MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Rezultaty Indywidualnych Biegów Przełajowych szkół ponadgimnazjalnych

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 3 października 2011, 13:53
Aktualizacja: 13:54
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Podobnie jak szkoły podstawowe i gimnazja o zwycięstwo w Indywidualnych Biegach Przejałowych walczyli także uczniowie szkół ponadgimnazjalnych. Na starcie imprezy stanęło 132 śmiałków.

Wyniki

Dziewczęta 2000m

1. Segiet Katarzyna ZSO 1 8.29,1 15 pkt
2. Nowak Urszula II LO 8.36,1 12 pkt
3. Grzegolec Klaudia ZSLiZ 2 8.38,7 10 pkt
4. Lewińska Natalia ZSO 1 8.53,7 9 pkt
5. Wójcik Roksana II LO 8.57,9 8 pkt
6. Gutkowska Żaklina ZSE-T 9.04,0 8 pkt
7. Gębczyńska Klaudia ZSOiT 9.11,6 7 pkt
8. Wielento Aleksandra ZSO 1 9.36,0 7 pkt
9. Dziedzicka Katarzyna ZSO 1 9.38,0 6 pkt
10. Kawałko Agata II LO 9.40,2 6 pkt
11.Szczypka Emilia ZSO 1 9.45,7 6 pkt
12. Zaprucka Barbara ZSE-T 9.59,0 6 pkt
13. Kwietoń Julia ZSO 1 10.00,5 5 pkt
14. Mazurkiewicz Sylwia II LO 10.07,0 5 pkt
15. Jachimowicz Patrycja II LO 10.13,2 5 pkt
16. Jarmakowicz Anna ZST Mech. 10.30,2 5 pkt
17. Łastowiecka Nikola II LO 10.34,2 5 pkt
18. Siekierska Michalina ZSO 1 10.36,8 4 pkt
19. Pyszczek Anna ZSE-T 10.41,2 4 pkt
20. Martyniuk Angelika ZSO 1 10.44,8 4 pkt
21. Pindur Magdalena ZSLiZ 2 10.45,4 4 pkt
22. Pukszta Marzena ZSOiT 11.05,2 4 pkt
23. Żeglińska Natalia ZSE-T 11.10,4 4 pkt
24. Wróbel Joanna ZSOiT 11.11,0 3 pkt
25. Bagińska Małgorzata II LO 11.12,4 3 pkt
26. Bielecka Maja ZSLiZ 2 11.16,6 3 pkt
27. Badran Dorota ZSE-T 11.22,2 3 pkt
28. Miller Justyna ZSOiT 11.23,4 3 pkt
29. Bernacka Katarzyna ZSOiT 11.25,9 3 pkt
30. Demuth Natalia ZSOiT 11.27,3 3 pkt
31. Penkala Kamila ZSE-T 11.28,1 2 pkt
32. Cydzik Jagoda ZSLiZ 2 11.33,9 2 pkt
33. Chwaszcz Joanna ZSOiT 11.34,4 2 pkt
34. Powęska Natalia ZSE-T 12.07,3 2 pkt
35. Szydlak Sylwia ZSOiT 12.13,8 2 pkt
36. Przybyszewska Paulina ZSO 1 12.34,5 2 pkt
37. Cymba Monika ZSLiZ 2 12.31,0 2 pkt
38. Wachel Sylwia ZSLiZ 2 13.32,3 2 pkt
39. Kurzawska Weronika ZST Mech. 13.54,8 1 pkt
40. Kin Aneta ZST Mech. 13.55,1 1 pkt
41. Madejska Justyna ZSLiZ 2 14.03,1 1 pkt
42. Mazur Karolina ZSLiZ 2 14.04,6 1 pkt

