MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 4 sierpnia
im. Dominika, Jana

Rezerwy Lotnika zbroją się na awans

Wiadomości: Jeżów Sudecki
Piątek, 14 lutego 2014, 12:39
Aktualizacja: 12:41
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. archiwum
Od pierwszego lutego przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli piłkarze rezerw Lotnika Jeżów Sudecki, którzy po 11 kolejkach zajmują piątą lokatę w tabeli klasy B, ze stratą 4 "oczek" do lidera.

Piłkarze Lotnika II trenują trzy razy w tygodniu (wtorek, czwartek w hali, a w piątki na orliku), do tego dochodzą sobotnie sparingi. Jeżowianie przez długi czas przewodzili stawce "Serie B", ale z czterech ostatnich spotkań przed przerwą zimową przegrali trzy i osunęli się w klasyfikacji drużyn walczących o awans. Nastroje w ekipie są bojowe, celem awans do klasy A:

- Z frekwencji jestem póki co zadowolony, bo na każdych zajęciach średnio trenuje po 12 zawodników. Jeśli chodzi o personalia to nikt nie opuścił drużyny, natomiast trenuje dodatkowo kilku nowych zawodników, którzy zgłosili chęć dołączenia do zespołu i powalczenia o miejsce zarówno w składzie, jak i o najlepsze wyniki. Jeśli chodzi o nazwiska to póki co mogę podać, że najprawdopodobniej dołączy do nas Filip Kniżątko, Mateusz Rył, wracający po poważnej kontuzji kolana Michał Balkun i Tomasz Bryłkowski. Oprócz tego prowadzę jeszcze rozmowy z dwoma zawodnikami, jednym z nich jest Krzysztof Winiarski, który po rozbracie z piłką rozważa możliwość powrotu do gry - powiedział trener jeżowian, Michał Zieliński.

Jak dotąd Lotnik II Jeżów Sudecki rozegrał jedno spotkanie sparingowe, w Kostrzycy ulegając 1:3 A-klasowemu Orłowi Mysłakowice. W najbliższy weekend zaplanowana jest potyczka z GLKS-em Czernica, a następnie test-rewanż z Orłem Mysłakowice.

- Tracimy tylko 4 punkty do lidera. Jest to w naszym zasięgu! Jeśli odpowiednio przepracujemy okres przygotowawczy to sądzę, że nie oddamy walki o awans. W zespole jest dobra atmosfera, która pozwala patrzeć jak najbardziej pozytywnie w przyszłość - dodał grający trener Lotnika II.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Znowu auto na chodniku

Ciekawe starcie w Łomnicy

Śmierć na żwirowni

KKS rozbity 14:0!

Siatki mają chronić karkonoskie murawy

Remont Wojska Polskiego – jaka organizacja ruchu?

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Pucharowe derby dla Victorii

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
772
Tak
21%
Nie
74%
Nie wiem
5%