MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Wtorek, 11 sierpnia
im. Lecha, Zuzanny

Razem na wycieczkę z kandydatem

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Wtorek, 16 listopada 2010, 15:07
Aktualizacja: Środa, 17 listopada 2010, 7:34
Autor: Agrafka
Fot. Agrafka
Pierwsza z cyklu konferencji sztabu wyborczego Marka Obrębalskiego odbyła się dziś w Hotelu Baron. Zaprezentowane zostały dotychczasowe dokonania rewitalizacyjne Młynówki oraz Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Jeleniej Górze. Podobne spotkania mają być organizowane codziennie aż do piątku. W ramach swoistej autoreklamy kandydaci zaprosili dziennikarzy na wycieczkę.

Jej celem były miejsca, które – jak zaznaczono – swą świetność zawdzięczają właśnie dotychczasowej działalności ustępującego szefa miasta.

- Dziś, czyli 16 listopada obchodzimy imieniny naszej listy wyborczej nr 16 komitetu wyborczego Razem Dla Jeleniej Góry. Szesnastka jest dla nas szczęśliwą liczbą – powiedział Marek Obrębalski, obecny Prezydent Jeleniej Góry oraz kandydat na stanowisko prezydenta. – Szczęśliwa szesnastka, nasza lista numer szesnaście niesie ze sobą przesłanie bardzo ważne, a mianowicie, rozwój naszego miasta – dodał Miłosz Sajnog, zastępca prezydenta.

- Przez co najmniej dwudziestolecie ten właśnie zaniedbany teren Kanału Młynówka był przykładem totalnej niemocy ludzi, którzy twierdzili, że nie można tego terenu uporządkować. Ja podjąłem takie wyzwanie i pierwsze efekty już widać. W następnym roku zakończymy rewitalizację Młynówki oraz traktu pieszo-rowerowego, swoistego rodzaju pięknej miejskiej promenady wyposażonej w ławeczki i oświetlone tereny zieleni – powiedział Marek Obrębalski.

– Jestem przekonany, że będzie to wspaniałe miejsce dla relaksu oraz aktywnego odpoczynku dla mieszkańców Jeleniej Góry. Młynówka jest najlepszym i najczęściej pokazywanym w Jeleniej Górze zakątkiem, które było dowodem na niemoc moich poprzedników – usłyszeliśmy od kandydata.

- Ta inwestycja pokazuje, ile w tej kadencji udało się osiągnąć. Z tematem Młynówki mierzyli się czterej ostatni prezydenci Jeleniej Góry, żaden z nich nie był w stanie nawet dotknąć tego tematu i zacząć tutaj prac. To pokazuje ile w ciągu ostatnich czterech lat udało się w Jeleniej Górze zrobić. W przyszłym roku to miejsce będzie jednym z najładniejszych w mieście. Na końcu kanału Młynówki znajduje się wykorzystywany przez jeleniogórskich kajakarzy kanał odpływowy z elektrowni wodnej, na którym chcemy zrobić centrum sportów kajakowych – powiedział Miłosz Sajnog.

Mówiąc o Zespole Szkół i Placówek Specjalnych organizatorzy wycieczki powiedzieli, że chcą, aby wszystkie szkoły w Jeleniej Górze właśnie tak wyglądały, czyli miały wspaniałe elewacje, były odnowione i dostosowane w pełni do potrzeb uczniów niepełnosprawnych.

– W tej szkole zamontowano windy, przygotowano kompleks sportowy z bieżnią oraz boiskami wielofunkcyjnymi, oświetlony, umożliwiający uczniom niepełnosprawnym zajęcia sportowe i spędzanie wolnego czasu. Przy szkole funkcjonuje także internat bo młodzież przebywa tutaj w cyklu tygodniowym, dlatego też mają zapewnione cudowne warunki o których zawsze marzyli – poinformował Marek Obrębalski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Stanowisko T4B Ekotechnologie ws. modernizacji oczyszczalni w Mysłakowicach (sprostowanie)

