MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 26 września
im. Łucji, Justyny

Razem dla Jeleniej Góry: „Partyjnictwo to nowotwór!”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 18 października 2010, 15:42
Aktualizacja: Sobota, 23 października 2010, 11:55
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Przedstawiciele różnych środowisk stolicy Karkonoszy wystartują z list Komitetu Wyborczego Wyborców „Razem dla Jeleniej Góry”. Jego zwolennicy dziś z – udziałem inicjatora ruchu prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza – zebrali się, aby zamanifestować poparcie dla Marka Obrębalskiego, kandydata na prezydenta naszego miasta.

– W ostatnich wyborach Marek Obrębalski i ja byliśmy po przeciwnych stronach barykady, ale rok temu uznaliśmy, że jeśli chodzi o sprawy jeleniogórskie myślimy tak samo – powiedział na początek konwencji KWW „Razem dla Jeleniej Góry”, która odbyła się w hotelu Mercure, Miłosz Sajnog, zastępca prezydenta i kandydat do rady miasta.

Dodał, że dzięki temu porozumieniu udało się w ciągu roku przygotować miasto do przyjęcia ogromnych środków unijnych, co pozwoliło na niespotykany w najnowszej historii rozwój i ruch inwestycyjny w Jeleniej Górze. Podkreślił, że poparcie dla takiej postawy wyraziło wielu mieszkańców, którzy chcieli działać dla dobra miasta i regionu ponad partyjnymi podziałami.

– Mówię do was z jednego z najpiękniejszych, jeśli nie najpiękniejszego miejsca na Dolnym Śląsku – powiedział gość konwencji Rafał Dutkiewicz, prezydent Wrocławia. Dostał od zebranych oklaski. Zaznaczył, że założony przez niego ruch zyskał poparcie wielu znanych działaczy i samorządowców. Część z nich dotarła dziś do stolicy Karkonoszy. Był, między innymi, prezydent Bolesławca Piotr Roman.

Rafał Dutkiewicz wyraził zaniepokojenie, że po 20 latach samorządności lokalnej wielu polityków chce „zagrabić” pole działalności społecznej kierując się tylko dobrem reprezentowanych przez siebie partii. Zachęcił też do głosowania na Marka Obrębalskiego. – Byłem w mieście, widziałem. Mój syn powiedziałby „szacun”! – dodał szef Wrocławia.

Przedstawiono kandydatów z regionu jeleniogórskiego do Sejmiku Wojewódzkiego. Listę otwiera Marek Obrębalski. Są na niej: Jerzy Zieliński, Wiktor Marconi, Adam Balcer, Ryszard Wach, Szymon Pacyniak i Bogusław Szeffs. Jeśli Marek Obrębalski zostanie wybrany na prezydenta miasta, automatycznie zrzeknie się ewentualnego mandatu do Sejmiku Wojewódzkiego.

Marek Obrębalski w swoim przemówieniu nawiązał do 20.lecia samorządu w Polsce. – Wtedy samorządy działały na zupełnie innych zasadach: miastami rządziły zarządy, a ich szefów nazywano prezydentami. Dziś prezydent ma osobistą odpowiedzialność za to, co w mieście się dzieje – powiedział.

Dodał też, że Jelenia Góra przeżywa obecnie dobry okres. Udało się znaleźć finansowanie dla wielu oczekiwanych inwestycji nie nadwyrężając budżetu, który jest zadłużony na 12 procent przy 60 dopuszczalnych przez konstytucję. Marek Obrębalski przypomniał, że kiedy obejmował urząd, dług wynosił około 30 procent.

– Nie brakuje jednak osób, które są niezadowolone z tego stanu, z tego, że w Jeleniej Górze będą w końcu termy i inne oczekiwane inwestycje – mówił Marek Obrębalski. Zaapelował, aby w samorządzie nie kierować się z góry wyznaczoną linią partii, ale interesem miasta. – Partyjnictwo to nowotwór! – zaznaczył.

Miłosz Sajnog wyczytał listy kandydatów na radnych. W sumie z KWW „Razem dla Jeleniej Góry” wystartuje 35 osób. Liderami list są: Miłosz Sajnog, Bożena Wachowicz-Makieła i Józef Zabrzański, który do komitetu przyszedł z Prawa i Sprawiedliwości. Wśród kandydatów znajdują się przedstawiciele różnych środowisk.

