MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

Robią nas w konia: Dlaczego niższe podatki oznaczają większe zarobki

Wiadomości: Polska
Sobota, 4 października 2014, 18:38
Aktualizacja: Niedziela, 5 października 2014, 10:06
Autor: MT
Pracownicy i pracodawcy to są tacy sami ludzie stojący po tej samej stronie "barykady". I razem powinni pogonić bandytów poprzebieranych za polityków, którzy okradają i jednych, i drugich, napuszczając ich przeciwko sobie wedle starej jak świat zasady "dziel i rządź".

Niższe opodatkowanie pracy = więcej miejsc pracy, a to oznacza większe zarobki. Ponieważ pracodawcy chcą zarabiać więcej, to zatrudniają ludzi - bo im się to opłaca! I opłaca im się płacić więcej po to, żeby pracownik wybrał pracę dla nich - a nie dla kogoś innego, jeśli pojawiają się nowe miejsca pracy.

Gdyby było inaczej i się to im nie opłacało, to by nie zatrudniali ludzi tylko sami szukali etatu. Konrad Daniel - PodziemnaTV.

Miej świadomość – Marek Tkacz, wydawca Jelonki.com.

Ogłoszenia

Czytaj również

Wiadukty prawie gotowe

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~Dość 4-10-2014 20:43
Facet krecisz motasz a mo...l z tego ,itak ten na dole bity w zad zawsze ,jak pracodawcy nie stac na pracownika to niech sam pracuje
~Do autora 4-10-2014 22:08
Dobrze gadasz, chyba najlepszy filmik podziemnejtv, masz racje w 100%, mam nadzieje ze ludzie zaczną to w końcu rozumieć: pracownicy i pracodawcy to ta sama drużyna, natomiast mój przedmówca jest mocno sfrustrowany, a to znaczy ze albo nic nie umie albo nic nie wie, tak czy siak współczuję.
~ 5-10-2014 12:30
DOLNOŚLĄZAK. Dlaczego rzeka, której źródło znajduje się na wysokości 1000 m nmp, nie płynie na wysokość 1500 m nmp? W warunkach naturalnych jest to niemożliwe. W warunkach nie naturalnych jest to możliwe Niższe podatki mogą - ale nie muszą - mieć przełożenie na wyższe zarobki. Wzrost wynagrodzeń można uzyskać - nie tylko - zmniejszając podatki. Obiektywnym prawom ekonomicznym obcy jest zwrot "Robią nas w konia".
~t-tryk 5-10-2014 18:17
Dyskusyjna teza . przykład p m...asewicz, czy siewicz sztandarowa postać pracodawców ,gorszy od pruskiej "hakaty"dla polskich pracobiorców.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Jak działa rasizm?  

Agentka SB Jolanta Gontarczyk ma się dobrze w ratuszu

Stalowe rumaki w Karpaczu

Jak Ameryka roztrwoniła swoje mocarstwo  

Idiokracja: satyra, czy przepowiednia?  

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
812
Tak
37%
Nie
57%
Nie wiem
6%