MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

Rockowy orlik w Jeleniej? Zagłosuj

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 10 października 2014, 21:06
Aktualizacja: 21:07
Autor: Telewizja StrimeoTV
Fot. Telewizja StrimeoTV
Od 13 października będzie można zagłosować na najlepszy projekt zgłosozny do budżetu obywatelskiego. Jednym z nich jest Rockowy Orlik, czyli ogólnodostępna sala prób dla młodych zespołów. W głosowaniu mogą wziąc udział dorośli mieszkańcy Jeleniej Góry oraz studenci i uczniowie uczący się w Jeleniej Górze. głosować można za pośrednictwem interaktywnego formularza na stronie www.jeleniagora.pl lub w specjalnych punktach Urzędu Miasta.

O co chodzi? Zobacz!

Ogłoszenia

Czytaj również

Zatrzymano nielegalny transport starych opon

Stalowe rumaki w Karpaczu

Malarstwo zauroczonych Karkonoszami

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~wulon 10-10-2014 23:20
Dobry pomysł
~Jacek 10-10-2014 23:41
Wszystko OK, tylko skąd wiedza, że ten projekt przeszedł już pozytywnie ocenę formalną, bo tylko na takie będzie można oficjalnie głosować od 13 października? Jakoś nie mogę znaleźć oficjalnej informacji UM Jelenia Góra o projektach zakwalifikowanych do głosowania. Za to już wiem, że na "Rockowy Orlik" można głosować i że sam Prezydent Miasta odda na ten projekt swój głos... Szkoda, że Państwa dziennikarzy to nie zainteresowało przed publikacją tego materiału...
~emeryt 11-10-2014 3:28
Bo nie przeszedł. I nie przejdzie, bo nikt rozsądny nie zagłosuje na to badziewie. Szkoda kasy dla szarpidrutów. Jak ktoś chce realizować swoje hobby i jeszcze utrudniać innym życie hałasem, to niech przynajmniej robi to za własne pieniądze. Miasto ma dużo ważniejsze wydatki niż fundować "atrakcje" dla próżniaków, którzy nie mają co robić na wagarach.
~też emeryt 11-10-2014 8:22
Bardzo dobry pomysł, każdy talent młodego człowieka, czy to sportowy, muzyczny, czy inny wart jest wsparcia i ułatwienia. Też jestem ( jak powyższy pan ) na emeryturze, ale pamiętam swoją młodość i mimo wieku popieram "szarpidrutów".
~ela 11-10-2014 12:07
super akcja, oby się udało!
~mieszk. 11-10-2014 13:39
Wywalanie pieniędzy w błoto, nic więcej. Szarpidruty do książek a jak chcą mieć atrakcję to samemu zarobić, a nie oczekiwać od miasta. Pieniądze lepiej przeznaczyć na poważniejsze cele.
~do Jacek 11-10-2014 17:29
nie trzeba robić dziennikarskiego śledztwa, wystarczy zapytać autora projektu;) Promujemy projekt od początku bo jesteśmy pewni, że trafi do głosowania (odrzucone przed głosowaniem mogą być tylko projekty niespełniające wymagań formalnych a nasz wniosek je spełnia). Prezydent jest fanem Leniwca i dobrze ocenia pomysł na Rockowego Orlika więc nie odmówił zdjęcia z kartką popierającą projekt. Mam nadzieję, że wszystko wyjasniłem. pozdrawiam Mucha PS my już planujemy jak zachęcić możliwie wielu młodych muzyków i ich nauczycieli do zespołowych zajęć w orliku czyli jeszcze przed głosowaniem "wiemy", że Rockowy Orlik powstanie bo mocno w to wierzymy. Więcej o projekcie: https://www.facebook.com/events/511217609013318/?ref_dashboard_filter=hosting
~wittek 11-10-2014 19:19
Na szczęście to mieszkańcy, a nie prezydent głosują nad projektami. Jestem pewien, że nikt nie zagłosuje na to badziewie. Kolekcjonujcie fotki z prezydentem, a mieszkańcom pozwólcie wybierać te projekty, które są ważne dla miasta, a nie fanaberie małolatów.
~@ 11-10-2014 20:18
Jestem za. Fajne, nowoczesne miejsce dla spotkań muzycznych przyda się w Jelonce.
~~do Muchy 11-10-2014 22:49
Dzięki za info, choć szkoda, że takiej informacji (szczególnie przy braku oficjalnego komunikatu z UM Jelenia Góra)nie ma przy wszystkich Waszych dotychczasowych publikacjach na ten temat. Pierwszy odruch rodzi bowiem podejrzenie o to, że gra w tych zawodach jest po prostu nierówna. Niemniej, szczerze życzę powodzenia i pozdrawiam. Jacek
~adamuss 11-10-2014 23:53
Na pewno nie zagłosuję na ten poroniony pomysł. Szczeniaki będą hałasować i drzeć ryja i jeszcze żądają żeby ktoś im za to zapłacił. Do książek i do nauki, a jak za dużo czasu mają to jest wolontariat i różne inne pożyteczne sposoby spędzania czasu.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Z wrocławskiego muzeum do Książa

Staranował samochodem trzy pojazdy

"PatRIOTki" w BWA  

Śmierć na żwirowni

Kabaret Paka w starym, dobrym stylu

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
692
Tak
20%
Nie
76%
Nie wiem
5%