MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Rezerwy przegrały w ostatnim meczu

Wiadomości: OLKUSZ
Piątek, 2 maja 2008, 17:50
Aktualizacja: 17:54
Autor: JEN
Druga drużyna nie miały udanego finiszu rozgrywek o mistrzostwo I ligi piłki ręcznej kobiet. Przypieczętowały to niepowodzeniem w ostatnim meczu tego sezonu.

Ten mecz o przysłowiową pietruszkę był jednak zacięty, bo żadna z drużyn nie mogła uzyskać większej przewagi niż dwoma bramkami i często dochodziło do remisowych rezultatów.

Przyjezdne „nie chciały łatwo oddać skóry” i do przerwy prowadziły nawet jedną bramką. Po przerwie spotkanie nadal miało wyrównany charakter i tuż przed końcową syreną miejscowe prowadziły tylko jednym golem, ale nasze dziewczyny w ciągu minuty popełniły kilka prostych błędów i dlatego przegrały trzema trafieniami ten wyrównany mecz.
Jeleniogórzanki zajęły szóste miejsce w tabeli z dorobkiem - po 22 meczach – 24 pkt., bramki: 598:635.

Szkoda, że w rezerwach nie mogła od miesiąca grać Sabina Kobzar, która po półfinałach mistrzostw Polski juniorek w Rewalu nabawiała się bolenej kontuzji barku. Sabina tylko w 12 meczach zdobyła (bo występowała również w ekstraklasie) aż 114 bramek i ma znakomitą przeciętną: 9,5 gola w meczu, a na przykład liderka – Joanna Gładecka z Jedynki Oborniki Wielkopolskie (oustsider w tabeli!) po 21 spotkaniach zdobyła 156 bramek i ma przeciętną: 7,4 gola na mecz.

Zdzisław Wąs powiedział, że Sabina po miesięcznej rehabilitacji czuje się znacznie lepiej i ma nadzieję, że w nadchodzącym sezonie będzie wzmocnieniem pierwszej drużyny.

Kasia Kłos Olkusz - Finepharm Carlos II Jelenia Góra 26:23 (11:12)
Finepharm Carlos II: Szalek, Kozłowska - Buklarewicz 8, Muras i Tajerle po 4, Ślusarczyk, Romanów i Rykaczewska po 2, Magdalena Łoniewska 1, Marta Łoniewska, Szymczyk, Wasiucionek.

Ogłoszenia

Czytaj również

Będzie referendum w Jeleniej Górze?

Manewry: pościg, strzały, 30 rannych

Radny KO: Szyszko już, a kiedy reszta?

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~:) 2-05-2008 21:37
dajcie spokój, siara i tyle;/

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Energetyczny prolog!

Inauguracja II ligi dla Kobierzyc

Powalczyły z mistrzyniami

Spór o edukację seksualną

Emocje do ostatniej syreny

Sonda

E-papierosy są lepsze od zwykłych?

Oddanych
głosów
741
Tak
15%
Nie
65%
Nie wiem
21%