MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Recital "Kabaretu Moralnego Niepokoju"

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 18 grudnia 2004, 0:00
Aktualizacja: Środa, 8 lutego 2006, 16:30
Autor: DZ
Fot. DZ
W Teatrze Jeleniogórskim im. C.K. Norwida odbył się recital „Kabaretu Moralnego Niepokoju”. Przed gwiazdą wieczora wystąpił wrocławski kabaret „Neonówka”, a ich doskonałe i przezabawne skecze rozbawiły, a zarazem rozgrzały cała publikę. Wśród kilkunastu zaprezentowanych numerów nie zabrakło oczywiście dowcipów politycznych oraz tych dotyczących pewnych sytuacji społecznych. Komicy parodiowali również niektóre programy telewizyjne i trzeba było przyznać, że wychodziło im to całkiem nieźle za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami ze strony roześmianej gawiedzi.

Po serii zaprezentowanych numerów i krótkiej zapowiedzi przyszedł czas na danie główne wieczoru, czyli „Kabaretu Moralnego Niepokoju”. Swoje przedstawienie zapoczątkowali oni skeczem o krzyżówce, który to rozpoczął prawdziwy „maraton śmiechu”, a właściwie był jego kontynuacją. Na szczególna uwagę zasługiwała charakteryzacja aktorów oraz zabawna mimika. W skład tematyki gagów wchodziły głównie codzienne sytuacje z życia wzięte, które to zaprezentowane przez komików tegoż kabaretu w krzywym zwierciadle, sprawiały wrażenie niesamowicie zabawnych. Zabawnych do tego stopnia, że publiczność wręcz zasypywała scenę salwami śmiechu łapiąc oddech, tylko w krótkich przerwach pomiędzy kolejnymi numerami. W całym przedstawieniu nie było bowiem ani jednego skeczu, który nie wywołałby entuzjazmu wśród widzów.

„Kabaret Moralnego Niepokoju” obecnie zalicza się do czołówki polskich kabaretów, co aktorzy bez problemu udowodnili dając doskonały popis swoich umiejętności przed jeleniogórzanami. Nie obyło się także bez bisu. Aktorzy postanowili bez większych namysłów na ponowne wyjście na scenę i zaprezentowanie jeszcze jednego skeczu. Recital zakończył się owacją dla aktorów, którzy również zrewanżowali się publiczności podziękowaniami.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Studium na początek

Motocykliści dla Niepodległej

Wypadek przy baniakach  

Jeleniogórzanka z szansą na tytuł Miss Polski

Odznaczenia PZN  

Kolizja trzech aut w Radomierzu

Już 50 lat razem

"Gorące przyciski" w autobusach MZK

Sonda

Wypalenie zawodowe należy uznać za chorobę?

Oddanych
głosów
1010
Tak
65%
Nie
28%
Nie wiem
7%