Klasyki zjechały do Kowar

To było podpalenie

Komentarze (44) Dodaj komentarz

~papiś 16-11-2010 15:33
p. Marku schowaj sie bo i tak nie masz szans na fotel prezydenta za to co nam wszystkim obiecałeś a tego nie zrobiłeś . Głosuje na Roberta Prystroma , który ma wizje dla Jeleniej Góry i mieszkańców ;)
~~Zwolennik 16-11-2010 15:38
Pięknie Panie Marku - dzięki ludziom takim jak Pan którzy dzielnie kroczą w szeregach partii PO żyje się lepiej wszystkim :)
~Kola 16-11-2010 15:39
Papiś, kup se młotek.
~ja 16-11-2010 15:48
Od siebie - za Markiem Obrębalskim idą pieniądze, za Prystromem ci którzy nie mają na rachunki. Ktoś chce żeby głownym zajęciem prezydenta stały się spotkania z klientami MOPSów, a głownąpozycją w budżecie dofinansowywanie pomocy społecznej? Prystrom i inwestycje? Zapomnijcie - żaden inwestor nie włoży złotówki w miasto w którym rządzi człowiek zapowiadający na dobry początek wstrzymanie szeregu inwestycji - np: Tesco w Cieplicach i rewitalizacji Parku Zdrojowego. Dociera do Was jak idiotyczny program próbuje Wam sprzedać Robert Prystrom?
~ul. robotnic 16-11-2010 15:49
Inwestycja "Młynówka" była przygotowywana w poprzedniej kadencji, zawsze o nią zabiegał pan radny Jerzy Pleskot. Teraz są pieniądze, i inwestycja się rozpoczeła.P.Obrembalski ciągle tylko się chwali, a do tej pory nie wpuścił do miasta inwestorów stojących na granicach miasta, o których tak mówił CZTERY LATA temu. Wstyd.
~papiś 16-11-2010 15:55
do Kola . to jest właśnie człowiek który popiera PO , który pisze ,,kup SE młotek" ja zawsze myślałem, że pisze się SOBIE.
~emeryt 16-11-2010 16:41
....jest super oco wam chodzi...... lat temu cztery poważny obywatel , głupie skolarzenie M.O biegał po śniegu w okolicach J.ZO w poszukiwaniu sterfy ekonomicznej i co wyszło totalne zero. KADENCJA KOŃCZY SIE JEST MŁYNÓWKA PAROMATY,NOWA SYGNALIZACJA ........ I ZERO POZYSKANIA INWESTORÓW miejsc pracy ubywa.. a tu wojaże po hotelach .wstyd tylko , trzeba miec odwage ja nie nadaję się włodarza miasta
~ul. robotnic 16-11-2010 16:54
Projekt był przygotowany dawno dawno temu tylko nikomu nie udało się pieniędzy na ten cel pozyskać. Widać woleli własne kieszenie napełniać. Pan Robert tylko potrafi wstrzymywać i anulować. Jak on zostanie prezydentem to za 4lata ja będę startował:). Pan Marek wstąpił do szeregu PO tylko dlatego, że widział w tej partii to co większość Polaków. Obecnie on jak i inni ludzie w naszym kraju są zmęczeni obecnym rządem. Dlatego pewno większość zagłosuje na konkurencje (nie PIS).
~hmmm 16-11-2010 17:10
napiszcie jak dzis w sądem przegrała proces Jelonka ! I musi przeprosic J Pokoja za paszkwil haha i 10tys na caritas ma jeszcze wplacic
~jeszcze1 16-11-2010 17:20
w wielu oczach straciliscie wiarygodnosc i sprzedaz chyba spadnie
~_^^^ 16-11-2010 17:29
Kiedyś byłam za Nim, ale teraz już nie!!!! Wyprzedaje nasze kochane miasto i robi wszystko, żeby wykończyć tych "małych", czyli i mieszkańców (podwyzki czynszów - od marca ma być ponad 4 zł.za m2 a dąrzy do jeszcze wyższych) i drobnych przedsiębiorców!!!
~ja 16-11-2010 17:44
pewnie jakieś skarby wyprzedaje - te piękne zadbane mieszkania i kamienice, rewelacyjne place i rentowne fabryki.... Rozumiem że pogoda jest dzisiaj wstrętna, ciśnienie dobija i przeszkadza w myśleniu - ale litości............
~ 16-11-2010 17:52