Liczna jest reprezentacja sportowców: choćby Małgorzata Myćka, Marzena Stochaj, Artur Czekański, Leszek Oleksy, Mirosław Wieczorkiewicz. Są kupcy: Danuta Wójcik (była przez kilka miesięcy radną Wspólnego Miasta), Jan Gniadzik, Piotr Piątek.

Są ludzie związani z edukacją, choćby były kurator oświaty w Jeleniej Górze i ex-dyrektor Budowlanki Andrzej Szustak. Nie brakuje tych, którzy w poprzednich kadencjach byli już w radzie: Zygmunta Jankowskiego (w latach 1998 – 2002 radny SLD) oraz Józefa Rypińskiego (w poprzedniej kadencji reprezentował środowiska katolickie).

Są też przedstawiciele młodzieży: Stanisław Fejdych, Paweł Mierzwiński, Grzegorz Bielewicz. Sporo kandydatów to panie, oprócz wymienionych startuje była naczelna pielęgniarka szpitala wojewódzkiego i jego rzeczniczka Irena Godlewska, Lidia Jamer, Anna Bałkowska, Katarzyna Krupianowicz, Anna Dec Zet.

Z wyrazami poparcia zwrócił się do zebranych wiceszef rady powiatu Marek Mikrut, który jakiś czas temu zrezygnował z członkostwa w Platformie Obywatelskiej. Poinformował też o zawiązaniu się lokalnych komitetów wyborczych, które wesprą działania Dutkiewicza. KKW „Razem dla Jeleniej Góry” będzie wydawał gazetkę, w której przedstawi poszczególnych kandydatów do rady miasta i sejmiku.

Jak nas poinformował Wiktor Marconi, współwydawca Tygodnika Jelonka.com, w związku ze startem w wyborach udał się z dniem dzisiejszym na bezterminowy urlop i zawiesił swoją działalność wydawniczo-publicystyczno-dziennikarską na łamach portalu i tygodnika Jelonka.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Radni Koalicji Obywatelskiej zdecydowali – chcą połączyć muzea