Startowały 42 zawodniczki: sklasyfikowano 42 zawodniczki

Chłopcy 2000m

1. Jardel Wojciech ZSE-T 6.51,8 15 pkt
2. Miler Michał ZSE-T 6.32,3 12 pkt
3. Mieszała Jakub ZSO 1 6.59,5 10 pkt
4. Butyński Damian ZSLiZ 2 7.21,4 9 pkt
5. Trzak Tomasz II LO 7.22,6 8 pkt
6. Sonsara Marcin ZST Mech. 7.22,9 8 pkt
7. Omelko Adrian ZSOiT 7.24,0 7 pkt
8. Łozowski Wojciech ZST Mech. 7.27,7 7 pkt
9. Sługocki Michał ZSElektr. 7.28,7 6 pkt
10. Miller Patrycjusz ZST Mech. 7.29,3 6 pkt
11. Dawidowicz Krzysztof ZST Mech. 7.30,8 6 pkt
12. Łastowski Michał II LO 7.33,3 6 pkt
13. Regner Michał ZSOiT 7.34,9 5 pkt
14. Taraszkiewicz Bartosz II LO 7.35,6 5 pkt
15. Drąg Kamil ZST Mech. 7.36,1 5 pkt
16. Domaradzki Ernest ZSElektr. 7.39,7 5 pkt
17. Dobrowolski Marcin ZSO 1 7.40,3 5 pkt
18. Płaza Patryk II LO 7.45,3 4 pkt
19. Tyszecki Adrian ZSE-T 7.46,2 4 pkt
20. Potocki Emil II LO 7.50,2 4 pkt
21. Marek Piotr ZSElektr. 7.50,6 4 pkt
22. Szybałdin Łukasz ZSO 1 7.51,0 4 pkt
23. Borowiec Adrian ZSLiZ 2 7.51,6 4 pkt
24. Rapalski Łukasz ZSLiZ 2 7.54,1 3 pkt
25. Malicki Damian ZST Mech. 7.54,8 3 pkt
26. Kaczorowski Karol ZSO 1 7.56,2 3 pkt
27. Kruczek Łukasz II LO 7.57,0 3 pkt
28. Bigus Paweł ZSO 1 7.57,5 3 pkt
29. Siuda Kamil ZSElektr. 7.58,4 3 pkt
30. Chędoszko Jakub ZSE-T 8.01,4 3 pkt
31. Kowalczyk Marcin ZSO 1 8.04,5 2 pkt
32. Żukowski Łukasz ZSElektr. 8.05,4 2 pkt
33. Samsonowicz Patryk ZSLiZ 2 8.07,6 2 pkt
34. Piekarski Kamil ZSOiT 8.09,2 2 pkt
35. Zaremba Adrian ZSElektr. 8.11,2 2 pkt
36. Miler Sebastian ZSE-T 8.13,3 2 pkt
37. Pawlikowski Mateusz ZSLiUsł. 8.14,5 2 pkt
38. Książak Damian II LO 8.14,9 2 pkt
39. Kucharczyk Karol ZSLiZ 2 8.19,1 1 pkt
40. Oleksa Bartosz ZSO 1 8.24,3 1 pkt
41. Przybycień Jakub ZSLiZ 2 8.34,4 1 pkt
42. Godyń Miłosz ZSOiT 8.35,9 1 pkt
43. Domański Paweł ZSO 1 8.39,9 1 pkt
44. Zbożeń Patryk ZSElektr. 8.43,7 1 pkt
45. Prokopowicz Maciej ZSElektr. 8.44,8 1 pkt
46. Lipiński Mateusz ZSElektr. 8.45,7 1 pkt
47. Macur Michał ZSOiT 8.49,1 1 pkt
48. Sadłucki Krystian ZSOiT 8.51,1 1 pkt
49. Michalak Krzysztof ZSOiT 8.52,4 1 pkt
50. Popiołkowski Marcin II LO 8.53,7 1 pkt
51. Nowicki Jakub ZSLiUsł. 8.55,8 ------
52. Pilny Ernest ZSOiT 8.56,8 ------
53. Stawicki Patryk ZSLiUsł. 8.57,4 ------
54. Pawlikowski Sebastian ZSOiT 8.58,4 ------
55. Gajowniczek Mariusz II LO 8.58,7 ------
56. Wieczorek Marcin ZSElektr. 8.59,0 ------
57. Okrześ Filip ZSLiUsł. 9.00,3 ------
58. Papucewicz Marcin ZSLiUsł. 11.54,7 ------

