MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Rezerwy Carlosa wygrywają jednym punktem

Wiadomości: Tczew
Niedziela, 26 października 2008, 11:14
Aktualizacja: 16:02
Autor: Mateusz Banaszak
Cenna wygrana w Tczewie to zasługa skutecznej i konsekwentnej gry całej drużyny, a trafne decyzje trenerki Dilii Samadowej, która przeprowadzała skuteczne roszady podczas meczu, pomogło jej podopiecznym w odniesieniu kolejnego sukcesu

Pierwsza odsłona to skuteczna gra jeleniogórzanek, które grały szybko i pewnie z minuty na minutę powiększając swój dorobek bramkowy, mimo braku swojej najlepszej zawodniczki - Małgorzaty Buklarewicz, która wystąpiła w szeregach seniorskiej drużyny w meczu z Radexem Szczecin, zawodniczkom Carlosu nie brakowało zaangażowania i woli walki.

Po pierwszej części gry przyjezdne prowadziły 14:9 i nikt się nie spodziewał że Sambor może jeszcze odwrócić losy spotkania. Po zmianie stron niespodziewanie jeleniogórzanki ”stanęły” Zarówno obrona jak ofensywa nie grała już tak skutecznie jak w pierwszej odsłonie. Rywalki szybko nadrobiły stratę punktową i było pewne że jeśli jeleniogórzanki się nie wezmą do pracy, to mogą przegrać na własne życzenie. Na szczęście , zawodniczki Carlosu w porę wróciły do gry, jednak obraz gry po stracie jednej z wyróżniających się piłkarek Kingi Ślusarczyk ( z powodu czerwonej kartki, za trzecią dwuminutową karę) nie napawał optymizmem przed końcowymi minutami meczu.

Wtedy kunsztem trenerski popisała się trenerka Dilia Samadowa, która zmieniła ustawienie zawodniczek na placu gry na tyle skutecznie, że jeleniogórzanki znalazły w końcu receptę na rywalki. Gola na wagę dwóch punktów zdobyła Roksana Przybysz

Sambor Tczew – Carlos Astol II Jelenia Góra 21:22 (9:14)
Carlos: Skompska, Kozłowska - Ślusarczyk 9, Konsur 6, Muras 3, Przybysz 2, Tajerle 1, Kubicka 1, Romanów, Magda Łoniewska, Marta Łoniewska, Rykaczewska.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Czytelniczka: drogo i brudno

Spotkali się przy grobie ppłk. Eugeniusza Głowacza

Stalowe rumaki w Karpaczu

Klasyki zjechały do Kowar

Śmierć na żwirowni

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Zamienili przejście w parking

Odpust na Śnieżce

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
496
Tak
40%
Nie
55%
Nie wiem
6%