MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Rodzinna zabawa w „Okrąglaczku”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 3 czerwca 2008, 13:30
Aktualizacja: 13:42
Autor: AGA
Fot. Agnieszka Gierus
Po raz kolejny początek czerwca w Przedszkolu Miejskim nr 27 to dla dzieci, rodziców i wychowawców okazja do wspólnego spędzenia czasu oraz świętowania Dnia Matki i Dnia Dziecka.

Podczas poniedziałkowego popołudnia atrakcji dla dużych i małych nie zabrakło – loteria fantowa, malowanie twarzy, przeciąganie liny oraz turniej piłki nożnej dla rodziców i ich pociech, to tylko niektóre zabawy w bogatym programie przygotowanym przez dyrekcję i wychowawców.

Był też czas na wspólny aerobik, na który oprócz dzieci skusiły się mamy, pokazy aikido, występy teatrzyków dziecięcych oraz ognisko z kiełbaskami. Rodzice mogli również wspomóc placówkę, kupując pyszne ciasta i rysunki maluchów, a zmęczeni upałem odpocząć na rozłożonych w cieniu kocach.

– Staramy się, aby każdego roku festyn miał inny charakter. Tym razem postawiliśmy na sport – wyjaśnia Małgorzata Jędryczek, dyrektor przedszkola. Dodaje, że pieniądze zebrane z loterii, sprzedaży ciast i rysunków dziecięcych zostaną przeznaczone na remont i wyposażenie sali dla najmłodszej grupy. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że impreza cieszy się taką popularnością. To nie tylko okazja do zebrania pieniędzy dla przedszkola, ale przede wszystkim możliwość wspólnego spędzenia czasu, integracji i dobrej zabawy – podkreśla.

W festynie mogli wziąć też udział rodzice z dziećmi, którzy swoje pociechy wysyłają do przedszkola dopiero od września. – Dzięki temu mają okazję zobaczyć, jak placówka funkcjonuje – dodaje Małgorzata Jędryczek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Przegląd inwestycji drogowych  

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Kierowcy, zmiana organizacji ruchu!  

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~jaanekk 3-06-2008 13:57
świetna impreza!!! super fotki :D oby więcej takich wydarzeń
~Padagog 3-06-2008 16:52
Wspaniała integracja rodziny, która nie znajduje w ciągu tygodnia dla siebie czasu. Tatusiowie kopią piłkę, mamusie tańczą, a pomalowane dzieci brykają...Cudo!
~HankaodRumcajsa 3-06-2008 17:33
Cypiska też tam posłałam. Bawił się wyśmienicie. Jednemu zwędził portfel, innemu komórę... Cały koszyk prezentów... Na Dzień Dziecka dla Cypiska... Żeby nie miał gorzej niż inne dzieci...
~do redakcji 5-06-2008 10:36
<i> oczywiście - prosimy o kontakt redakcja@jelonka.com ze wskazaniem numeru zdjęcia :-) </i>
~Marcia :) 6-06-2008 16:52
Pamiętam gdy ja chodziłam do tego przedszkola, super wspomnienia! :D a na tej imprezie z okazji dnia dziecka się zatrułam kiełbaską xD

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Giełda pod Muzeum

Ogólnopolski Rajd Granica 2019 trwa w najlepsze!

Problemy z wodą pod Szrenicą

Lista Lewicy do Sejmu

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny byc jawne?

Oddanych
głosów
275
Tak
79%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%