Czy to prawda z tym przegranym procesem przez jelonke.com? Muszą przeprosić Łuzniaka i Pokoja ? Eee, jelonka napiszcie coś.
~Justyś 16-11-2010 17:54
Inni kandydaci Panu Obrębalskiemu nawet do pięt nie dorastają. Zawiła, Prystrom...śmieszni ludzie, jeden tworzy nierealny plan, a drugi blokuje wszelkie inwestycje, bo tylko by się sądził... Dajcie szanse Obrębalskiemu, a zobaczycie ile pozyska środków z Unii Europejskiej na inwestycje w Jeleniej Górze. Prawda jest taka, że ludzie nie wiedzą ile Pan Obrębalski robi dla Jeleniej Góry, ile trzeba się napracować nad projektami pozyskiwania pieniędzy z UE i ile jeszcze zrobi, jeśli damy mu szanse. Wybierzecie Zawiłę to zobaczycie jak Jelenia Góra będzie się cofać, zamiast rozwijać, a odkąd do władzy doszedł Obrębalski to coś się w Jeleniej ruszyło, coś się zmieniło, bo coś zaczyna się dziać i będzie się działo. Tylko ślepcy nie widzą, że Obrębalski zmienia Jelenią na lepsze! Jest grupa ludzi, która zawsze będzie miała biedę, bo nie potrafią uparcie dążyć do swoich celów, są mistrzami w narzekaniu...a wystarczy chcieć i konsekwentnie pracować nad sobą i swoimi kwalifikacjami, a znajdzie si
~małgoś 16-11-2010 17:55
Pan Prezydent chwali się Zespołem Szkół i Placówek Specjalnych ale tylko na Kruszwickiej a co ze szkołą specjalną na Grottgera budynek z zewnątrz i wewnątrz straszy! moje dziecko chodzi do tej szkoły i widzę jak się rodzice dzieci i nauczyciele męczą .Dzieci mają nie przystosowane klasy , schody w szkole tragedia,jak słyszę gdy Pan Dyrektor i Pan Prezydent się chwalą co zrobili dla szkoły to chce mi się z tej dziury wyjechać.
oskarl 16-11-2010 17:56
Baron, czyli Makieła. Nepotyzm polityczny jeszcze przed wyborami, a co będzie po wyborach. Pewnie taka przychylność dla swoich jak Józefa Kusiaka dla Hotelu „Jan”, albo jego szefa. Codzienna reklama hotelu pod którym gangsterzy się strzelali, ciekawe czy za darmo? Kandydaci tego tymczasowego komitetu nie byliby kandydatami, gdyby nie wkręcił ich do „polityki” (czytaj mafii) Robert Prystrom. Przed czterema laty nic nie znaczyli. Nie lubię i nie ufam Prystromowi, ale choć trochę spróbuję ludziom oczy otworzyć. Lider Wspólnego Miasta robi kolejny raz, a może dopiero teraz całkowitą popelinę. Myślałem, że jest moim i ludzi przyjacielem. On nie kocha chyba samego siebie. W tym kuriozalnym komitecie MO też miałem niby przyjaciół. To są przyjaciele mamony. Jak wszyscy kandydaci z wszystkich komitetów. Ci szczególnie nie zasłużyli na koryto. Bowiem wszyscy są „Razem dla mamony”. Zasługują na internowanie...
~Mieszkaniec 16-11-2010 17:58
Szanowni mieszkańcy Jeleniej Góry Zbliżają się wybory samorządowe 2010. Swoim głosem zadecydujecie o najbliższej przyszłości naszego miasta. Warto iść i zagłosować. A czemu to wam w krótkim skrócie postaram udowodnić. Posłużę się jednym bardzo ważnym ale i bolesnym dla każdego z nas argumentem a mianowicie tym co się dzieje z ceną wody i ścieków za rządów Prezydenta Obrębalskiego i jego protegowanego Prezesa Jastrzębskiego. Jak bardzo Spółka Wodnik rujnuje nasze domowe budżety nie będę się rozwodzić. Jak wiadomo ceny wody i ścieków rosną w Jeleniej Górze w zatrważającym tempie, znacznie przekraczając inflację. Każdy kto chociaż trochę interesuje się życiem publicznym i gospodarczym wie doskonale, że jest to efekt fatalnego poziomu zarządzania Spółką Wodnik. Oznacza to, że my mieszkańcy dopłacamy do zasobnej kasy tej Firmy po kilka milionów rocznie tylko z tytułu nadmiernego, monopolistycznego wzrostu cen. To nawet kilkaset złotych na rodzinę. Ale to nie wszystko. Obecnie Wod