Niebezpiecznie na Krośnieńskiej

Powstaje rondo w Mysłakowicach

Komentarze (68) Dodaj komentarz

~noto 18-10-2010 16:34
to gdzie w końcu Obrębalski startuje????
~bezdomny 18-10-2010 16:35
Racja ....Partyjniactwo to nowotwor !! wiec dajcie sobie na luz Was czas juz minal Pora na normalnych dzialaczy bez ukladow a nie klakierkow a Dutkiewicz niech sobie wezmie Obrebalskiego do Wrocka ale niech uwaza bo nowotwor jest.......zarazliwy.Wiec szacun ale......pora wyleczyc tych chorych na nowotwor wiec zycze zdrowka:)
~wykrzywryjek 18-10-2010 16:36
Fejdych, Bielewicz, Wójcik, Piątek to zbieranina ze "Wspólnego Miasta", 4 lata temu. Kolejne wybory, kolejny raz szansa na stołek, to się odrodzili cwaniacy. A ich dokonania są iście imponujące... ;)
~kjk 18-10-2010 16:42
Pacyniaka to mu już znamy. Jemu lepiej się nie narażać, jest ze zgorzelca. To nie nasze środowisko. Strach sie bać!!! lepiej dać sobie z Pacyniakiem spokuj. w ilu to on już był ugrupowaniach?????
~!!! 18-10-2010 16:44
Danuta Wójcik odeszła z RM przez zaszłosci prawne a jej miejsce zajęła Ewa Duziak. Wskutek mylnego liczenia głosów mandat na rzecz G.Malczuk straciła D.Dobek.
~Adam Karczuk 18-10-2010 16:45
Super !! brawo !! bardzo dobra decyzja Panie Piątek i Panie Bielewicz że zostawiliście tego oszołoma Prystroma !!
~:))) 18-10-2010 16:47
BRAWO!!! BRAWO!!! BRAWO!!! BRAWO!!! BRAWO!!! BRAWO!!!
~jojo256 18-10-2010 16:49
W zeszłej kampanii Marka Obrębalskiego otaczali poważniejsi ludzie, ale w tym roku to cieniuuuuuuutko.
~Kubicusss 18-10-2010 16:49
Gratulacje i powodzenia !! wiem że możecie coś zrobić w tym mieście popieram !!! Bardzo fajnie że Pan Dudkiewicz wspiera nasze miasto !!! SUKCES GWARANTOWANY !!!
~... 18-10-2010 16:53
Wydawca Jelonki startuje w wyborach ?. Ciekawa sytuacja :)
~wrocek9 18-10-2010 16:54
To mamy teraz obcych agentów. Widziałem bilbordy Sajnoga \"popieram Rafała Dutkiewicza\". Obrembalski podobnie. Jak ci panowie nie mogą zdobyć poparcia na miejscu to muszą go szukać gdzie indziej. myślałem, że oni są mocniejsi i potrafią coś oryginalnego wymyśleć.
~Renata 18-10-2010 16:56
Na pewno dam szansę na kolejna kadencję Prezydentowi Obrębalskiemu ciesze się że na listach znalazły się kompetentne osoby !! I ktoś wyżej napisał że jakieś osoby odeszły ze Wspólnego Miasta miały racje bo Pan Prystrom to bajkopisarz.
~wybór 18-10-2010 16:57
Niech w końcu skończy się era partyjnych kacyków ,sługusów,lizidupów i picerów.Może to w końcu początek jakiejś normalności w naszym mieście i Kraju.
~czcz 18-10-2010 16:58
Czy właściciele mediów powinni startować w wyborach. Teraz będziemy mieli JELONKĘ WYBORCZĄ, Że zacytuję poprzednika: BRAWO!!! BRAWO!!! BRAWO!!! BRAWO!!! BRAWO!!! BRAWO!!!
~wrocek9 18-10-2010 17:03
To mamy teraz obcych agentów. Widziałem bilbordy Sajnoga \"popieram Rafała Dutkiewicza\". Obrembalski podobnie. Jak ci panowie nie mogą zdobyć poparcia na miejscu to muszą go szukać gdzie indziej. myślałem, że oni są mocniejsi i potrafią coś oryginalnego wymyśleć.
~kamilerokitn 18-10-2010 17:05
To że Pan Markoni zdecydował się ztartować wielkie gratulacje uważam że ten człowiek może coś zrobić dla naszego miasta. Co do Pana Obrebalskiego i do Pana Sajnoga popieram i ciesze się że się dogadaliście dla dobra naszego miasta. Więc dziś już wiem na kogo głosować :)
~jakto 18-10-2010 17:07
Czy pan Marek Obrębalski startuje na prezydenta Wrocławia
