MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Piątek, 14 sierpnia
im. Maksymiliana, Alfreda

Ratuszowe Lato 2013: „Kurt poszukuje szczęścia”

Wiadomości: Jelenia Góra
Wtorek, 23 lipca 2013, 7:13
Aktualizacja: 7:15
Autor: Manu
Fot. JCK
Już w najbliższą sobotę (27 lipca) o godz. 19.00 w Sali Widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul. Bankowej 28/30, w ramach cyklu koncertów letnich „Ratuszowe Lato 2013”, odbędzie się prezentacja polsko–niemieckiego projektu muzycznego „Kurt poszukuje szczęścia”.

„Kurt poszukuje szczęścia” to koncert połączony wraz z projekcją wideo. Jest to finał 10-dniowych polsko-niemieckich warsztatów muzycznych, organizowanych przez Socjokulturalne Centrum Steinhaus e.V. Bautzen i Jeleniogórskie Centrum Kultury, podczas których młodzież z Polski i Niemiec wspólnie opracowała program (elementy muzyki, filmu i gry aktorskiej).

Przedmiotem zajęć warsztatowych było opracowanie muzyki (pisanie tekstów, kompozycja, aranżacja, praca nad tekstem), a także przygotowanie dramaturgii przedstawienia. Oprócz pracy artystycznej uczestnicy projektu zmierzyli się z zagadnieniem dotyczącym pojęcia „szczęścia“; różnych warunków życia, oczekiwań, szans i nadziei, jakie pokładają młodzi ludzie w swych planach żyjąc w Unii Europejskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Środowisko LGBT ze wsparciem KOD–u

Czytelniczka: drogo i brudno

Serca pełne nakrętek

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 23-07-2013 14:01
Dobrze ze impreza odbywa sie w sali przynajmiej nie bedzie takiego wstydu jak po sobotnim koncercie na Placu Ratuszowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

60 rund na 60 lat miasta  

"Parkingi" (wciąż) na chodnikach

Sołectwa kupują defibrylatory

Będą utrudnienia w ruchu

Spotkali się przy grobie ppłk. Eugeniusza Głowacza

Sonda

W rządzie jest plan powrotu do 49 województw. Czy to dobry pomysł?

Oddanych
głosów
827
Tak
37%
Nie
58%
Nie wiem
6%