Rewanż z KSS–em już w piątek

Wtorek, 23 kwietnia 2013, 15:04
Aktualizacja: Środa, 24 kwietnia 2013, 12:51
W najbliższy piątek (26. kwietnia) piłkarki ręczne KPR–u zmierzą się w rewanżowym pojedynku z KSS–em Kielce, którego stawką jest walka o 5. miejsce na koniec rozgrywek PGNiG Superligi. W pierwszym meczu padł remis 32:32.

W ubiegłą sobotę odbył się pierwszy mecz pomiędzy ekipą świętokrzyską, a jeleniogórzankami. Mimo prowadzenia na 3 minuty przed końcem 32:28, podopieczne Małgorzaty Jędrzejczak nie zdołały dowieźć przewagi do końcowego gwizdka musiały zadowolić się remisem. O tym kto zagra o 5. miejsce na koniec sezonu zdecyduje mecz w Jeleniej Górze. W przypadku ponownego remisu zadecyduje ilość goli strzelona na wyjeździe.

W rundzie zasadniczej żółto-niebieskie przegrały u siebie z KSS-em 28:35, a w Kielcach zwyciężyły 32:30. Jak będzie tym razem? Przekonamy się po spotkaniu, które zaplanowano na piątek, 26. kwietnia o godz. 17:00 w hali przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze. Wstęp: 7 zł (normalny), dzieci i młodzież szkolna oraz studenci po okazaniu legitymacji, a także niepełnosprawni – wstęp wolny.