~jakto 18-10-2010 17:19
Czy pan Marek Obrębalski startuje na prezydenta Wrocławia
~ilefen 18-10-2010 20:46
Generalnie rzecz biorąc - padaka a nie szacun nie potrafił zrobić nic sensownego w tym mieście więc podpiera się autorytetem z wrocławia, Panie Marku daj Pan spokój! Już Pan pokazał co Pan potrafi - dziękujemy!
~re ilefen 18-10-2010 21:04
Obrębalski nic nie zrobił?? To Ty chyba nie mieszkasz w naszym mieście
~AL 18-10-2010 21:16
Ob.Rebalski musi odejść! Bo nie wiem czy starczy mu sił na kadencję, po tej chemioterapii, ktorą wyleczyl partyjny nowotwor! Nie wiem tylko, czy byly to ziółka, dopalacze, czy może prozaiczna czysciocha!!!!
~lew 18-10-2010 21:17
pan Marconi, to ten od Jelonki? Czyli Jelonka się upolityczniła?
~RdJG 18-10-2010 21:18
Witam .Ile sarkazmu w wypowiedziach członków W.M oj popłaczę się chyba. Zazdrośni-wściekli jestescie ze najlepsi od Was uciekli!?! Powiem tak ŻAL MI WAS!!.Jedni zwiali do PIS-u inni do PO inni jeszcze do KWW Razem dla Jeleniej Góry a u Was kto został??? Oj jaka polityka wewnętrzna w W.M takie końcowe plony. Pozdrawiam
~kameleoni 18-10-2010 21:21
Po tym co widzę i czytam to na starcie p.Obrębalski i ta ekipa PRZEGRAŁA WYBORY. większość tej ekipy to partyjniacy/ byli a może i obecnych ugrupowań/.
~AL 18-10-2010 21:27
Co ty! Caly Wroclaw wylepiony jest plakatami "Popieram Ob.Rębalskiego - Rafał Dudkiewicz" Przecież to nieskazitelni i uczciwi politycy i powinni sobie odpłacać tym samym!
~wie39 18-10-2010 21:46
żadnych obrębalskich,sajnogów,prystromów czernowów i czerkasowów...i kusiaków oczywiście.ci ludzie się nie sprawdzili i won od koryta!
~KaziuK 18-10-2010 21:50
Leci teraz taka reklama w radiu Eska "Mamy Wrocław w du...e" I w 100% się z tym zgadzam. Mamy tam też Dutkiewicza, Marka, Miłosza i tą całą zgraję "apolitycznych" cwaniaków. 4 lata wystarczyło żeby się poznać na Trąbalskim.
~komuch 18-10-2010 21:50
<i> Przepraszam, pomyliłem z inną radną. KP </i>
~socjolog 18-10-2010 21:58
Robert, na własnej piersi wyhodowałeś nowotwory, które Cię zażrą. Z niebytu wprowadziłeś hieny jaskiniowe na salony i to się zemści. Polityka nie zna pojęcia wdzięczności. Znam to z autopsji. Ale koktajl Mołotowa! Od PZPR do LPR. I oni będą mieli jeden spójny program wyborczy? Byle do koryta. Jeden plus, że Obrębalski nie startuje do Rady Miejskiej Jeleniej Góry. Nie podbije sieczce procentów. Drugi, że Wspólne Miasto startuje. Jest szansa, że żadna kanapa się nie dostanie. Jelenia Góra gore. Obrzydliwe.
~M_ek 18-10-2010 22:12
Jak dla mnie, to życzę wszystkim w/w udanego startu i mam nadzieję, że ich meta będzie barrrrrrrrrrrrrrrdzo daleko od Jeleniej Góry.
ross222 18-10-2010 22:12
'Wiktor Markoni udał si na urlop', to znaczy ,że nie będzie miał wpływu na zamieszczone treści na łamach Jelonki????? Ale ściema !!! Już od kilku dni było widać w którą stronę będzie zmierzał Wasz portal. heheh kłamstwo.
~bang 18-10-2010 22:17
"Udało się znaleźć finansowanie dla wielu oczekiwanych inwestycji nie nadwyrężając budżetu, który jest zadłużony na 12 procent przy 60 dopuszczalnych przez konstytucję. Marek Obrębalski przypomniał, że kiedy obejmował urząd, dług wynosił około 30 procent." - czy to jest prawda?
~Może Jutro 18-10-2010 22:37
Jeżeli widzę komentarz ze słowem "Dudkiewicz" popierający Dutkiewicza, to wiem, że na 100% jest to Grzegorz Bielewicz. Np. taki Kibicusss i kamilerokitn to na bank Bielewicz, którego rola w tej kampanii ogranicza się do wypisywania komentów na forach i siania prezydenckiej propagandy sukcesu.
