MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Poniedziałek, 10 sierpnia
im. Borysa, Wawrzyńca

Recital Anny Dereszowskiej w listopadzie

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 24 października 2014, 8:33
Aktualizacja: 8:36
Autor: Manu
Fot. Organizator
15 listopada (w sobotę) o godz. 19.00 w Zdrojowym Teatrze Animacji, w ramach Festiwalu Aktorstwa Filmowego, aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna, a także piosenkarka Anna Dereszowska wykona największe przeboje o miłości m.in. “Miłość ci wszystko wybaczy”, “Sing sing” czy “Umówiłam się z nim na dziewiątą”. Recital nosi tytuł “Instrukcja obsługi kobiety”. Bilety: 50 zł. Rezerwacje tel.: 75–75–57–690 wew. 20 lub 512–219–907.

Anna Dereszowska to nie tylko aktorka, ale także piosenkarka. Śpiewała blisko osiem lat z zespołem Machina Del Tango, potem - głównie z repertuarem dla dzieci - występowała też z zespołem The New Art Ensamble. W 2011 r. wspólnie z Andrzejem Krzywym nagrała piosenkę na najnowszą płytę grupy De Mono. W duecie z Kubą Badachem zaśpiewała piosenkę, która ukazała się na płycie “Muzyka z serca” promującej kalendarz “Ladies&Gentlemen”. Jest także laureatką nagrody na Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze (2010), gdzie jej brawurowe wykonanie utworu “Aktrisa” podbiło serce widzów.

Z czasem Anna Dereszowska zaczęła myśleć nad doborem repertuaru. Wybór padł na Henryka Warsa, artystę okresu międzywojennego, znanego z przebojów “Ach śpij kochanie”, “Miłość ci wszystko wybaczy”, “Na pierwszy znak” czy “Sex Appeal”. W listopadzie 2011 r. ukazał się jej debiutancki album “Już nie zapomnisz mnie”.

Artystce podczas koncertu towarzyszyć będzie zespół Febus Wąsaty Trio. Członkami tej formacji są wszechstronni muzycy, którzy mają na swoim koncie wiele koncertów, płyt i nagród, choćby nagrodę Grammy dla Konrada Kubickiego. Nazwa grupy pochodzi z jednego z wierszy Wisławy Szymborskiej - “Kobiety Rubensa”.

Ogłoszenia

Czytaj również

"Piękna i bestia" w sobotni wieczór

Anka Leśniak. patRIOTki

O fontannie Donatella

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~ 24-10-2014 12:05
z całym szacunkiem co to za recital? ani wybitna wokalistka, ani własny repertuar... czy gdyby nie była 'sławną' aktorką ktoś by na to poszedł? zwykłe jechanie na popularności...
~ 24-10-2014 16:06
Jeleniogorzanie maja dziwna maniere oceniania koncertu,spektaklu czy tez innego wydarzenia zanim ono sie odbylo to dziwne i niezrozumiale.
~do 16:06 24-10-2014 23:32
Wyobraź sobie, że niektórzy słuchają muzyki w domu, czytają prasę, chodzą na spektakle i wiedzą kto jest kto. Czego z pewnością nie mozna powiedzieć o tobie. Pokazałeś niechcący swoje kompletne ignoranctwo. Nie wstyd ci?
~ 25-10-2014 21:42
Bardzo fajnie śpiewa Dereszowska i aktorką teatralną jest niezłą, o czym często zapominają lub nie wiedzą tego widzowie telewizyjni, a repertuar może być "własny" nawet jeśli opiera się na tzw klasyce.
~Adams 26-10-2014 19:28
Byłem kiedyś na recitalu tej pani i niestety poziom marny. Nie dość, że nic własnego, to jeszcze wykonanie zwyczajnie kiepskie. Nikomu nie polecam.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Skalne ławki pod Szrenicą

W planach łącznik Harrachov–Jakuszyce

Czytelniczka: drogo i brudno

Stalowe rumaki w Karpaczu

Most w Pilchowicach pod ochroną!

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
283
Tak
39%
Nie
57%
Nie wiem
5%