~Mieszkaniec 16-11-2010 18:03
Zbliżają się wybory samorządowe 2010. Swoim głosem zadecydujecie o najbliższej przyszłości naszego miasta. Warto iść i zagłosować. A czemu to wam w krótkim skrócie postaram udowodnić. Posłużę się jednym bardzo ważnym ale i bolesnym dla każdego z nas argumentem a mianowicie tym co się dzieje z ceną wody i ścieków za rządów Prezydenta Obrębalskiego i jego protegowanego Prezesa Jastrzębskiego. Jak bardzo Spółka Wodnik rujnuje nasze domowe budżety nie będę się rozwodzić. Jak wiadomo ceny wody i ścieków rosną w Jeleniej Górze w zatrważającym tempie, znacznie przekraczając inflację. Każdy kto chociaż trochę interesuje się życiem publicznym i gospodarczym wie doskonale, że jest to efekt fatalnego poziomu zarządzania Spółką Wodnik. Oznacza to, że my mieszkańcy dopłacamy do zasobnej kasy tej Firmy po kilka milionów rocznie tylko z tytułu nadmiernego, monopolistycznego wzrostu cen. To nawet kilkaset złotych na rodzinę. Ale to nie wszystko. Obecnie Wodnik rozpoczyna zaczyna zadanie inwesty
~słoneczko 16-11-2010 18:13
oskarl skąd żeś sie urwał co ty wypisujesz , Ty masz mamone w głowie chyba, czegoś sie już naćpałeś. Najlepsi pisarze takiej bajki nie napisali haha;) zapisz się do monaru;) Nie znacie p. Prystroma a wypisujecie jakieś czarne scenariusze wg. jestem z okolic Jeleniej i patrze na to z innej perspektywy , jeżdżę co dziennie do Jeleniej i widze jak jelenia od 4 lat stoi w miejscu , Obrębała z Sajnogiem dopiero przed wyborami rozkopali miasto od maciejowej aż po sobieszów , to chyba troche za późno . Głosuje na p. Roberta Prystroma bo on jako jedyny ma wizje rozwoju Jeleniej Góry , zagłosujcie a przekonacie się ;)
~ja 16-11-2010 18:19
nie zagłosujemy, nie chcemy poczuć na własnej skórze socjalizmu w wydaniu inżyniera od wodociągów.
~misiek19 16-11-2010 18:27
chyba synek nie korzystasz z nich albo za dużo zarabiasz skoro tak wyśmiewasz inżyniera od wodociągów ale to Twoja sprawa ,pomyśl że są też starsze panie na rencie , których nie stać by płacic tyle za wode, gdzie leki i reszta opłat. zgadzam sie z ,,słoneczko\" i głosuje na Prystroma
~WYBORCA ! 16-11-2010 18:33
Przejdz się po ,,PIĘKNIE" zrewitalizowanej Alei Wojska Polskiego a i nie zapomnij zabrać tam turystów. Jak już to zrobią wtedy mogą iść nad Młynówkę na... Jak łykną filiżankę ,,świeżej " wody z Młynówki no to wtedy to już im (turystom) zaproponuj zwiedzenie castoramy,Tesco ,Lidla ,Biedronki,Grerfura,Aldi ,Netto itd. Zaproponuj tym turystom rowery. Powiedz im ,że mają poruszać się tylko po ścieżkach. Nie zapomnij tym ,,turystom " objaśnić ,że w tych marketach pracują bardzo wykształceni ludzi za godziwą stawkę itd
~ja 16-11-2010 18:34
myślę o starszych paniach na rencie - dla nich właśnie najważniejszy jest rozwój miasta i jego bazy podatkowej. Tylko bogate miasto stać na takie fanaberie jak dodatki dla najuboższych. A miasto Prystroma będzie biednym miastem biednych ludzi. Biedne miasta prędzej czy później łupią swoich biednych mieszkanców, bo biednym miejskim spółkom grozi bankructwo. Poniał?
~słoneczko 16-11-2010 18:47
