MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 29 września
im. Michała, Rafała, Gabriela

Rodzinna zabawa w „Okrąglaczku”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 3 czerwca 2008, 13:30
Aktualizacja: 13:42
Autor: AGA
Fot. Agnieszka Gierus
Po raz kolejny początek czerwca w Przedszkolu Miejskim nr 27 to dla dzieci, rodziców i wychowawców okazja do wspólnego spędzenia czasu oraz świętowania Dnia Matki i Dnia Dziecka.

Podczas poniedziałkowego popołudnia atrakcji dla dużych i małych nie zabrakło – loteria fantowa, malowanie twarzy, przeciąganie liny oraz turniej piłki nożnej dla rodziców i ich pociech, to tylko niektóre zabawy w bogatym programie przygotowanym przez dyrekcję i wychowawców.

Był też czas na wspólny aerobik, na który oprócz dzieci skusiły się mamy, pokazy aikido, występy teatrzyków dziecięcych oraz ognisko z kiełbaskami. Rodzice mogli również wspomóc placówkę, kupując pyszne ciasta i rysunki maluchów, a zmęczeni upałem odpocząć na rozłożonych w cieniu kocach.

– Staramy się, aby każdego roku festyn miał inny charakter. Tym razem postawiliśmy na sport – wyjaśnia Małgorzata Jędryczek, dyrektor przedszkola. Dodaje, że pieniądze zebrane z loterii, sprzedaży ciast i rysunków dziecięcych zostaną przeznaczone na remont i wyposażenie sali dla najmłodszej grupy. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że impreza cieszy się taką popularnością. To nie tylko okazja do zebrania pieniędzy dla przedszkola, ale przede wszystkim możliwość wspólnego spędzenia czasu, integracji i dobrej zabawy – podkreśla.

W festynie mogli wziąć też udział rodzice z dziećmi, którzy swoje pociechy wysyłają do przedszkola dopiero od września. – Dzięki temu mają okazję zobaczyć, jak placówka funkcjonuje – dodaje Małgorzata Jędryczek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Senator zachęca do głosowania na maszty

Pustostan po premierze

Wracają dopłaty do wody i ścieków

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~jaanekk 3-06-2008 13:57
świetna impreza!!! super fotki :D oby więcej takich wydarzeń
~Padagog 3-06-2008 16:52
Wspaniała integracja rodziny, która nie znajduje w ciągu tygodnia dla siebie czasu. Tatusiowie kopią piłkę, mamusie tańczą, a pomalowane dzieci brykają...Cudo!
~HankaodRumcajsa 3-06-2008 17:33
Cypiska też tam posłałam. Bawił się wyśmienicie. Jednemu zwędził portfel, innemu komórę... Cały koszyk prezentów... Na Dzień Dziecka dla Cypiska... Żeby nie miał gorzej niż inne dzieci...
~do redakcji 5-06-2008 10:36
<i> oczywiście - prosimy o kontakt redakcja@jelonka.com ze wskazaniem numeru zdjęcia :-) </i>
~Marcia :) 6-06-2008 16:52
Pamiętam gdy ja chodziłam do tego przedszkola, super wspomnienia! :D a na tej imprezie z okazji dnia dziecka się zatrułam kiełbaską xD

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

Odkrycia w kościele

Co z szubienicą?

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Zniknęły kolejne wraki

Sonda

W Jeleniej Górze pojawiły się miejskie hulajnogi. Czy to przydatny środek lokomocji po mieście?

Oddanych
głosów
72
Tak
38%
Nie
53%
Nie wiem
10%