MenuZamknij

WIADOMOŚCI

SPORT

Radośnie „Pod ponurą małpą”

Wiadomości: REGION
Sobota, 1 sierpnia 2009, 16:39
Aktualizacja: 16:47
Autor: Ania
Fot. Ania
Nie lada gratkę mieli miłośnicy gitary i poezji śpiewanej, którzy kolejny raz spotkali się podczas 42. Ogólnopolskiej Turystycznej Giełdy Piosenki Studenckiej.

Pogoda dopisała, więc zabawa w piątek trwała w Bazie „Pod ponurą małpą” do późnej nocy. Gwoździem programu Giełdy są konkursy. Atmosfera była niezwykle przyjazna, ale mimo to niektórym uczestnikom puszczały nerwy. Zdarzało się, że któryś z nich zapominał tekstu, ale doping wiernej publiczności nie pozwalał zejść ze sceny niedocenionym. Brawa należały się każdemu.

Natomiast w sobotę uczestnicy ustanowią Gitarowy Rekord Świata w Zespołowym Wykonaniu Hitu Turystycznego. Do parku „Esplanada” zaproszono wszystkich, którzy posiadają gitarę. Wspólnie zagrają utwór „Rzeka” Wolnej Grupy Bukowina.

– Giełda jest właściwie jedynym niekomercyjnym festiwalem w Polsce, który odbywa się bez żadnych gratyfikacji finansowych. Nie otrzymują ich muzycy, którzy występują Pod Ponurą Małpą, a publiczność nie płaci biletów wstępu. Ma on już swoją długoletnią tradycję. To tutaj swoją karierę zaczynała Wolna Grupa Bukowina. – mówi Barbara Żarowska, jeden z organizatorów festiwalu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Skok w blok wystartował!

Nad Śnieżnymi Kotłami

KOD znowu pod sądem

Komentarze (3) Dodaj komentarz

piipi 1-08-2009 21:10
~Szkoda,ze ten *Fajny Pan nie zna mojego numeru telefonu,bo ON ma wlosy marzenie .. do *kucykow !
piipi 1-08-2009 21:10
~Cd. patrz.zdj.nr.3
daria30119 2-08-2009 8:14
5 godzinek sobie wczoraj tam pobyłam....jak co roku zresztą. Teraz niestety dochodzę do wniosku,że ta imprezka traci z roku na rok swoją świetność nie wiedzieć dlaczego. Co raz to mniej ludzi przyjeżdża z czego niemal połowa tylko po to aby się upić do nieprzytomności a i miejscowi także nie oszczędzają się z negatywną reklamą. Szkoda.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Miedzianka Fest 2019

Ulica Tabaki nieco dłużej

Dworzec do remontu

PiS ujawnił listy kandydatów

PiS zaprezentował kandydatów

Sonda

Czy poprzez budżet obywatelski mieszkańcy powinni mieć coraz większy wpływ na miejskie inwestycje?

Oddanych
głosów
624
Tak
86%
Nie
9%
Nie mam zdania
4%