panu Prystromowi zależy na jeleniej ,skoro tyle lat się już stara . wiadomo że przez 4 lata wszystkiego nie zrobi ale gdy będzie dobrym prezydentem to wybierzemy go drugi raz by dokończył to ,co zaczął ;) bo po 4 latach nie będzie się chwalił takimi inwestycjami jak castorama,Tesco ,Lidl ,Biedronka,Grerfur,Aldi ,Netto itd. tylko halami sportowymi ładnymi drogami , wyremontowanymi budynkami czy nowymi miejscami pracy ale nie typu tesco .
~do JA 16-11-2010 18:55
Zawiła to może... zapalić fajeczkę i poczytać książeczkę.
~Obywatel 16-11-2010 19:00
Marku Obrębalski tysiącom ludzi w Jeleniej Górze potrzebne są nowe miejsca pracy a nie kolejne sklepy w których i tak nie mają za co kupować a nierzadko szukają jedzenia w śmietnikach lub szukają złomu by sprzedać na skupie.
~sylwusia 16-11-2010 19:21
Na pewno nigdy więcej pana Obrębalskiego,nigdy ,przenigdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
~znalezione 16-11-2010 19:28
http://www.youtube.com/watch?v=L_A8Ro8KsNw
~irenka 16-11-2010 19:44
Panie Obrębalski! Trzeba pomysleć o tym jak się zyje mieszkańcom Jeleniej Góry, jaka jest srednia płaca w mieście, ile jej brakuje do średniej krajowej. Czy ludzie godnie zarabiają? Czy wystarcza im na "życie"? Ja po 20 latach pracy w jednym miejscu zarabiam 60% tego co zarabialam zaczynając pracę, gdy nie miałam wtedy jeszcze doświadczenia na tym stanowisku, na którym jestem obecnie! Jak Prezydent dba o społeczeństwo, że ludzie zamiast awansować i dostawać podwyzki zarabiają mniej niż nowo przyjęci do pracy!!! Skandal !!!
~ 16-11-2010 19:47
Jak to miło przenieść stanowisko pracy z Ratusza do przytulnego Barona,mam nadzieję ze koszty ponosi Pan z własnej kieszeni a nie z kasy przeznaczonej na pomoc dla najuboższych tego regionu???a tych jest całkiem niemało-może warto przemyśleć własne postępowanie??
~paradise 16-11-2010 20:25
Never more Pokój i Łużniak, oraz Zawiła! Szkoda ze info o ponad 1 mln zł zniknął. Komuna wróciła w POstaci partii miłości
~ikarus 16-11-2010 20:25
co Bozenka ?przyzwyczaiłaś sie do władzy razem z Sajgonem.A może by tak do Wietnamu? na pola ryżowe. Ps.Makieła dokąd teraz się przeniesiesz?
~ohinek 16-11-2010 21:17
Nie da się ukryć, że p. Obrębalski zdobył stanowisko prezydenta Jeleniej Góry z poręczenia PO m.in. dzięki Marcinowi Zawile. Dostał też w spadku po poprzednich ekipach cała masę ciekawych projektów. Dla przykładu Młynówka - sprawa naprawdę ważna bo odmienia slamsowe zaplecze centrum Jeleniej Góry - tak naprawdę "uruchomiła" dość dawno temu ówczesna prezydent Zofia Czernow. Tak samo było z termami cieplickimi. Odwierty z których za jakiś czas BĘDZIEMY korzystać sfinansowano i wykonano za czasów Z. Czernow. W sumie M. Obrębalski zupełnie nie ma się czym pochwalić.
~haha 16-11-2010 21:22
Ty słoneczko jak Ty zagłosujesz na Prystroma skoro jesteś z okolic Jeleniej? Masz takie pojęcie o prawie wyborczym jak Prystrom o rządzeniu miastem.
~do Justyś 16-11-2010 21:26
Ty nie tylko jesteś ślepa, ale ptasi rozumek nie pamięta co mówił Obrempałski cztery lata temu i co zrobiono w poprzednich kadencjach.Ponad CZTERDZIESCI MILIONÓW EURO pozyskano tylko na jedno zadanie związane z budową Zakładu Uzdatniania Wody, rozbudową Oczyszczalni Scieków i budową nowej ka...lizacji. P. Obrębalski kontynuuje większośc rozpoczętych zadań. Więc nie kłam babo.
Piipi Jelonkowa 16-11-2010 21:33
