MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Recital skrzypcowy w Pałacu Staniszów

Wiadomości: Region
Czwartek, 3 października 2013, 7:37
Aktualizacja: 7:38
Autor: org
Fot. Organizatorzy
Fundacja Forum Staniszów zaprasza 12.10 (sobota) o godz. 19.00 do Sali Balowej w Pałacu Staniszów na recital skrzypcowy w wykonaniu Natalii Wysockiej – skrzypce i Róży Wysockiej – fortepian. W programie utwory m.in.: J.S Bacha, A.Vivaldiego, C.Saint–Saensa, P.Czajkowskegoi, J.Brahmsa. Bilet kosztuje 15 zł. Organizatorzy proszą o wcześniejszą rezerwację miejsc pod nr. tel. 75 755 84 45 lub pod adresem:: fundacja@forumstaniszow.pl

Natalia Wysocka-absolwentka Akademii Muzycznej w Mińsku w klasie skrzypiec prof. Olgi Parchomenko (uczennicy Davida Ojstracha).Jest drugim Koncertmistrzem w Filharmonii Dolnoslaskiej oraz nauczycielem gry na skrzypcach w PSM I i II st.w Jeleniej Gorze. Prowadzila orkiestrę pod batutą znakomitych dyrygentow takich jak: Marek Pijarowski,Tadeusz Wojciechowski, Miroslaw Blaszczyk, Jerzy Swoboda,Tomasz Bugaj. Występowala na terenie kraju i za granicą- w Niemczech,Czechach,Hiszpanii,Chinach i Szwajcarii.Współpracuje z rożnymi zespolami kameralnymi- tria,kwartety i orskiestry kameralne.Występowala rownież wielokrotnie jako solistka z towarzyszeniem Orkiestry Filharmonii Dolnoslaskiej.

Róża Wysocka-absolwentka Akademii Muzycznej we Wroclawiu w klasie fortepianiu prof. Włodzimierza Obidowicza. Jest solistką i akompaniatorem. Współpracuje na stale z Orkiestrą Dolnośląska, wykonując partie fortepianu, celesty i klawesynu oraz z wieloma zespołami kameralnymi, koncertujacymi na terenie kraju i za granicą. Przez długi czas współpracowala jako pianistka z Liniami Morskimi ''Carnival Cruise Line'' oraz'' Fred Olsen Cruise Line'' w USA i Europie.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dwa dni mega rabatów w salonie i serwisie Volkswagen, Audi oraz SEAT w Lubinie podczas Black Friday

Już 50 lat razem

Radni KO przeciw kupcom?

Karkonoskie witraże

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa działa!

Charytatywny piknik  

Święto Białej Laski

GIS Day w szkole

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
908
Tak
64%
Nie
29%
Nie wiem
7%