Rezerwy KPR–u lepsze w derbach miasta

Niedziela, 25 października 2009, 17:00
Aktualizacja: Wtorek, 27 października 2009, 12:44
Autor: ahawer
Rezerwy KPR Jelenia Góra zwyciężyły w derbach miasta z Finepharmem Jelenia Góra 30:28 (13:13).

Spotkanie dwóch jeleniogórskich pierwszoligowców przysporzył wszystkim obecnym masę nerwów, złości, a nawet wzruszeń.
Mecz był bardzo wyrównany, oba zespoły szły „bramka za bramkę” i na tablicy najczęściej widniał remis. Po pierwszym kwadransie Finepharm wygrywał dwiema bramkami (5:7), po dwóch minutach znów był remis po 7.

Podopieczne trenera Mirosława Urama dotrzymywały cały czas kroku swoim rywalkom, do przerwy był remis po 13.
Początek drugiej połowy nie wiele zmienił w obrazie gry. Zawodniczki KPR-u zostały w 31 minucie na parkiecie w „trójkę”, mimo tego udało im się zdobyć bramkę!
Po obu stronach popełniane były błędy i bramki zdobywane były głównie z kontry.

Końcówka spotkania dostarczyła publiczności wiele emocji. Zwycięstwo podopieczne Dili Samadowej zapewniły sobie dopiero w ostatnich pięciu minutach zmagań. Między 56 a 60 minutą, KPR II zadał decydujący cios - w przeciągu 4minut zdobył 4 bramki na tablicy wyników mieliśmy rezultat 30:28.

KPR II Jelenia Góra – MKS Finepharm Jelenia Góra 30:28 (13:13)

KPR II: Krajeńska, Baranowska - Kuc, Marceluk 6, Stanisławiszyn 6, Rykaczewska 5, Muras 4, Świdzińska 3, Bułak 3, Popielarz 2, Tórz 1, Wasiucionek, Romanów.

Finepharm: Pałysa - Bieńko 8, Kasprzak 7, Konarzewska 4, Pawliszak 3, Wasiucionek 3, Sawicka 1, Latuszek 1, Bielecka 1.

Plany wysadzenia mostu (jednak) są realne?

Oficjalne wyniki wyborów – Jelenia Góra i powiat jeleniogórski

Strażacy–nurkowie na basenie przy Sudeckiej

Komentarze (17) Dodaj komentarz

~Lala 25-10-2009 17:23
:D Brawo KPR wspaniala walka :) pokazałyście kto jest lepszy :)
~KPR 25-10-2009 19:30
BRAWO BRAWO BRAWO!!! Wspaniałe widowisko, walka, zaangażowanie i wielka dramaturgia. Ogromne brawa dla Dili Samadowej, perfekcyjnie rozpracowała zespół Urama, ale dla jego dziewczyn także szacunek, walczyłyście, to się nie da ukryć. Jedyna która zasługuje na gwizdy to Waściucionek. Chyba dziewczyno pomyliłaś dyscypliny, za dużo boksu się wczoraj naoglądałaś? Po co ci było z łapami wyskakiwać?!
~snd 25-10-2009 20:43
grrrr walka emocje ggrrrrr januszada na trybunach hrrr weeerrrrr ultrasi z bebnem weeerrrr grrrr ależ było grrrr
~ 25-10-2009 22:55
widać ,że się znasz na obronie ,od Wasiucionek możesz się tylko nauczyć!!!!
~KPR 26-10-2009 0:02
Obrona taka jak dzisiaj wasza? Nie dzieki.
~obitanierraz 26-10-2009 6:48
na obronie? gołoty sie naogladala..
~Dr.Heniek 26-10-2009 13:03
i co INSTRUKTORZE Uram???Łyso teraz co??Wojna przegrana!!!W miescie rządzi tylko jeden klub KPR !!!!!
~dr zenek 26-10-2009 16:07
dr heniek u ciebie w domu kpr chyba rządzi . janusze jedne
~nn 26-10-2009 17:26
brawo dziewczyny!!! DOBRZE ZE URAM PRZEGRAŁ!!!!! ha ha ha dziewczyny Urama to wielkie gwiazdy moze teraz troche spadna na ziemie!!!
~KPR 26-10-2009 18:53
..................to ty masz na drugie imię. Jesteś fanatykiem Lecha, Arki i Górnika Wałbrzych to nim bądź ... od ręcznej wara!
~gds 26-10-2009 18:59
Bilet na mecz - 0zł, SMS dla KPRu - 1,22zł, Zobaczyć minę Urama po przegranych derbach - bezcenne
~obrońca przed Henkiem 26-10-2009 19:19
Co ci dziewczyny Finepharmu nie podobają? Ogromna większość tych dziewcząt to jeszcze juniorki. Parę lat temu zespół KPR też miał wiek juniorek i też przegrywał spotkania 2 bramkami. Niedługo zderzą się z Gdynią i co mam się prześmiewać z wyniku?, mam obrażać ich trenera? Mam nadzieję że nie będzie ci łyso i nauczysz się, że przegranie kilku bitew nie oznacza przegranej wojny o piłkę ręczną w Jeleniej Górze.
~tentaris 26-10-2009 20:56
B.R.A.W.O dziewczyny! Miras dostał wieeeeelkiego kopcura w swoje ego...i dooooobrze;D
~ 29-10-2009 11:19
To nie chodzi o dziewczyny z Finepharm i o to, że przegrały, a o Urama i jego zachowanie. Tak je podjudza przeciwko drużynie ekstraklasy, że nawet cześć im nie mówią, albo robią to tak, żeby ten gruby ch.... tego nie widział. To jest chore. Niestety tyle osób go nie trawi za jego zachowanie, że siłą rzeczy będzie się obrywać dziewczynom. Swoją drogą uważam, że powinny mieć własny rozum i nie dawać tak sobą manipulować trenerowi, bo to już przekracza granice lojalności wobec niego.
~! 29-10-2009 21:28
dzieciaku a kiedys slyszalas zeby namawial dziewczyny aby nie mowily czesc ??? jak nie wiesz jak jest to nie p...... bzdur bo przez takie twoje gadanie , robisz wrogow !!!!!! zajmij sie klepaniem pilki albo swoja praca niedorobie !!!
~marsi 5-11-2009 22:33
beznadziejne śmieszne gwiazdeczki z finpharmu, nie grzeszą urodą, inteligencją i talentem
~Barnaba 6-11-2009 7:07
Oj marsi ale Ty masz kompleksy,musisz się czuć osobą bardzo niedowartościowaną.Swoje żale wypłacz w rękaw mamusi ,a jak masz odrobinę odwagi to przyjdż i powiedz to dziewczyną w oczy.Ten tekst przez Ciebie napisany świadczy o Twoim IQ.