MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Rodzinna rywalizacja MTB na Łysej Górze

Wiadomości: Dziwiszów
Niedziela, 30 maja 2010, 16:48
Aktualizacja: 16:49
Autor: arec
Dziś na Łysej Górze w Dziwiszowie rozpoczęła się pierwsza edycja słynnych Łysogórek. To nie jedyne zawody kolarskie MTB organizowane przez SN i SKS Aesculap.

Już w następną niedzielę 6 czerwca na Łysej Górze zostaną rozegrane Mistrzostwa Województwa Dolnośląskiego w Kolarstwie Górskim, będące jednocześnie eliminacjami do XV Amatorskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim Family Cup 2010.

Głównymi organizatorami zawodów są wydawnictwo Family Cup, Stowarzyszenie Family Cup oraz redakcja portalu Twój Styl. SN i SKS Aesculap organizują dolnośląskie zawody regionalne, jedne z 16 organizowanych we wszystkich województwach w kraju.

W ramach zawodów będzie prowadzona klasyfikacja indywidualna oraz rodzinna. Według niej do finału awansuje pierwszych 6 osób z każdej kategorii oraz 6 najlepszych rodzin.

Zapisy do zawodów prowadzi SN i SKS Aesculap (można pisać na adres aesculap@interia.pl) oraz główny organizator (zgłoszenia poprzez stronę internetową www.familycup.com.pl do godziny 16 dnia poprzedzającego zawody).

Zawody finałowe odbędą się 4 września w Kielcach.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Warsztaty modelarskie

Teraz lepiej widać

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

O rozpadających się górach

Studium na początek

Wypadek przy baniakach  

Janowiczanki najlepsze w Sycowie

Spotkanie z historią

Sonda

Miejscowości turystyczne bez zakazu handlu w niedziele?

Oddanych
głosów
118
Tak
64%
Nie
35%
Nie wiem
2%