im. Łucji, Justyny

Rezerwy Łomnicy lepsze od KKS–u

Wiadomości: Łomnica
Czwartek, 10 września 2020, 9:02
W ostatnim spotkaniu 3. kolejki B-klasy rezerwy KS-u Łomnica pokonały KKS Jelenia Góra 3:0. To pierwsza porażka jeleniogórzan w tym sezonie.

Już w 5. minucie wynik otworzył Jakub Wyderkowski. Następny gol padł w 28. minucie, a jego autorem był Marcel Rosiński. Przed przerwą gospodarze ponownie mieli powody do radości - a to za sprawą trafienia Mateusza Wosia. W drugiej połowie lepsze wrażenie sprawiali goście, jednak to miejscowi mieli najlepszą okazję. Po niepotrzebnym faulu w polu karnym bramkarz naprawił swój błąd broniąc jedenastkę wykonywaną przez Kamila Dołowego. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:0.

KS II Łomnica - KKS Jelenia Góra 3:0 (3:0)

KS: Kosiński (46' Arkadiusz Polaczyk) - Artur Polaczyk (58' Rhoda), P. Aleksiejew (65' Jasieniowski), Berezowski, Dołowy (70' Kaszkur), Kawka, Rosiński, Sawicki, Woś, Wyderkowski (75' Makowski), Zacharski (46' Krasiński).
KKS: Jabłoński - Szyszka, Mazurkiewicz, Wilk (46' K. Graczykowski), Andruszkiewicz (58' Busłowicz), Ł. Graczykowski, Koksztys, Magierowski (75' Hutek), Niewiadomski (58' Raźniewski), Szwejk (65' Łuczywo).

W następnej kolejce (13.09) KKS podejmie w Parku Paulinum Bobry Wojanów, a KS II Łomnica jedzie do Borowic na mecz z Hotturem. W tabeli grupy drugiej B-klasy rezerwy Łomnicy awansowały na 2. miejsce, a KKS spadł na 3.