~:lew,ross222 18-10-2010 22:47
o ile mi wiadomo, pan Marconi nie jest udziałowcem w portalu Jelonka.com, zarzuty o upolitycznieniu są absurdalne, a skoro udał się na urlop i nie udziela się, to chyba najlepiej o tym świadczy, że gra fair
~raz zdrada 18-10-2010 22:50
Zbieranina ludzi którzy liczą na... no właśnie na co ? Co może łączyć ludzi o katolickich korzeniach i utożsamiającymi się z wiarą i osoby z SLD, które za nic mają pewne wartości? Jak wytłumaczą się kandydaci którzy zabiegali o względy Kościoła na głowie stawali aby uzyskać poparcie proboszczów a teraz startują w jednej listy z osobami gardzącymi wartościami chrześcijańskimi. Panowie Józefowie czy obecnie popieracie postulaty antykościelne ? NIE FARBOWANYM LISOM.
~zniesmaczony 18-10-2010 22:56
i jak tu poznać farbowańców, a z tym urlopem wydawcy to jakaś totalna farsa i żenada
~stanleyowsky 18-10-2010 22:57
Zagłosuję na P. Marconiego, ale niech załatwi, żeby w sklepie firmowym można było kupować płytki nie tylko na "paczki" ale na sztuki... Bo ja tylko tam kupuję płytki i zawsze mi kilka zostaje z każdej kuchni czy łazienki. A przecież im w fabryce będzie bez różnicy jak na palecie będzie jakaś otwarta paczka do dobierania sztuk. Wtedy dopiero poczuję, że ten Pan dba i troszczy się o ludzi. Bo taka sprzedaż na paczki to tylko troska o własną kieszeń.
~do: lew,ross 18-10-2010 23:00
Może Marconi nie jest udziałowcem, ale w "redakcja" stoi jak byk, że jest wydawcą :P Wydawca: Jelonka.com Marconi T...z Sp. J.
~do zniesmacz 18-10-2010 23:02
jaka farsa? Wiktor Marconi pracował w portalu jako dziennikarz jak każdy inny dla HSG który jest właścicielem internetowej Jelonki.com, ponieważ kandyduje, poszedł na urlop, proste, nie? na samym dole strony pisze to wyraźnie...
~uchcha 18-10-2010 23:06
To znowu jacyś przebierańcy. Obębalski powinien się poważnie zachowywać i wrócić na uczelnie. Jako prezydent robi krzywdę miastu i sobie.
oskarl 18-10-2010 23:11
Dutkiewicz strzelił sobie gola do własnej bramki. Wyobrażacie sobie, że In vitro, Radio Maryja, AA, siądą przy jednym stole i będą się obejmować i kochać przez cztery lata? Jak Hare Kryszna? Że zwolennicy budżetówki, wolnego rynku i konserwatyści będą mieli jedno zdanie? Toż zaraz po wyborach będą wielkie ucieczki. Jak z Louisem de Funes. Już dali próbkę swoich możliwości w tej kadencji. Kameleony. Ten mezalians jest żenujący. Wstydźcie się i miejcie honor. Zrezygnujcie z tego pędu do żłobu ludzie bez wartości! J bym wziął do kompletu Kusiaka, Łojka, Łużniaka, Papaja i tą od psów bezdomnych. Byłaby jedna lista i nie byłoby problemu. Chyba, że z liderowaniem;-)
~Parkingowy 18-10-2010 23:33
P.Marek O. sprzedał się Niemcom. Likwiduje parkingowych i w zamian będą PARKOMATY od niemieckiej firmy. Nasi pójdą na zieloną trawę , a dochód z Parkowania 60 % zabiorą NIEMCY. To jest troska ??? Parkometru ustawiają nawet obok prokuratury ,sądu i aresztu i nawet na ul. Chełmońskiego BRAWO
~KasiuniaZab 19-10-2010 0:08
Ostatnio oglądałem wywiad z Prystromem i mówił że z jego organizacji odeszło tylko 5 osób. Jakoś widzę że inteligentny trzon organizacji odszedł za Sajnogiem. Wspólne Miasto teraz to pewnie te dzieciaki z gimnazjum i liceum.
~wykrzywryjek 19-10-2010 0:12