Startowało 58 zawodników: sklasyfikowano 58 zawodników

Chłopcy 3600m

1. Kąs Kajetan II LO 12.25,5 15 pkt
2. Dzioba Mateusz ZSElektr. 12.55,8 12 pkt
3. Pucek Sebastian ZST Mech. 13.31,8 10 pkt
4. Matyja Tadeusz ZSElektr. 13.45,8 9 pkt
5. Kurzeja Jaromir ZSOiT 14.02,8 8 pkt
6. Pasler Dominik ZSO 1 14.03,8 8 pkt
7. Grzegolec Adam ZSE-T 14.20,0 7 pkt
8. Rostkowski Emil II LO 14.21,6 7 pkt
9. Biarda Dominik ZSO 1 14.23,8 6 pkt
10. Wiśniewski Tadeusz ZSOiT 14.24,4 6 pkt
11. Pereguda Rafał II LO 14.25,4 6 pkt
12. Hołub Krzysztof ZSElektr. 14.25,6 6 pkt
13. Kita Aleksander ZST Mech. 14.26,6 5 pkt
14. Koziarski Michał ZSElektr. 14.28,3 5 pkt
15. Żurawski Piotr II LO 14.34,6 5 pkt
16. Mnich Bartosz ZSO 1 14.56,3 5 pkt
17. Kucharski Jakub ZSElektr. 14,58,6 5 pkt
18. Dziedzic Adam ZSElektr. 15.04,2 4 pkt
19. Dudek Mariusz II LO 15.10,0 4 pkt
20. Serafinowicz Martin ZSO 1 15.16,0 4 pkt
21. Michaluk Kamil II LO 15.17,0 4 pkt
22. Piś Jędrzej II LO 15.19,6 4 pkt
23. Surzydło Przemysław ZSLiUsł. 15.32,5 4 pkt
24. Orłowski Krystian ZSLiz 2 15.35,5 3 pkt
25. Sieradzki Szymon ZSElektr. 15.47,7 3 pkt
26. Wojtas Karol ZSO 1 16.01,7 3 pkt
27. Zieleniewicz Szymon ZSO 1 16.10,3 3 pkt
28. Obolewicz Patryk II LO 16.13,4 3 pkt
29. Celt Grzegorz ZSElektr. 16.38,4 3 pkt
30. Siedlecki Krzysztof ZSElektr. 17.11,4 3 pkt
31. Skłodowski Dariusz II LO 17.13,9 2 pkt
32. Korzeniowski Damian II LO 18.00,0 2 pkt

Startowało 32 zawodników: 32 sklasyfikowanych.

Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta

I miejsce ZSO nr.1 58 pkt 50
II miejsce II LO 44 pkt 45
III miejsce ZSE-T 29 pkt 40
IV miejsce ZSOiT 27 pkt 37
V miejsce ZSLiZ nr.2 25 pkt 34
VI miejsce ZST „Mechanik” 7 pkt 31

Chłopcy

I miejsce II LO 85 pkt 50
II miejsce Zespół Szkół Elektronicznych 75 pkt 45
III miejsce ZSO 1 58 pkt 40
IV miejsce ZST „Mechanik” 50 pkt 37
V miejsce ZSE-T 43 pkt 34
VI miejsce ZSOiT 32 pkt 31
VII miejsce ZSLiZ nr.2 23 pkt 28
VIII miejsce ZSLiUsł. 6 pkt 25

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Szlakiem Bernatta

Tak w szpitalu zachował się lekarz?

Grali o Puchar Wójta, Pastora i Sołtysa

Marszałek Senatu w Jeleniej Górze

Zwycięzcy turnieju tenisowego

Lista Lewicy do Sejmu

Naprawy przy Złotniczej

Stadion oficjalnie otwarty!

Sonda

Czy majątki żon i dzieci polityków również powinny byc jawne?

Oddanych
głosów
90
Tak
79%
Nie
18%
Nie mam zdania
3%