MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

Remont jeleniogórski z nagrodą

Wiadomości: Polska
Niedziela, 26 lutego 2017, 8:25
Autor: P–R
Fot. Użyczone/Organizator
Podczas tegorocznych targów BUDMA w Poznaniu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu Remont Roku 2016 organizowanego przez miesięcznik „Murator” i serwis Muratordom.pl. W kategorii Wnętrze pierwszą nagrodę otrzymał remont apartamentu z Jeleniej Górze.

Konkurs ruszył 15 stycznia ubiegłego roku, a zgłoszenia były przyjmowane przez kolejne 11 miesięcy. Prace konkursowe były przyjmowane w czterech kategoriach: Poddasze, Przebudowa, Termomodernizacja oraz Wnętrze. Warunkiem przystąpienia do konkursu było przesłanie zdjęć przed wykonaniem prac remontowych i po nich oraz opisu inwestycji.

Wszystkie zgłoszenia były rozpatrywane pod kątem wymogów wymienionych w regulaminie, takich jak funkcjonalność i estetyka, wpływ na poprawę jakości życia mieszkańców, poprawność techniczna oraz racjonalność ekonomiczna zastosowanych rozwiązań. Do konkursu zgłoszono ponad 700 remontów, z których wyłoniono po jednym zwycięzcy w każdej kategorii. Wszyscy laureaci otrzymali nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy złotych. Przyznano również sześć wyróżnień oraz jedno wyróżnienie specjalne poradnika „Zrób to Sam”.

Aranżacja wnętrz to nie tylko dobieranie mebli i dodatków. Czasem wiąże się z gruntownymi pracami remontowymi. Tak było w przypadku zwycięskiej realizacji w kategorii Wnętrze. Mieszkanie w budynku wielorodzinnym w Jeleniej Górze zostało poddane przeróbkom budowlanym, dzięki czemu odpowiada wszystkim potrzebom mieszkańców. Inwestorzy, we współpracy z projektantem, architektem i wykonawcą stworzyli nowoczesne, przyjazne lokatorom wnętrze, zachowując jednocześnie klimat zabytkowej kamienicy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Tort w dowód wdzięczności

Proces apelacyjny byłego proboszcza Ruszowa

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~dadek1 26-02-2017 13:44
Czy wielką tajemnicą jest lokalizacja apartamentu?
~ 26-02-2017 13:45
Apartamentu z jeleniej gorze.... brawo. Kali jesc Kali pic. Czytaj P-R co publikujesz....
~iNKA 26-02-2017 19:46
mnie się bardzo podoba :) gratuluję
~sajmon 26-02-2017 21:18
Hmm.... ale że co ? Brawo że cię na to stać czy co bo nie kumam :)
~ZM 27-02-2017 9:45
MIESZKAM NA ZABOBRZU ,na parterze widzę jak chodzą osoby pod moim balkonem a ich psy się załatwiają ,teraz kiedy śnieg stopniał ,ogrom kup i chce się wymiotować ,a do tego jeszcze w śród tych kup chleb dla ptaków ,brak kultury i poszanowania dla tego chleba,zróbcie coś ,może więcej kontroli STRAŻY MIEJSKIEJ ,bo jak otworzę okno ,to latem mam muchy jak byki w mieszkaniu i jak tu żyć ,a jeszcze sąsiadka wyrzuca odchody i sierść kota przez okno ,szkoda gadać
~ 27-02-2017 17:28
ten lokal nie znajduje się w Jeleniej Górze lecz we Wrocławiu, natomiast autorem projektu przebudowy jest jeleniogórski architekt...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wiadukty prawie gotowe

Stalowe rumaki w Karpaczu

Czytelniczka: drogo i brudno

Drogi do naprawy

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
833
Tak
37%
Nie
57%
Nie wiem
6%