MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Recital "Kabaretu Moralnego Niepokoju"

Wiadomości: Jelenia Góra
Sobota, 18 grudnia 2004, 0:00
Aktualizacja: Środa, 8 lutego 2006, 16:30
Autor: DZ
Fot. DZ
W Teatrze Jeleniogórskim im. C.K. Norwida odbył się recital „Kabaretu Moralnego Niepokoju”. Przed gwiazdą wieczora wystąpił wrocławski kabaret „Neonówka”, a ich doskonałe i przezabawne skecze rozbawiły, a zarazem rozgrzały cała publikę. Wśród kilkunastu zaprezentowanych numerów nie zabrakło oczywiście dowcipów politycznych oraz tych dotyczących pewnych sytuacji społecznych. Komicy parodiowali również niektóre programy telewizyjne i trzeba było przyznać, że wychodziło im to całkiem nieźle za co zostali nagrodzeni gromkimi brawami ze strony roześmianej gawiedzi.

Po serii zaprezentowanych numerów i krótkiej zapowiedzi przyszedł czas na danie główne wieczoru, czyli „Kabaretu Moralnego Niepokoju”. Swoje przedstawienie zapoczątkowali oni skeczem o krzyżówce, który to rozpoczął prawdziwy „maraton śmiechu”, a właściwie był jego kontynuacją. Na szczególna uwagę zasługiwała charakteryzacja aktorów oraz zabawna mimika. W skład tematyki gagów wchodziły głównie codzienne sytuacje z życia wzięte, które to zaprezentowane przez komików tegoż kabaretu w krzywym zwierciadle, sprawiały wrażenie niesamowicie zabawnych. Zabawnych do tego stopnia, że publiczność wręcz zasypywała scenę salwami śmiechu łapiąc oddech, tylko w krótkich przerwach pomiędzy kolejnymi numerami. W całym przedstawieniu nie było bowiem ani jednego skeczu, który nie wywołałby entuzjazmu wśród widzów.

„Kabaret Moralnego Niepokoju” obecnie zalicza się do czołówki polskich kabaretów, co aktorzy bez problemu udowodnili dając doskonały popis swoich umiejętności przed jeleniogórzanami. Nie obyło się także bez bisu. Aktorzy postanowili bez większych namysłów na ponowne wyjście na scenę i zaprezentowanie jeszcze jednego skeczu. Recital zakończył się owacją dla aktorów, którzy również zrewanżowali się publiczności podziękowaniami.

Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Dolnośląskie obwody łowieckie

Nowy dyrektor WORD

Przed nami finał WOŚP

Nowy wóz dla OSP

Jeleniogórski polonez

Rondo bez dotacji

Śliskie Karkonosze

Pierwsza w regionie karetka dla zwierząt

Sonda

Dzień nauki polskiej - kolejne święto państwowe. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
469
Tak
18%
Nie
77%
Nie wiem
5%