..do -[ ~Paradise] .. dziwne,że ta inf.znikneła ! Jeszcze wczoraj przy wieczornym werbowaniu kandydatów Pani Bozena Wachowicz-Makieła potwierdziła przyznania z funduszy unijnych 1.495 431,88 dla Jerzego Pokoja
~do 19:28 16-11-2010 22:17
niezły filmik na youtube, pan Marek nieźle się kołysze :)
~hahaha 16-11-2010 23:17
Filmik na YT the best,M.O.niczym kwach swego czasu na Ukranie;)
~kiki2 16-11-2010 23:20
Miało być pięknie, a jest jak zawsze. Kiepsko z zarządzaniem tym miastem. Najpierw asfalt a dopiero potem kanał i woda - chyba nie taka kolejność? I kto podejmuje takie uchwały, Rada, prezydent, prezesi, dyrektorzy? To jest pytanie do kandydatów. Znów słychać o turystyce, ścieżkach rowerowych i poprawie stanu dróg, a połowa Cieplic i Sobieszowa "siusia" do rzeki. OOO!!!! Jak przyjemnie będzie wypoczywać z rowerkiem nad jej śmierdzącymi brzegami :(
~słoneczko 17-11-2010 0:09
do haha. musze Cie zadziwić ale mam troche pojęcia ponieważ od dzisiaj głosuje w jg , mam takie prawo przyznane przez ratusz bo jestem zameldowany czasowo w jg więc nie wciskaj że sie nie znam . teraz powinieneś powiedzieć że jeśli sie znam to p. Prystrom też sie zna
~Kubicusss 17-11-2010 0:10
filmik dobry :) swój chłop z prezydenta ale ciekawi mnie jak bardzo zawiła się zeszmaci jeszcze podczas tej kampanii. Co jeszcze wymyśli żeby ośmieszyć do niedawna swojego kolegę. Widać że filmik kręcony przez byłych kolegów prezydenta teraz obawiają się że mogą przegrać to będą wyciągać wszystkie brudy ci partyjniacy z PO nie mają godności..... a Zawiła to taki Palikot jeleniogórski .... takim już dziękujemy.
~LJ 17-11-2010 8:27
Wczoraj odbyła się debata prezydencka w gimnazjum nr. 4 czyżby redakcji to umknęło. Pan Obrębalski nie bardzo mógł się obronić przed pytaniami z sali np. hipoteka na sprzedawane mieszkania komunalne.\ Oczywiście, co już mnie nie dziwi robi kampanię za nasze pieniądze przyjeżdżając służbowym samochodem, czy to nie jest wstyd.
~bErNArD__05 17-11-2010 8:34
No oczywiście najlepiej głosować na tych którzy mają wizję.. najlepsze ulotka jednego mistrza świata który napisał w swojej ulotce że chce UWAGA! WSPÓŁPRACOWAĆ Z MŁODZIEŻĄ Z RODZIN NORMALNIE ROZWIJAJĄCYCH SIĘ! sKANDAL a co z dzieciakami z Pekinu co są gorsze? TRZEBA GŁOSOWAĆ NA KAŻDĄ LISTĘ POZYCJE OD 5 W GÓRĘ! NIE MA CO SIEDZIEĆ NAD TYMI JEDYNKAMI LIDERAMI ZA 2 grosze!
~telik 18-11-2010 10:28
Panie Prezydencie Obrębalski wszystko ładnie Pan mówi, ale zapomniał Pan o mieszkańcach w Jeleniej Górze brak jest żłobków, jeden na całe miasto, brak szansy na wpis. Kolejną kłodą są zamontowane parkometry, pracuje w centrum, aby zarobić na parkowanie samochodu musze szukać innej pracy, (co w naszym regionie graniczy z cudem). Wiec wciskam się jak inni na prywatne posesje – By żyło się lepiej. Brak w naszym mieście jest przemysłu nie wspomnę o handlu, ulica 1-go Maja to same Banki bo jedynie je stać na tak wysokie czynsze, dlatego na zakupy wszyscy jeżdżą do Wrocławia lub Zgorzelca. Zwykły kowalski nie ma szans na wynajęcie lokalu i na własny mały biznes. Widać to po cenach w nowym galerii. Życzę wygranej kampanii dla mnie Pan już miał szanse i jej nie wykorzystał

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Wstrzymane prace przy oczyszczalni ścieków

Stalowe rumaki w Karpaczu

Zamienili przejście w parking

Papierosowy gang rozbity

Czytelniczka: drogo i brudno

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
487
Tak
39%
Nie
55%
Nie wiem
6%