@ 22:37 Zgadzam się z Tobą, G. Bielewicz zdaje się już zakończył studia zaoczne we Wrocławiu, ale inteligencją nie błyszczy, znajomością ortografii również. Tak samo p. Wójcik, jak można być tak niekumatą kobietą. O losie, do tego Fejdych, nie tak dawno w Młodzieżówce WM, teraz radny ??? I Piątek, ale on to po porażce 4 lata temu zniknął na te 4 lata, i teraz znów liczy na "coś". Bez komentarza ;)
~kret 19-10-2010 0:13
parówa na prezydenta
~Uchachany 19-10-2010 0:17
To co ? Dutkiewicz przyjechał promować farbowańców, zdrajców i pilnujących swoich interesów przekupnych dupków. Najlepiej niech wygrają wybory wtedy za cztery lata nie będzie już po co wybierać bo nie będzie do czego. Ale kiedyś za to przyjdzie wa zapłacić... a może już nie długo.
~bernard69 19-10-2010 0:23
Panie Obrębalski, a gdzie ten zimowy orlik dla dzieciaków? Tylko sie Pan nie napusz tak jak ostatnio w tv bo kiepsko Pan wygladasZ! Żałoba! Dosłownie zacnie w hotelu mercure było a nie dało rady wpomóc państwo i iśc do muzeum albo do teatru czy filharmoni? No pewnie lepiej zapłacić prywatnej firmie niż miastu! POGRADA PANIE... O !! NAJLEPIEJ NIECH WYGRA ROBERT!
~zniesmaczony 19-10-2010 0:31
taaa a może też poszedł na urlop i już nie będzie wydawcą Jelonki, a nazwa spółki zmieni się na Jelonka.com Marconi (na urlopie), T...z (w pracy) Spółka Jawna...?
~Greg 19-10-2010 5:42
"SsajNóig" ? Who is On ?
~niezłe jaja 19-10-2010 6:52
niezłe jaja z tym Dutkiewiczem. Czyj to był pomysł żeby w wyborach lokalnych podczepiać się pod prezydenta miasta KTÓRE KKONSEKWENTNIE NISZCZY JELENIĄ GÓRĘ.
~JELLLY 19-10-2010 7:57
No wreszcie, JELENIA GÓRA DZIELNICĄ WROCŁAWIA
~Lee 19-10-2010 7:58
Partyjniactwo? Marek Rębalski - wieloletni działacz samorzadowy,nigdy w żadnej partii!! he! heeeeee!!!! heeeeeee!hiiiiiiii!!!!!heeeee! Zbiera na wymioty na uczciwośc! Gościu możesz patrzeć w lustro?
~pytająca 19-10-2010 8:39
Obrembalski, a w PZPR to był!
~Dziękujemy!! 19-10-2010 9:46
Cóż za metamorfoza. Pan Prezydent mówi głośno o chorobie, na którą sam do niedawna niedomagał. A tu proszę! Ozdrowienie! Ale ten apel - "nie dla wszystkiego co nie z kotliny" pokazuje jasno i wyraźnie: tylko Robert Prystrom. Z drugiej strony to "szacun", że miłościwie nam panujący tak promuje jedynego niepartyjnego konkurenta. Dziękujemy, Panie Prezydencie - lokalny patriotyzm na najwyższym poziomie!!!
poprawna1 19-10-2010 9:53
Kto sfinansował ten kabaret? Tu mogą zadziałać jedynie pieniądze i członkowie rodzin klownów. Zapamiętajcie te nazwiska, zwłaszcza tych „inteligentów”, którzy legitymizują z końca śmiesznych liderów. Co to się porobiło z tymi upadłymi partyjniakami. Ja bym zmieniła nazwę tego komitetu na KWW Próżnych Ludzi. Skład został zebrany z łapanki. Tych ludzi powinno się na starcie zamknąć w ośrodkach odosobnienia, a nie wpuścić do samorządu. Jelenia tak się rozwija, że miasto się wyludnia. I jak tu może być dobrze w Polsce, jak ideą dojścia do władzy jest ustawienie siebie. Jeśli choć jedna osoba z tego przypadkowego zbioru dostanie się do Rady, to ja uciekam z Jeleniej. Kto za to odpowie? Kolejne cztery lata do tyłu :-(
~Kosa 19-10-2010 11:10
Do - Poprawnej- Moja dobra rada. Czas zacząć pakować walizki.
~, 19-10-2010 11:40
