MenuZamknijRaport
Koronawirus

WIADOMOŚCI

SPORT

Sobota, 6 czerwca
im. Danuty, Dominiki

Ratownicy GOPR w akcji

Wiadomości: Powiat
Środa, 20 maja 2020, 8:01
Aktualizacja: Piątek, 22 maja 2020, 9:36
Autor: WAC
Fot. GOPR
Dwie trudne akcje ratunkowe przeprowadzili kilka dni temu ratownicy z Grupy Karkonoskiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W Rudawach Janowickich w rejonie góry Rudnik, pomocy potrzebował paralotniarz. Mężczyzna po upadku z wysokości doznał poważnych urazów.

Do nietypowego zdarzenia doszło w Szklarskiej Porębie w okolicy Kruczych Skał. Wypadkowi uległa kobieta, która próbując przedostać się przez rzekę Kamienną, po upadku doznała urazu nogi i nie była w stanie samodzielnie dostać się z powrotem na brzeg. Poszkodowana została zabezpieczona przez ratowników i ewakuowana z rzeki na brzeg, gdzie udzielono jej pomocy medycznej.

Twoja reakcja na artykuł?

1
6%
Cieszy
2
13%
Hahaha
1
6%
Nudzi
1
6%
Smuci
7
44%
Złości
4
25%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Jodły wracają w Sudety

Znacznie tańsza oferta w przetargu

Wgląd do wniosków  

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~18 sqandal 20-05-2020 9:03
......... ten drugi wypadek to raczej śmieszne i nieracjonalne żeby kobiete ze skręconą nogą musiało sprowadzić na brzeg GOP . Byle jaki chołpina by Jej pomógł . Gdyby by trzeba by było zapłacić za taką akcje to na pewno ta babina nie wzywała by GOP-ru .
~ 20-05-2020 11:51
Nasi chłopcy mieli chwilę wytchnienia jak były obostrzenia, po zniesieniu znowu de ile w akcji, chcą wodę do góry puszczać, szacunku dla naszych służb, niski pokłon Wam.
~KrolJelonki 20-05-2020 14:01
Rząd woli wydawać miliony na zakup testów na koronawirusa w Chinach, Korei Południowej czy Turcji, zamiast kupować w polskich firmach. Na tych kontraktach zarabiają pośrednicy – spółki powiązane z Prawem i Sprawiedliwością. A kiedy dostawa z Korei 150 tys. testów za 13,5 mln zł uległa zniszczeniu, Ministerstwo Zdrowia odmawia wskazania winnych. W kwietniu przewoźnik zniszczył 150 tys. koreańskich testów na koronawirusa, zakupionych przez polski rząd. Do tej pory nie dotarła do kraju zareklamowana partia, a rząd nie chce ujawnić nazwy przewoźnika Rząd kupuje za dziesiątki milionów złotych zagraniczne testy, choć dostępne są znakomitej jakości i znacznie tańsze testy polskich producentów Głównym pośrednikiem w rządowych zakupach jest firma Argenta, której założyciel i udziałowcy są blisko związani z PiS-em Tak zwana ustawa antycovidowa zniosła obowiązek przetargów, co zdaniem ekspertów sprzyja korupcji
~J23 20-05-2020 22:14
do: ~KrolJelonki (14:01)
Boże Koniu weź się do pracy co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie nie wiesz o tym

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Pełna mobilizacja zwolenników Rafała Trzaskowskiego

Wieża widokowa z wyłonionym wykonawcą  

W Podgórzynie za wodę jak za złoto!

Kosić czy nie kosić?

Koniec połączenia między kurortami już za miesiąc

Sonda

Pojawiają się głosy, że w związku z zaległościami w nauce, spowodowanymi pandemią, wszyscy uczniowie powinni powtarzać rok. To dobry pomysł?

Oddanych
głosów
835
Tak
25%
Nie
71%
Nie wiem
3%