MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 7 sierpnia
im. Doroty, Kajetana

Relacja z sesji Rady Miejskiej

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 8 marca 2019, 14:06
Autor: tvdami
Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej Jeleniej Góry uchwalono między innymi miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego. Najwięcej pytań dotyczyło Placu Różanego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
43%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
4
57%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Bezpieczniej nad Kaczawą

Odkryj Dolny Śląsk

Porozumienie dla rozwoju turystyki w regionie  

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~mmmmi 9-03-2019 8:43
Polacy przed nami glosowania do PE głosujemy na partie prawicowe patriotów na część zPISU tą prawa a lewactwo wyeliminować bo to ż...o-leweactwo z PISu czu z Po ,czy z Nowoczesnej cy z Wiosna,czy razem to wrogowie Polaków oni pracują dla OBCYCH dazą do oddania Polski pod kuratele zlodziei ż...owskich mamy szansę to zmienić nie bać sie prawicy,narodowców i ich koalicji z M. Jakubiakiem to patrioci walczący o Polaków glosować tylko na nich stare bandy które zmieniają trtyko szyldy to zdrajcy wspierający obce wrogie państwa za Polaków pieniądze ich dziadowie,ojcowie przyjechali do Polski z nadania Stalina z karabinami na sznurkach i w kufajkach a teraz udaj Polskie elity a wiekszoć to z...ze część ich uciekla do izraela cześć w europie przykład mordercy S.Michnika itp
~mpzp 9-03-2019 9:39
wypowiedź zastępcy prezydenta to najlepszy przykład zerowego pojęcia przez "magistrat" co to jest plan zagospodarowania przestrzennego? powinna trafić do podręczników; kuriozum
~mieszkanka Jeleniej Gory 11-03-2019 11:17
Popieram Pana komentarz odnośnie głosowania na Lewice , kimlolwiek by ona nie była. Nie chodzi im o dobro Polski , bo przez 30 lat nas sprzedawali i dalej chcą resztki patriotów ktorzy jeszce zostali nie umarli i nie wyjechali zmuszenie brakiem pracy i zamrożeniem płac dalej sprzedać do reszty. Boję się tylko, ze nas normalnych ludzi i patriotów jest coraz mniej niestety. A reszta zdrowych silnych wykształconych ludzi haruje we wszystkich możliwych krajach, nie dla Polski niestety.
~soclib 12-03-2019 7:55
1 i 3 zajmijcie się zbokami w sutannach ,kanciarzami politykami . Bez Europy jesteśmy niczym ,zawsze byliśmy ,znów ciemnogród jątrzy .Głupki jeleniogórskie; wystarczy że wyjadą pracownicy z Ukrainy , firmy zachodnie ograniczą produkcję lub przeniosą do innych krajów to będziecie jeż lebiodę i szczaw.
~Kamil Matuszewski 12-03-2019 12:53
tak a bez unii mieszkalibyśmy na drzewach i chodzili na czworaka ;-) Idź im podziękuj, że tak nie jest.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wkrótce karkonoski

Co z dużą ilością nakrętek?

Budowa łącznika rozpoczęta

Koleją do Karpacza i Kowar – studium gotowe

Zatrzymano nielegalny transport starych opon

Sonda

Od nowego roku szkolnego w liceach i technikach obowiązkowym przedmiotem będzie łacina. Czy to jest potrzebne?

Oddanych
głosów
984
Tak
22%
Nie
73%
Nie wiem
5%