MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Robią nas w konia: Propaganda sukcesu republiki okrągłego stołu (Kraśko vs Winnicki)

Wiadomości: Polska
Niedziela, 20 kwietnia 2014, 12:22
Aktualizacja: 12:29
Autor: MT
Fot. admin
Konrad Daniel pokazuje jak w rozmowie z Robertem Winnickim Piotr Kraśko zastosował trzy popularne tanie chwyty typowe dla propagandy sukcesu obecnej władzy – którymi jesteśmy karmieni od dawna. Niestety przeważnie dajemy się na nie złapać. Miej świadomość – Marek Tkacz, wydawca Jelonki.com.

Robert Winnicki: Tusk i Kaczyński to ta sama banda - całe nagranie rozmowy z Piotrem Kraśko:

Ogłoszenia

Czytaj również

Jak działa rasizm?  

Minka na sobotni wieczór

Idiokracja: satyra, czy przepowiednia?  

Komentarze (5) Dodaj komentarz

rymcycymcy 20-04-2014 21:32
Zastanawiam się do czego ma służyć propaganda klęski uprawiana przez Krecika z PTV ? :) ...czy facet na prawdę liczy na sukces ...może w jakiś wyborach ? :) ...a może on chce rzeczywiście uzdrowić polityczną klasę ...poprzez ich zawstydzenie ? :) Opowiada o tak wielu różnych dziedzinach życia ...a przecież mówi się ...jeśli ktoś zna się na wszystkim, to nie zna się na niczym ! :) ...Krecik nie zna się na tym o czym mówi, bo co drugie jego zdanie jest absurdalne, a w co czwartym zaprzecza sam sobie ! ...Krecik jest fachowcem w jednej dziedzinie ...jest w miarę dobrym manipulatorem. Socjosztuczki stosowane w tych filmikach opisane są w podręcznikach ...o tym uczą na politologii ...już na pierwszym roku ! :) ...oto cała tajemnica, warto się uświadamiać ! :)
~superbook 21-04-2014 10:08
Problem w tym rymcymcy ze twoje wypowiedzi z reguly sa glupie i pozbawione sensu, wiec dlaczego tym razem mialoby byc inaczej?
~rencista 21-04-2014 10:25
popieram rozmowce ze w Polsce od okraglego stolu rzadzi mafia i stale ci sami politycy lub ich dzieci lub wazeliniarze nie dopuszczaja fachowcowl lub ludzi inaczej myslacych/ przyrosli do stolkow i stanowisk wysoko platnych/Najwieksze lapowkarstwo jest na stanowiskach i w rzadzie, nikt na nic nie odpowiada takie ustalili sobie prawa i dla nich pracuje sAD i prokoratura /sa nietykalni/ prosze pokazac ile obecnie polakow jest za solidarnoscia i zwiazkami zawodowymi.
~W.W. 21-04-2014 12:57
Piechowice też mają swojego mistrza propagandy. Mąci w głowach urzędnikom, wciska im jak pięknie działa wszystko to czym zarządza, a gdyby przyjrzeć się wszystkiemu od kuchni, okazało by się jak on działa, ale w wywiadach mówi : "wszystkie powierzane mu zadania, zrealizował wzorowo". :-)
~vito 21-04-2014 15:14
Trzecia RP jest bezposrednia kontynuacja PRL-u, oparta na dealu z Magdalenki, miedzy razwiedka wojskowa a tzw. opozycja koncesjonowana, która z pierwsza Solidarnoscia nie miala i nie mogla miec wiele wspolnego (w wyniku rozbicia po stanie wojennym), poza przywlaszczeniem nazwy i postacia przywodcy Bolka- czlowieka pod pelna kontrola slózb.Trzecia RP jako twór komuny czerpie szerokimi garsciami z dorobku swojej poprzedniczki, w tym z propagandy, majac na uslugach takich funkcjonariuszy systemu, jak wnuk czlonka KC PZPR - Wincentego Kraski - Piotr Krasko.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jak Ameryka roztrwoniła swoje mocarstwo  

Agentka SB Jolanta Gontarczyk ma się dobrze w ratuszu

Śmierć na żwirowni

Czy LGBT to ideologia?  

Czytelniczka: drogo i brudno

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
283
Tak
39%
Nie
57%
Nie wiem
5%