MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Rady nadzorcze – odpowiedź autora

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 18 listopada 2016, 7:18
Autor: Przemek Kaczałko
Fot. Archiwum
W nawiązaniu do wyjaśnień przesłanych przez Zbigniewa Rzońcę, rzecznika kilku spółek miejskich, zwracam uwagę, że podana strona: www.krs–nline.com.pl/miejski–zaklad–komunikacyjny–sp–z–o–o–w–krs–347842.html w artykule „Rady nadzorcze miejskich spółek – kto i za ile?” wyraźnie podana jest jako przykład, a nie jedyne źródło danych z KRS.

Potwierdzam, że strona podana w artykule jest stroną komercyjną, prowadzoną przez jedną z firm, a składu rad nadzorczych można (!) szukać przede wszystkim w zasobach internetowych ministerstwa sprawiedliwości: https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu.

Stwierdzenie rzecznika, że „składu rad nadzorczych należy szukać wyłącznie w zasobach internetowych ministerstwa” może więc posłużyć jako podpowiedź, gdzie znaleźć aktualne dane, co nie zmienia faktu, że użytkownicy internetu mają również dostęp do innych stron, gdzie mogą znajdować się nieaktualne dane.

Przemek Kaczałko

Ogłoszenia

Czytaj również

Uważajmy na tojady

Odbudują zbiorniki

Kto strzelał do konia?

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~obserwator3 18-11-2016 8:23
Dodałbym jeszcze że m.in. rolą rzecznika jest dbałość o rzetelną informację o firmie w której pracuje.
~wstyd 18-11-2016 8:48
ojojoj a co tak rzecznik kilku spółek się zdenerwował??? bezczelny typek żyjący z plotek i szczucia a jego główna aktywność to obrażanie ludzi na FB i paniczne pilnowanie by nikt sie nie dowiedział ile pan rzecznik dostaje kasy za swoją pseudo pracę
~ 18-11-2016 9:04
No właśnie! Ile zarabia w tych spółkach rzecznik? Czy to informacja publiczna czy tajemnica?
~psx 18-11-2016 9:09
Pan rzecznik zamiast zajmować się głupotami , powinien po przeczytaniu artykulu , zainteresować się stroną na której widnieją stare dane , zaniterweniować i poprawic , zaktualizować dane a nie idiotycznie się tłumaczyc że jest to strona komercyjna. Dla przeciętnego internauty nie ma to zadnego znaczenia jaka jest to strona.
~rumburak 18-11-2016 13:41
A co z publikacjami oświadczeń majątkowych?
~?????? 18-11-2016 16:00
poprzedni - wieloletni prezes MZK sam udzielał informacji i wywiadów do prasy. Nie musiał mieć rzecznika=tuby informacyjnej. Czy nowy prezes MZK nie potrafi rozmawiać z dziennikarzami o naszym MZK? czy z naszych podatków nowy prezes musi opłacać rzecznika? a może pieniążki te przeznaczyć na nagrodę dla wybitnych i wyrozumiałych kierowców!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Seans plenerowy z Janem Nowickim

Rozdano kwiaty za elektroodpady  

Uroczystości z okazji Święta Wojska Polskiego

Kiedy nowy żłobek w Lwówku Śląskim?  

Akcja Segregacja

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
526
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
5%