nie glosuje w tych wyborach bo kandydaci to jedna wielka rodzina, powiiazana zwiazkami krwi i zwiazkami kolesiowskimi, im nie chodzi o jelenia gore i jelenogorzan, oni musza miec stanowiska aby ich dzieciom i wnukom zylo sie godnie teraz i w przyszlosci ,aby i dzi i jutro zajmowaly stanowiska, jak nie w radzie to w urzedach i biurach im podleglych, bo nie ma to jak zyc pelnia zycia za podatnikow pieniadze wiec maja geby pelne frazesow i lapia biedakow na obiecanki cacanki a bedzie jak zwykle, bidnie ciemno i glucho, , miasto obrosnie w nowe banki i galerie , tylko ze im klientow braknie, bo drozyzna zeby szczerzy
~krótka piłka 19-10-2010 12:08
A ja mam proste pytanie do tych kandydatów? Co do tej pory zrobili dla Jeleniej Góry, dla regionu, co nie było związane z ich indywidualnym interesem (biznesem)? Na takiej podstawie powinniśmy oceniać przydatność każdego z kandydatów, który nadaje się na radnego (radną). Proste!
~Ja, czyli ja 19-10-2010 19:10
Jak widzę w komentarzach na głównych portalach, zaczęła się kampania wyborcza :) Czuję się zaszczycony, że Szacowni Konkurenci tak zajadle atakują moją skromną osobę - widać wysoko oceniają moje szanse :) Potraktuję to jako dobrą wróżbę! Chciałbym w związku z Ich wpisami sprostować tylko jeden fakt - owszem, 4 lata temu współpracowałem ze Wspólnym Miastem (jak wiele osób wówczas), ale nigdy nie zostałem formalnie członkiem Stowarzyszenia ani też jego tzw. "Młodzieżówki". Pozdrawiam, Stashek B. Fejdych
~wyborca 21-10-2010 16:49
Panie Marku to co Pan zrobił jest odważne a zarazem korzystne dla mieszkańców, bo będzie mógł Pan spokojnie pracować bez żadnych nacisków partyjnych. Ja i moja rodzina oraz moi znajomi popieramy Pana. Pozdrawiam.
~niezależny 21-10-2010 16:56
Sędzią niech będą wyborcy, a nie politycy – tak Pan kiedyś powiedział. Wierzę , że wygra Pan te wybory bo jest Pan najlepszym kandydatem. Ale współczuję Panu tej chorej sytuacji. Trzymam za Pana kciuki.
~do jaj 22-10-2010 17:25
A co to za pomysł aby sprowadzać tu wrocławianina Grzecha?
~SperrMüll 24-10-2010 13:37
dwa mandaty dla Wspólnie dla Jeleniej Góry - Prystrom i Sajnog. będzie koło;-)
~ja 24-10-2010 21:06
niezłe jaja z tym Dutkiewiczem. Czyj to był pomysł żeby w wyborach lokalnych podczepiać się pod prezydenta miasta KTÓRE KONSEKWENTNIE NISZCZY JELENIĄ GÓRĘ. Zgadzam się w 100 procentach. Zastanów się co robisz? KOmu służysz
~z widoku 26-10-2010 14:09
tak boom inwestycyjny! spieprzyliście osiedle Widok z całą ulicą Malinnik stawiając bloki, markety i nie dokończone budynki, których nadzór nie może dopilnowac. Propunuję Panie Prezydencie następne na Uroczej a to raczej już do kolejnego prezydenta bo tego Panie M.O to osiedle Panu nie wybaczy.
~z widoku 26-10-2010 14:17
tak boom inwestycyjny! spieprzyliście osiedle Widok z całą ulicą Malinnik stawiając bloki, markety i nie dokończone budynki, których nadzór nie może dopilnowac. Propunuję Panie Prezydencie następne na Uroczej a to raczej już do kolejnego prezydenta bo tego Panie M.O to osiedle Panu nie wybaczy.
~peowiec 27-10-2010 10:50
Zbieranina zdrajców.
~kloss 27-10-2010 11:00
Oni wszyscy nic nie zrobili , tylko leją wodę- jak zwykle przed wyborami.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Senator zachęca do głosowania na maszty

Komentarze po decyzji radnych ws. muzeów

40 lat pracy Stanisława Firszta

"Skarb" Solidarności ukryty w Komarnie zostanie wydobyty

Dwie dziewczyny pobiły i skopały, a następnie okradły piętnastolatkę  

Sonda

Wiemy, jak ważna jest ochrona środowiska, ale czy dbamy o to na co dzień?

Oddanych
głosów
927
Tak
24%
Nie
72%
Nie wiem
4%