MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Rezerwy Lotnika zbroją się na awans

Wiadomości: Jeżów Sudecki
Piątek, 14 lutego 2014, 12:39
Aktualizacja: 12:41
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. archiwum
Od pierwszego lutego przygotowania do rundy wiosennej rozpoczęli piłkarze rezerw Lotnika Jeżów Sudecki, którzy po 11 kolejkach zajmują piątą lokatę w tabeli klasy B, ze stratą 4 "oczek" do lidera.

Piłkarze Lotnika II trenują trzy razy w tygodniu (wtorek, czwartek w hali, a w piątki na orliku), do tego dochodzą sobotnie sparingi. Jeżowianie przez długi czas przewodzili stawce "Serie B", ale z czterech ostatnich spotkań przed przerwą zimową przegrali trzy i osunęli się w klasyfikacji drużyn walczących o awans. Nastroje w ekipie są bojowe, celem awans do klasy A:

- Z frekwencji jestem póki co zadowolony, bo na każdych zajęciach średnio trenuje po 12 zawodników. Jeśli chodzi o personalia to nikt nie opuścił drużyny, natomiast trenuje dodatkowo kilku nowych zawodników, którzy zgłosili chęć dołączenia do zespołu i powalczenia o miejsce zarówno w składzie, jak i o najlepsze wyniki. Jeśli chodzi o nazwiska to póki co mogę podać, że najprawdopodobniej dołączy do nas Filip Kniżątko, Mateusz Rył, wracający po poważnej kontuzji kolana Michał Balkun i Tomasz Bryłkowski. Oprócz tego prowadzę jeszcze rozmowy z dwoma zawodnikami, jednym z nich jest Krzysztof Winiarski, który po rozbracie z piłką rozważa możliwość powrotu do gry - powiedział trener jeżowian, Michał Zieliński.

Jak dotąd Lotnik II Jeżów Sudecki rozegrał jedno spotkanie sparingowe, w Kostrzycy ulegając 1:3 A-klasowemu Orłowi Mysłakowice. W najbliższy weekend zaplanowana jest potyczka z GLKS-em Czernica, a następnie test-rewanż z Orłem Mysłakowice.

- Tracimy tylko 4 punkty do lidera. Jest to w naszym zasięgu! Jeśli odpowiednio przepracujemy okres przygotowawczy to sądzę, że nie oddamy walki o awans. W zespole jest dobra atmosfera, która pozwala patrzeć jak najbardziej pozytywnie w przyszłość - dodał grający trener Lotnika II.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

PiS apeluje do mieszkańców

Dachowanie audi

Popił i chciał okraść ulicznego grajka

Bilety MZK też podrożeją?

Wędrówka na Grodną

Drakońskie podwyżki za odpady komunalne?!

Dużo drożej za śmieci

Znamy nazwisko nowego trenera Karkonoszy

Sonda

Czy mnożenie rządowych programów plus ma sens?

Oddanych
głosów
345
Tak
23%
Nie
75%
Nie mam zdania
2%