lat stanie się jeleniogórską tradycją. Ta ziemia głodna jest takich lokalnych tradycji, Niemców, autohtonów stąd przegoniliśmy wyzywając ich od hitlerowców, a sami zostaliśmy z kulturową czarną dziurą.
~ 5-12-2012 20:51
Mimo iż Muzeum Karkonoskie,od "jakiegoś"czasu źle się kojarzy,to również jestem zdania,że tego typu imprezy rodzinne są czymś DOBRYM! I w tym przypadku nieistotna jest ta cała "otoczka czerwono-sweterkowa"! Warsztaty pozwolą chociaż na moment "zwolnić" i zająć się rodziną...
~ 6-12-2012 13:11
Rodziną na swoim :) Czyli żonka w muzeum, a mąż w ratuszu:) A poza sezonem co będzie, robienie i warsztaty laurek??? Czy coś bardziej zacnego i genialnego???

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Rozrywki tu nie będzie, powstanie market

Mikołajki wolontariuszy z kowarskiego Lema

Chcą powtórki wyborów!

Cieplice nie chcą Jeleniej Góry?

Było nastrojowo

Sonda

Czy coraz więcej przepowiedni o zbliżającym się końcu świata należy traktować poważnie?

Oddanych
głosów
706
Tak
22%
Nie
70%
Nie wiem
8%