Zalogowanych: 13

Rajd Dolnośląski: Rajd Dolnośląski: W sobotę drudzy, w niedzielę już triumfują!

Niedziela, 4 września 2011, 17:25
Aktualizacja: 17:26
21. Rajd Dolnośląski będzie z pewnością miło wspominany przez Jerzego Tomaszczyka i jego jeleniogórskiego pilota Łukasza Włocha. W sobotę podczas siódmej eliminacji Rajdowego Pucharu Polski nasza załoga była druga w generalce, w niedzielę poszło im jeszcze lepiej, bo dojechali do mety jako zwycięzcy.

Do samego końca trwała zacięta walka o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej ósmej eliminacji Rajdowego Pucharu Polski. Przed ostatnim oesem mieliśmy 4,4 sek. przewagi nad załogą Kubat (siostrzeniec braci Bębenków) i Kozdroń. Na ostatniej próbie narzuciliśmy jednak mocne tempo, wygraliśmy ją różnicą ponad 3 sekund i wygraliśmy cały rajd. Jesteśmy bardzo zadowoleni, pokazaliśmy na co nas stać - wyznał chwilę po rajdzie Łukasz Włoch.

Na dwunastym miejscu w klasyfikacji generalnej Rajdowego Pucharu Polski uplasowała się załoga Stywryszko/Rosik (strata 2:52.9), tuż za nimi finiszowali Chudziński/Sokołowski (+3:27.6). 22 pozycja przypadła załodze Blat/Kubacki (+5:31.0), para Nowicki/Bułat (+12:50.9) finiszowała na 35 miejscu.