MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Roboty drogowe w mieście (komunikat)

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 21 marca 2017, 8:17
Autor: UM
Fot. Archiwum
U zbiegu ulicy Drucianej i Placu Wyszyńskiego w Jeleniej Górze już tylko kilka dni zostało do usunięcia skutków robót doprowadzenia sieci do nowo powstającego domu.

W najbliższych dniach utrudnienia wystąpią w ciągu ulicy Sobieskiego, gdzie planuje się przełożenie części wodociągu w poprzek jezdni na wysokości b. siedziby PZU. A w ciągu ulicy Wyczółkowskiego finalizowane są prace przy tzw. warstwie wiążącej, co pozwoli – w przypadku sprzyjających warunków pogodowych – na położenie warstwy ścieralnej

Ogłoszenia

Czytaj również

Cenny dar dla niedowidzących

Atak na bukszpany

Jest szansa na miliony

Komentarze (8) Dodaj komentarz

~ 21-03-2017 10:30
A co z dziurawą jak ser ul. Grottgera i Norwida? Tam się nie da już jeździć, ale kasę za parkowanie na tych ulicach się pobiera, tylko na którego urzędasa?? Lepsze drogi mają na wiochach zabitych dechami - a tu niby centrum i wizytówka Nowego Sądu. Nawet nie kwapią się załatać tego jakimś szajsem. Niech ludzie niszczą sobie samochody, łamią nogi. Wstyd i obciach.
~ 21-03-2017 10:33
Łomnicka to samo. Droga do Dąbrowicy też. Ludzie nawet na rowerach jeżdżą środkiem, bo przy poboczu się fizycznie nie da.
~zbychu 21-03-2017 10:48
pocztowa tez coraz bardziej wymaga remontu. ul. Karola miarki w obrębie skrzyżowania koło torów to tez koszmar.
~B+ 21-03-2017 11:33
Z tą Łomnicką to naprawdę tragedia, dziurawa jak po bombardowaniu bombami kasetowymi.Jeszcze 2-3 lata i przejezdny będzie jedynie ten środkowy garb.Tyle było obiecanek władz miasta co do tej ulicy, miała być wyremontowana do końca zeszłego roku, a teraz to chyba nie ma w planach remontu na najbliższe 10 lat?!
~Off top 21-03-2017 11:57
A co z ulicą Obrońców Pokoju? Rozbabrano ją, co nagminnie robi się u nas późną jesienią. Na ulicy pełno tłucznia, jednak robotników nie widać. Zgadzam się z przedmówcą z 10:30. Ulica Grottgera woła o pomstę do nieba. Wstyd, że miasto nie widzi potrzeby remontu tej ulicy, jednak nie rezygnuje z poboru opłat za parkowanie. Gdyby mieszkał tu jakiś radny, urzędnik, czy inna ważna osobistość z miasta, ulica byłaby już dawno wyremontowana, a tak...
rymcycymcy 21-03-2017 12:25
Drogi mamy spoko, ja bym nic nie remontował ! :) ...jest tyle fajniejszych spraw do załatwienia..
~kelner 21-03-2017 16:18
Z daleka widać oznakowanie roboty na drodze tylko debile jadą i nie wiedzą co znaki oznaczają a pózniej palant stoi i się wcina a może dodatkowy kurs dla niektórych
~łomniczanka 21-03-2017 21:16
Łomnicka bije niechlubny rekord w ilości i głębokości dziur a także ich bezsensownym "uklepywaniu" jakimś pseudo-produktem, który 2 tygodnie nie wytrzymuje - i już nie wiadomo , co zawieszenie bardziej psuje - "garby" czy dziury - jedno i drugie powinno być naprawione a nie naprawiane cyklicznie - a firma ma stały "kontrakt" . KTOKOLWIEK odbiera te poprawki??? a nie powinien, bo robota źle zrobiona - firma powinna być obciążona kosztami napraw aut , to może zrobiliby porządnie! Wyremontowany odcinek drogi też już ma "uszczerbki" a przy samym zjeździe za Orlenem w kier. Łomnicy fantazyjne , niby trójkątnie sztukowane wcięcie nawierzchni - i dziurę tuż obok - KTO tego nie dopilnował? - bo była od początku..

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Pożar auta przy rondzie  

Kierowcy, zmiana organizacji ruchu!  

Będzie bezpieczniej

Praktyki w Austrii dla dolnośląskich uczniów

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny być jawne?

Oddanych
głosów
358
Tak
79%
Nie
17%
Nie mam zdania
4%